زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲ نرم افزار -علوم تحقیقات واحد آیت الله آملی -تراز ۷۶۶۶

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
البته منصرف شدم از رفتن

ترتیب انتخابام
۱- نرم افزار علوم تحقیقات آیت الله آملی
۲- نرم افزار آزاد ساری
۳- نرم افزار آزاد بابل
[تصویر:  00998535928236052850.jpg]

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , انرژی مثبت , SaMiRa.e , H-Arshad , esi
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
با سلام
ترازتون خیلی خوب بوده که. اکثر واحد های ایران رو می تونستین قبول شین!
انتخاب اولتون با ترازتون هیچ سنخیتی نداره.
اگه از طرف شمال کشور هستین، ای کاش "ساری" رو انتخاب اول می زدین، ۱۰۰% قبول بودین که، دانشگاه خوبی هم هست تا اونجا که شنیدم.

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
سلام. درسته ترازم خوبه.خوب آوردم اما خوب اگه ساری هم قبول میشدم. نمی رفتم . آخه غیرانتفاعی ثیت نام کردم

۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
RE: ۲ نرم افزار -علوم تحقیقات واحد آیت الله آملی -تراز ۷۶۶۶
سلام
من هم اینجا قبول شدم ترازم شده ۵۸۷۳ و می خوام برم واسه ثبت نام , فقط واسه اینکه جاش تو شهر منه Shy
۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
تازه ترم اوله که نرم افزار آورده. دانشگاش خوبه بعد ساری. من اگه غیرانتفاعی نمی آوردم می اومدم همینجا.بازم دودلم که بیام یا نه..اما خوب بیشتر اینه که نمی یام . ایشالله موفق باشی

۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
نه ترم اولش نیست , فک کنم دو یا سه سالی هست آورده , البته امسال تازه مستقل شده , تا سال قبل زیر نظر دانشگاه علوم و تحقیقات مازندران بوده , یعنی هر کی می خواست آمل قبول شه باید اول باید می زد دانشگاه مازندران.

من بیشتر واسم شهریه و هزینه ای که می بره مهمه , از اونجای این دانشگاه تو شهر خودمه فقط هزینه شهریه دانشگاه را داره و هزینه های جانبی نداره , البته فک کنم غیر انتفاعی نصف شهریه دانشگاه آزاد داشته باشه! اگه دانشگاه غیرانتفاعی تو استان محل زندگی باشه یا مخصوصا تو شهر خود آدم که خیلی خوبه, اما اگه خارج از استان و جای دور , هزینه هاش زیاد میشه

گذشته از این, آدم اگه تو شهر خودش باشه, می تونه کار خودشو هم داشته باشه یا راحت تر واسه خودش کار پیدا کنه!

البته همونطور که گفتم من واسم هزینه مهمه نه خود دانشگاه!
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
سلام منم نرم افزار -علوم تحقیقات واحد آیت الله آملی قبول شدم .......تهران هستم نمیدونم ثبت نام بکنم یا نه اگر کسی هست راهنمایی کنه این دانشگاه خوبه ارزشش رو داره برم ثبت نام یا بمونم برای ساله بعد!HuhHuh نمیدونید کی باید بریم ثبت نام؟
بدون کنکور هم ثبت نام کردم نمیدونم جوابش کی میاد
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)mahbobehmoslemi نوشته شده توسط:  سلام منم نرم افزار -علوم تحقیقات واحد آیت الله آملی قبول شدم .......تهران هستم نمیدونم ثبت نام بکنم یا نه اگر کسی هست راهنمایی کنه این دانشگاه خوبه ارزشش رو داره برم ثبت نام یا بمونم برای ساله بعد!HuhHuh نمیدونید کی باید بریم ثبت نام؟
بدون کنکور هم ثبت نام کردم نمیدونم جوابش کی میاد

==========
تا ۴تا ۵ سال پیش زیاد خوب نبود اما جدید خیلی پیشرفت کرده , میگن تو استان بعد از واحد ساری, واحد آمل دومه
البته من تو کارنامه دوستان که دیدم (با توجه به ترازی که دانشگاه می گرفتن) نیز همینو نشون می داد.

