زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تهیه کتاب های موسسات آموزشی به صورت تکی!

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
سلام

میخواستم سوالم رو توی این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مطرح کنم ولی خب به سرنوشت بدی دچار شده!
نمیدونم جای درستی دارم سوال میپرسم و آیا این تاپیک هم به سرنوشتی از قبیل قفل شدن، مخفی شدن، منتقل شدن، پاک شدن و امثالهم دچار میشه یا نه!

به هر حال میخواستم بپرسم این امکان وجود داره که کتاب های موسساتی مثل پارسه و مدرسان رو به صورت تکی تهیه کرد؟
منظورم اینه که پکیج کامل هر موسسه رو نخریم و کتاب هایی رو که لازم داریم به صورت جداگانه از هر موسسه تهیه کنیم، آیا امکانش هست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ
RE: تهیه کتاب های موسسات آموزشی به صورت تکی!
بعضی از کتاب های پارسه رو میگن به سختی در شهر تهران یا خود نمایندگی مرکزی میشه خرید البته به سختی و در بعضی از مواقع ، بعضی از کتاب های مدرسان شریف رو از طریق سایت خود مدرسان شریف می تونید بخرید ، اگر کتاب خاصی مد نظرتون هست توی قسمت بازارچه مانشت هم می تونید بگردید شاید پیدا کنید ، ولی کلا منابع معتبر معرفی شده در مصاحبه های مانشت معمولا به صورت تکی و از انتشارات مختلف هستند و قابل تهیه در سراسر کشور .
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
من کلی این در و اون در زدم واسه سه تا کتاب پارسه. تو تهران هم گشتیم. از دو تا کتابفروشی که گفتن هست اونجا هم پرسیدیم. یکیشون گفت کلا نداریم. یکیشونم گفت داشتیم تموم کردیم. معلوم نیست بیاریم یا نه. (کتابفروشی فلاح میدون انقلاب)
آخر سر مجبور شدم پکشو کامل بگیرم. کلا چند روز وقتمو گرفت و ارزش این همه وقت گذاشتن رو نداشت به نظرم و باید از اول پک رو هم همراه آزمونها تهیه میکردم.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ
بیشتر موسسه ها فروش تکی دارن ولی بعضیاشون مثل پارسه فقط کتاب بیخودیاشو تکی میده خوبارو پک میفروشه Confused

منم رفتم فلاح گفت به نظرم بیخیال بشی سنگین تری

ولی الان یه فکری به سرم زدIdea

اگه خواستین هر کس بگه چه کتابیو از پارسه میخواهد هرچند نفر با هم یک پک بگیریم هرکی کتابای خودشو برداره؟

اگه اینجوری بتونیم خیلی خوب میشه Big Grin

من خودم سیستم عامل حقیقت میخواهم اگر بقیه هم لطف کنن بگن شاید بتونیم باهم بخریم

A WORLD OR DREAM IS WHAT WE SHARE
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخه پارسه ۲ تا کتابش بیشتر به درد نمیخوره، یکی آمار و دیگری سیستم عامل، به نظر من درسای دیگه نیازی نست پارسه بخرید، و بعضا در بعضی درسا دارید پولتون رو هدر میدید، مثلا من نظریه پارسه رو خریدم ۱۲/۵، قربون کاغذ ساندویچی.
۱
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط mahyar0011.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  سلام

میخواستم سوالم رو توی این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مطرح کنم ولی خب به سرنوشت بدی دچار شده!
نمیدونم جای درستی دارم سوال میپرسم و آیا این تاپیک هم به سرنوشتی از قبیل قفل شدن، مخفی شدن، منتقل شدن، پاک شدن و امثالهم دچار میشه یا نه!

به هر حال میخواستم بپرسم این امکان وجود داره که کتاب های موسساتی مثل پارسه و مدرسان رو به صورت تکی تهیه کرد؟
منظورم اینه که پکیج کامل هر موسسه رو نخریم و کتاب هایی رو که لازم داریم به صورت جداگانه از هر موسسه تهیه کنیم، آیا امکانش هست؟

در مورد پارسه اطلاعی ندارم ولی من خودم کتابهای مدرسانو از رو سایتش تهیه کردم خیلی راحتSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , Nazanin_kheradmand
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ
پارسه که کتاباشو به صورت تکی هم میفروشه
فردا دارم میرم ۲ راهی یوسف آباد سیستم عامل و طراحی الگوریتم و بگیرم.
اینم تل ۸۴۳۸۸
خیلی هم عالی Big Grin

آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  آخه پارسه ۲ تا کتابش بیشتر به درد نمیخوره، یکی آمار و دیگری سیستم عامل، به نظر من درسای دیگه نیازی نست پارسه بخرید، و بعضا در بعضی درسا دارید پولتون رو هدر میدید، مثلا من نظریه پارسه رو خریدم ۱۲/۵، قربون کاغذ ساندویچی.

شبکه چی؟
به این خوبی

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۸۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۱۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  بهترین منبع آموزشی C++ marvelous ۷ ۵,۶۴۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close