زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام جدید دوره روزانه کارشناسی همزمان با تحصیل دوره دوم

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ
ثبت نام جدید دوره روزانه کارشناسی همزمان با تحصیل دوره دوم
سلام مانشتی‌های گل.
خوبین که انشاالله؟ Smile

در حال حاضر دانشجوی مجازی کارشناسی دانشگاه شیراز هستم٬ ورودی ۸۸ و خب حداقل سه ترم دیگه دارم یعنی ۱۱ترمه میشم. نیمه دومی هم هستم و قبل از کارشناسی یه سال پشت کنکور بودم (میبینین چطور وقتمو تلف کردم Sad )

امسال کنکور زبان دادم و انتخاب رشته هم کردم و انشاالله دوره روزانه قبول میشم. آیا میتونم بدون اینکه انصراف بدم ترم مهر زبان ثبت نام کنم و همزمان با این لیسانسم٬ کارشناسی زبان را هم بخونم؟ چون من دیدم بعضیا همزمان مثلا روزانه و آزاد ( و حتی نوبت دوم و روزانه؟ مطمئن نیستم) با هم خوندن و دو لیسانس دارن.

فکرم اینه که دوره زبان دو سالش همزمان با این لیسانس میشه ( تا آخر شهریور ۹۴ ٬ حالا یا نیمسال اول ۹۳ فارغ التحصیل شم و یا یه سال فرجه داشته باشم یا بزارم همون نیمسال دوم فارغ شم)٬ همون سال ۹۳ هم انشالله ارشد قبول شم و معافی ارشد داشته باشم و باقی مونده زبان را همزمان با اون ارشد تموم کنم. (اینطوری عملا هیچ معافیت جداگونه ای برای زبان نگرفتم و نداشتم)

میشه همچین کاری کرد و من برم این ترم مهر زبان را ثبت کنم؟
اگه میشه؛ کاری باید بکنم و دنبال چیزی باید برم یا همینطور مثل ورودی های اول برم برا ثبت نام ودانشگاه نامه بدن نظام وظیفه و اونا هم اعلام کنن این آقا فعلا معافی داره و ثبت نامش مشکلی نداره؟

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۲۰۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۷ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۲۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۱۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۷۷ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close