میگن بعضی از اساتیدش هم تو نمره دادن یه خرده سخت گیرن.
اینم آدرس سایتشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
شما سراسری شرکت نکردی یعنی انتخاب دانشگاه انجام ندادی بعد رتبت!؟ غیرانتفاعی نرم افزار روزبهان ساری سال اولشه.البته شبکه و هوش و معماری قبلا داشته. اما نرم تازه آورده
درضمن آره درسته من یاد دانشگاه بابل افتادم که تازه ۱ ترمه اورده.. امل رو نمیدونم.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط b3hfam.)
سلام

میشه به من بگید که آیا در مرحله دوم تراز امکانش هست ۱۰۰۰ تا بیاد پایین حتی زیر ۵۰۰۰ ؟ پارسال تراز تهران جنوب از ۶۹-- به ۵۸-- رسید این امکان هست

ممنون
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط nasi.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  شما سراسری شرکت نکردی یعنی انتخاب دانشگاه انجام ندادی بعد رتبت!؟ غیرانتفاعی نرم افزار روزبهان ساری سال اولشه.البته شبکه و هوش و معماری قبلا داشته. اما نرم تازه آورده
درضمن آره درسته من یاد دانشگاه بابل افتادم که تازه ۱ ترمه اورده.. امل رو نمیدونم.

========
درسته سراسری شرکت نکردم , شرایط واسه خوندش برام نبود چیزی که در مورد غیرانتفاعی گفتم کلی بود و از لحاظ هزینه

اگه کسی مازنی باشه غیرانتفاعی ساری قبول شه به نظر گزینه مناسبی تا رفتن به دانشگاه آزاد (گذشته از اینکه تو این شرایط هزینه اش پایین تر میشه , سطح علمی دانشگاه غیرانتفاعی نیز بهتر از دانشگاه آزاد)

موفق باشید

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)b3hfam نوشته شده توسط:  سلام

میشه به من بگید که آیا در مرحله دوم تراز امکانش هست ۱۰۰۰ تا بیاد پایین حتی زیر ۵۰۰۰ ؟ پارسال تراز تهران جنوب از ۶۹-- به ۵۸-- رسید این امکان هست

ممنون

=================
اگه کارنامه خانم سحر رو نگاه کنی , فاصله نفر دوم تا آخر حدود ۲۰۰۰ تا است البته واحدهای دیگه ممکن متفاوت باشه(یعنی فاصله نفر اول با نفر آخر اون واحد دانشگاهی موردنظر رو پیدا کنی) , شاید تکمیل ظرفیتش هم به همین صورت باشه!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
کی برای ثبت نام باید بریم؟
اول تو اطلاعیه نوشته بودن نوزدهم و بیستم الان رفتم توی سایت خبرگذاری مهر نوشته خانوما هییجده هم اقایون نوزده هم ... توی سایت خوده دانشگاه آیت الله آملی هم چیزی ننوشته چیکار کنیمم؟؟؟؟؟ کسی میدونه کی بریم ثبت نام؟HuhHuh
لینک خبرگذاری مهر هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهش میکنم کسایی که به دانشگاه نزدیک هستن یه سوالی بکنن و راهنمایی بکنن من از صبح تماس میگیریم هنوز جوابی نگرفتم خواهش میکنم راهنمایی کنید .. چون من میخام از تهران برم
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ
زمان ثبت نام همون نوزدهم و بیستم , و به نظر تفکیک جنسی هم قائل نشده اند

اینهم لینک مربوط به فایل راهنمای پذیرفته شدگان

موفق باشید!
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  زمان ثبت نام همون نوزدهم و بیستم , و به نظر تفکیک جنسی هم قائل نشده اند

اینهم لینک مربوط به فایل راهنمای پذیرفته شدگان

موفق باشید!

ممنونم ..شما ثبت نام کردی؟شهریه علی الحسابتون چقدر شد؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط nasi.)
ثبت نام از فردا شروع میشه,

امروز هم سایت دانشگاه آملی خبر مربوط به ثبت نام زده

اینم لینکش

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۷۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۷۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۶۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۴۶۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۶۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۶۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close