زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد و انتخاب رشته ۸۹

ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ
ارشد و انتخاب رشته ۸۹
سلام دوستان من امسال ارشد شرکت کردم و رتبه های زیررو کسب کردم ضمنا انتخاب رشته کردم و بجز بین الملل / مجازی و غیر انتفاعی همه رو انتخاب کردم می خواستم بدونم دوستان نظرشون راجع به محل قبولی من چیه ؟ ممنون
رتبه معماری:۵۸۵
رتبه نرم:۷۲۰
رتبه هوش:۶۳۰
رتبه محاسبات:۸۵۰
رتبه علوم کامپیوتر:۱۹۹
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۶ ق.ظ
RE: ارشد و انتخاب رشته ۸۹
کسی نیود جواب من رو بده HuhBlush
۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ ب.ظ)farzad781 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امسال ارشد شرکت کردم و رتبه های زیررو کسب کردم ضمنا انتخاب رشته کردم و بجز بین الملل / مجازی و غیر انتفاعی همه رو انتخاب کردم می خواستم بدونم دوستان نظرشون راجع به محل قبولی من چیه ؟ ممنون
رتبه معماری:۵۸۵
رتبه نرم:۷۲۰
رتبه هوش:۶۳۰
رتبه محاسبات:۸۵۰
رتبه علوم کامپیوتر:۱۹۹

خب دوست عزیز نمی خوام نا امیدت کنم ولی می دونید که توی رشته کامپیوتر با این رتبه‌ها امکان زیادی نیست ولی من احتمال پیام نور رو می دم بخصوص اینکه غیر انتفاعی رو هم نزدید.در باره رتبه های علوم کامپیوتر چیزی نمی دونم .
۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط فرزین.)
خوب همه ما اینجاییم که به شما جواب بدیمBig GrinBig Grin
برای الگوریتم محاسبات تا رتبه ۳۰۰ امید هست
برای نرم افزار تا ۴۰۰ البته بعد از ۳۵۰ تقریبا دانشگاههای آت و آشغال و درب داغون گیرت می یاد مثلا شبانه کردستان
برای هوش تا ۵۵۰ امیدی هست البته تا ۴۵۰ حتما قبول میشی
برای سخت افزار هم ظاهرا نزدیک ۵۰ هم می تونی شریف قبول شی این رشته با توجه به اینکه کشور همیشه در صحنه Big Grinما حتی قادر به تولید سی دی هم نیست مشتری چندانی ندارد و رقابت در آن نسبت به هوش و البته نرم خیلی کمتر استcool:
قصد ندارم نا امیدت کنم ولی این واقعیتی است که باید قبول کنی و از حالا به فکر سال آ ینده باشی مگر اینکه بخوای جز بچه های مجازی و یا پیام نور بشی که آن هم به خودت مربوطه ولی بهتر یک سال بخونی تا با رتبه خوب سال بعد روزانه قبول شی هم هزینه کمتری دارد هم آینده ات نسبت به بچه های مجازی یا پیام نور برای ادامه تحصیل روشنتر میشه
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۲۱ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۰ ب.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  خوب همه ما اینجاییم که به شما جواب بدیمBig GrinBig Grin
برای الگوریتم محاسبات تا رتبه ۳۰۰ امید هست
برای نرم افزار تا ۴۰۰ البته بعد از ۳۵۰ تقریبا دانشگاههای آت و آشغال و درب داغون گیرت می یاد مثلا شبانه کردستان
برای هوش تا ۵۵۰ امیدی هست البته تا ۴۵۰ حتما قبول میشی
برای سخت افزار هم ظاهرا نزدیک ۵۰ هم می تونی شریف قبول شی این رشته با توجه به اینکه کشور همیشه در صحنه Big Grinما حتی قادر به تولید سی دی هم نیست مشتری چندانی ندارد و رقابت در آن نسبت به هوش و البته نرم خیلی کمتر استcool:
قصد ندارم نا امیدت کنم ولی این واقعیتی است که باید قبول کنی و از حالا به فکر سال آ ینده باشی مگر اینکه بخوای جز بچه های مجازی و یا پیام نور بشی که آن هم به خودت مربوطه ولی بهتر یک سال بخونی تا با رتبه خوب سال بعد روزانه قبول شی هم هزینه کمتری دارد هم آینده ات نسبت به بچه های مجازی یا پیام نور برای ادامه تحصیل روشنتر میشه

ممنونم از راهمنماییتون واسم دعا کنین انشالله قبول بشمSad
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۳۲ ق.ظ
ارشد و انتخاب رشته ۸۹
میشه واسه آی تی هم بگید تا چه رتبه هایی امید قبولی هست؟!
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ب.ظ
ارشد و انتخاب رشته ۸۹
تا نزدیک ۲۵۰ شانس برای it هست

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۷۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۶۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۲۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۵۱ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۰۴۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۱۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close