زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۲۲۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط freidoony.)
ما که دهنمون سرویس شد تا ثبتنام شدیم، ۳ روز الاف بودیم، الان پشیمونم شریف قبول شدم می خوام برم دانشگاه تهران یا امیر کبیر
به نظرتون نمیشه کاری کرد؟ برم سازمان سنجش برام کاری نمی کنن؟

انتخاب واحد های من
الگوریتم های پیشرفته - دکتر قدسی
هندسه محاسباتی - دکتر ضرابی زاده
نظریه سیستم های توزیع شده - دکتر ایزدی
دکتر موقر هم گفت طراحی کامپایلر ها رو هم بردار ولی من برنداشتم Big Grin حالا مشکلی پیش میاد؟
ترم بعد هم دو تا درس از گروه نرم افزار بر میدارم یعنی باید بردارم چون تو کنکور دکترامون میاد یکی سیستم عامل و یکی هم پایگاه داده پیشرفته
کاش می شد داده کاوی هم بردارم چون هم بهش نیاز دارم هم علاقه، متدولوژی ایجاد نرم افزار هم خیلی به کارم می خوره به بچه های نرم افزار توصیه می کنم حتما این درس رو بردارن، تو طراحی پروژه های نرم افزاری بزرگ (متدولوژی RUP) و پروژه های کوچیک (متدولوژی Scrum) بسیار کاربرد داره، من اگه نتونستم بردارم کلاسای تکمیلیشو بیرون می گذرونم، یه توصیه دیگه هم به بچه های نرم افزار اینکه درس هندسه محاسباتی و الگوریتم های موازی رو هم بردارن، دلیلشم اینه که اولا از تحلیل دور نشین دومندشم اینه که تو طراحی نرم افزار های سیستمی بسیار بدردتون می خوره
و یک سوال
تو انتخاب واحد هر درسی رو می شد برداری. حتی دروس گروه آی تی یا معماری. قضیه چیه؟ اگه من چند تا درس از آی تی بردارم چی می شه بنظرتون؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ب.ظ
برادر همینطوری که نمیشه رو هوا درس برداری
چند تا از درسها که تخصصی هستن باید برداری ( حداقل ۱۲ واحد از اون درس های جدول درس های اصلی)
۹ واحد هم حداکثر میشه از اختیاری ها برداشت
باید انتخاب واحد ها بر اساس تزی باشه که میخوای کار کنی
باید درسهای مرتبط به هم رو برداری
از هر شاخه یه چیزی برداری آخرش از هرکدوم یه چیزی بلدی و در واقع هیچی رو تخصصی بلد نیستی
خوبه توی یک فیلد کار کنه آدم و تخصص داشته باشه
البته این نظر شخصی بنده است . صلاح کار خویش خسروان دانند!

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  ما که دهنمون سرویس شد تا ثبتنام شدیم، ۳ روز الاف بودیم، الان پشیمونم شریف قبول شدم می خوام برم دانشگاه تهران یا امیر کبیر
به نظرتون نمیشه کاری کرد؟ برم سازمان سنجش برام کاری نمی کنن؟

انتخاب واحد های من
الگوریتم های پیشرفته - دکتر قدسی
هندسه محاسباتی - دکتر ضرابی زاده
نظریه سیستم های توزیع شده - دکتر ایزدی
دکتر موقر هم گفت طراحی کامپایلر ها رو هم بردار ولی من برنداشتم Big Grin حالا مشکلی پیش میاد؟
ترم بعد هم دو تا درس از گروه نرم افزار بر میدارم یعنی باید بردارم چون تو کنکور دکترامون میاد یکی سیستم عامل و یکی هم پایگاه داده پیشرفته
کاش می شد داده کاوی هم بردارم چون هم بهش نیاز دارم هم علاقه، متدولوژی ایجاد نرم افزار هم خیلی به کارم می خوره به بچه های نرم افزار توصیه می کنم حتما این درس رو بردارن، تو طراحی پروژه های نرم افزاری بزرگ (متدولوژی RUP) و پروژه های کوچیک (متدولوژی Scrum) بسیار کاربرد داره، من اگه نتونستم بردارم کلاسای تکمیلیشو بیرون می گذرونم، یه توصیه دیگه هم به بچه های نرم افزار اینکه درس هندسه محاسباتی و الگوریتم های موازی رو هم بردارن، دلیلشم اینه که اولا از تحلیل دور نشین دومندشم اینه که تو طراحی نرم افزار های سیستمی بسیار بدردتون می خوره
و یک سوال
تو انتخاب واحد هر درسی رو می شد برداری. حتی دروس گروه آی تی یا معماری. قضیه چیه؟ اگه من چند تا درس از آی تی بردارم چی می شه بنظرتون؟

