زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
به همه دوستانی که شریف قبول شدند تبریک میگم
اطلاعیه اول :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لیست دروس ارئه شده در این ترم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منتظر اطلاعیه بعدی در اینجا باشید :

موفق باشید....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , انرژی مثبت , mohammadjavadkho , ali123321 , tiran22 , homa , unique_as14 , Jooybari , sata , احسان مومنی , fa_shinobi
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
سین سلام جیم جمال.
میم مرسی دال داداش Big Grin

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
RE: ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سین سلام جیم جمال.
میم مرسی دال داداش Big Grin
میم مرامتو حاجی . شما که اول از همه اخبار بهت میرسه ... واسه شما اینا جکه دیگه Wink
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
من الان با پذیرش حرف زدم (آخه دیگه نمیشه از اون آدرس شماره دانشجویی رو دریافت کرد)
گفت خودمون اینکارو کردیم که دیگه دریافت نکنین
گفتم آخه بقیه گرفتن، من موندم!
(خیلی عذر میخوام ... اون اینطوری گفت!) گفت بقیه بیخود کردن!!! شما چرا خودسر رفتین این کارو کردین کارای ما رو اینجا ریختین به هم؟!!!
خلاصه اعصاب نداشت!!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , somaye_tex , sepidsal
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط sciencequester.)
اشکال در مشخصات ثبت شده توسط دانشگاه شریف
سلام دوستان
من دیروز شماره دانشویی رو از سایت دانشگاه گرفته بودم و چند دقیقه پیش وارد سیستم آموزش شدم، تو منوی "امور کارنامه" بخشی به اسم "نمایش اطلاعت کامل دانشجو" وجود داره و من وارد اون قسمت شدم، اکثر اطلاعات درست ثبت شده بودن چند اشکال کوچیک بود که قابل ویراش بودن ولی دو مشکل تو قسمت اطلاعات آزمون ورودی بود که منو بد جور نگران کرده.

اول اینکه واسه سهمیه ورودی زده رتبه اولی در حالی که من سال قبل از این سهمیه استفاده کرده بودم و یکی از واحد های جهاد دانشگاهی قبول شدم که اونم نرفتم (تازه اونم شک داشتم ثبت شده باشه چون من تو یکی از واحدهای کوچیک پیام نور کارشناسی رو خوندم که اونا هم زیاد از این چیزا سر در نمی آوردن). امسال من سرباز بودن و اصلا دنبال رتبه اولی و این چیزا نرفتم.

مشکل دوم اینکه رتبه آزمون برام نزده ولی رتبه آزمون در سهمیه (که معمولا باید کمتر از رتبه آزمون باشه) واسم زده ۱۱۹ ! در حالی که رتبه کنکور من با سهمیه و بدون سهمیه یکی بود و اونم خیلی کمتر از این بود.

دوستان من خیلی نگرانم، لطفا شما هم وارد سیستم بشید ببینید اطلاعاتتون درسته ؟ یا فقط مال من اینجوریه ؟
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن تبریک خدمت شما دوست عزیز
ممنون می شم در ادرس زیر تاپیکی با ذکر رتبه و گرایش و محل قبولیتون باز کنید تا سایر دوستان هم در اینده بتونن از این اطلاعات استفاده کنند.

با تشکر

هر چی که خدا بخواد همون میشه

۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ
خوشم میاد هر بار میزنگی اونجا بد حرف میزنن . ولی شما کم نمیاری باز تماس میگیری Wink مچکریم Smile
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
چه بامزه!!

ولی یه لینکی من رفتم، همین الان، شماره ام رو نشون داد. اما نتونستم وارد لینک ثبت نام بشم!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
من اگه اونجا یکی اینطوری باهام حرف بزنه شریفو رو سرش خراب میکنم! مگه با نوکر عمش داره حرف میزنه؟؟
خاک بر سرا وب سایتشون در حد دانشگاه پیام نور جزیره تنب کوجک هم نیست! واسط کاربری افتضااااح! پرفورمنس افتضاح! این چه شریفیه!
حالا کار نداریم به این حرفا... بچه ها به نظرتون واسه دوشنبه بلیظ قطار رزرو کنم؟ که سه شنبه ١٩ ام برم دانشگاه؟ یا نه صبر کنم تا تاریخ ثبت نام قطعی شه؟
آخه قطارهای مشهد تهران خیلی بد گیر میاد. چون الان مسهد پر از مسافره.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , احسان مومنی
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ
یعنی چی شماره دانشجویی گرفتین؟ چه جوری؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط sciencequester.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خاک بر سرا وب سایتشون در حد دانشگاه پیام نور جزیره تنب کوجک هم نیست! واسط کاربری افتضااااح! پرفورمنس افتضاح! این چه شریفیه!

واقعا
حداقل خودشون حوسله ندارن بدن دانشجو ها یک واسط کاربری خوب براشون طراحی کنن، اونم که از طراحی سایت معاونت دانشجوییشونه. کارشناسی رو تو یکی از واحدهای کوچیک پیام نور خوندم که برا خودش یک سایت خیلی بهتر از وب سایت دانشگاه شریف داشت !

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , انرژی مثبت , احسان مومنی
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
فکر کردم فقط من گیج میزنم توی سایت دانشگاه!!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , احسان مومنی
ارسال: #۱۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط sciencequester.)

معذرت میخوام منظورم از سایت دانشگاه شریف بود (تو پست اصلی اصلاح شد).
اگر به آدرس
برید پایین صفحه نوشته : دریافت شماره دانشجویی با ارائه شماره داوطلبی.

دوستان لطفا نگا کنن ببینین مشخصات قسمت "اطلاعات آزمون ورودی" براشون درست وارد شده یا مال همه اشتباهه ؟

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
من هرکاری میکنم با شماره ملی، شماره دانشجویی بگیرم نمیشه. فقط صفحه رفرش میشه. دیروزم همین بود فک کردم هنو فعال نشده.
Sad
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  من هرکاری میکنم با شماره ملی، شماره دانشجویی بگیرم نمیشه. فقط صفحه رفرش میشه. دیروزم همین بود فک کردم هنو فعال نشده.
Sad

این به دلیل مشکل تو برنامه نویسی صفحه هستش، واقعا از شریف بعیده.
شما به جای زدن دکمه Enter روی دکمۀ "نمایش" کلیک کنید.

من منتظرم دوستان صحت اطلاعاتشون رو بررسی کنن و مارو هم در جریان بزارن.

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ
آقا رتبه منم اشتباه زده ۱۲۰/
نگران نباش، اشتباههSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۲۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close