نظریه سیستم های توزیع شده بد نیست ولی درس الگوریتم تصادفی فکر کنم بهتر باشه چون برخی مباحث مشترک با هندسه محاسباتی و الگوریتم پیشرفته داره. ساعتشم بهتره. کلا فکر کنم ۱ یا دو درس از سایر گرایش ها یا بعضی اوقات خارج از دانشکده به عنوان احتیاری می تونی برداری
به نظرم رشته ی الگوریتم رشته خوب و جالبیه و با نرم افزار دانشگاه دیگه عوض نکن. این ۲-۳ روزه که رفتم دانشگاه و سر کلاس و جلسه های دفاعش دیدم انتخابم خوب بوده. درسها بیشتر الگوریتمیه فکر کنم ۲ تا درس می تونی از گرایش سیستم برداری. ولی خب اگر دکترای نرم افزار بری همان واحدهای فوق لیسانس گرایش سیستم که مهمند پیش نیاز می خوره بهت و اونجا می تونی جبران کنی این درس هایی را که نمی تونی بگیری. ولی حسنش اینه که هم درسهای الگوریتمی پاس کردی هم سیستمی! اگر خارج هم بری که رشته اش طرفدار داره. ضمنا طبق دفترچه سنجش مدرک فارغ التحصیلی فوق لیسانس نرم افزار می ده که حداقل برای کار توی بیرون خیلی خوبه. استخدام دانشگاه شاید بگن چرا دروس سیستمی پاس نکردید ولی گفتم توی دکترا می تونی جبران کنی.
البته این نظر من هست. حالا باز فکراتو بکن
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ
دارم شاخ در میارم اوضاع خوابگاه شریف رو میشنومHuh
ما سه شنبه هفته قبل اینترنتی ثبت نام کردیم
خودمون ساختمون و اتاقا را انتخاب کردیم موقع گرفتن اتاق تمام هم اتاقی ها با رشتشون مشخص بود

[تصویر:  212552_o314_otag.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , hranjbar1991
ارسال: #۲۳۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
آقا اطلاعیه خوابگاه ها اومد ،‌کامپیوتری ها شهید احمدی روشن هستن
اینم لینک اطلاعیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92
ارسال: #۲۳۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
بابا ایول به دانشگاه تهران با این سیستم خوابگاهش، شریف باید یاد میگیره. سایت های اینترنتی شریف مثل اینکه قرن گذشته طراحی شدن !

بله بچه ها ما افتادیم خوابگاه احمدی روشن، اتفاقا من هم از پنج شنبه نمازخونه همون خوابگاه هستم و به نظرم خوابگاه خوبیه، البته من بلوک دانشجویان کارشناسی هستم و نمیدونم بلوک ارشدا نمازخونه داره یا نه !

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
خوب حالا باید چیکار کرد. تحویل فرم ها چیه ما که مدارکو تحویل دادیم فردا چی بیاریم خوابگاه؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  نظریه سیستم های توزیع شده بد نیست ولی درس الگوریتم تصادفی فکر کنم بهتر باشه
موافقم دکتر ضرابی زاده هم اینو می گفت. ولی من به خاطر شرایط کاریم و همچنین نیازم به این درس برداشتم، حالا الگوریتم های تصادفی رو ترم بعدی بر می دارم کلا برداشتن درس های پردازش موازی، هندسه محاسباتی، الگوریتم های پیشرفته، الگوریتم های تصادفی و الگوریتم های تقریبی از واجب الواجباته حتی برای نرم افزاری ها آخ که دلم براشون می سوزه که بی الگوریتم موندن Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92
ارسال: #۲۳۴
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
برای یادآوری ترمیم دوستان ورودی جدید فردا ۳ مهر از صبح ساعت ۸ تا ۱۲ است!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , jimjamal
ارسال: #۲۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
فردا ۴ مهره و تازه میخواند به ما اسکان موقت بدند Sad((

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  فردا ۴ مهره و تازه میخواند به ما اسکان موقت بدند Sad((
خوابگاه ما هم تازه دیروز سمپاشی کردن. از بوی سم تو طبقه نمیتونی بری. موکت هم نداره هنوز Big Grin

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۳۷
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
این صرفا یه اطلاع رسانی هست البته دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می تونن شرکت کنن چون توی شریف بود اینجا نوشتم.

سومین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف
تاریخ ۵ الی ۷ آبان ماه ۱۳۹۲
وبسایت همایش

بازدید از نمایشگاه کار در صورت ثبت نام در سایت، رایگان است
اما همراه داشتن پرینت فرم ثبت نام در ایام برگزاری نمایشگاه، الزامی است

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Jooybari
ارسال: #۲۳۸
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بازدید از نمایشگاه کار در صورت ثبت نام در سایت، رایگان است
اما همراه داشتن پرینت فرم ثبت نام در ایام برگزاری نمایشگاه، الزامی است
نه بابا ما که همینطوری سرمونو انداختیم پایین رفتیم تو کسی هم چیزی نگف Tongue

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Jooybari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۵۹۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۲۳۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۶۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۶۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۸۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۲۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۹۲ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۲۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close