زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته آی تی مدرسان شریف

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط javad94.)
Smile بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته آی تی مدرسان شریف
با سلام خدمت دوستان مانشتی

دوستان یه سوالی برام پیش اومده این سوال رو علی الخصوص از دوستانی که امسال مدرسان شریف ثبت نام کردن می پرسم

من سایت مدرسان شریف رو گشتم ولی نتونستم بودجه بندی آزمون های آزمایشی مدرسان شریف رشته آی تی رو پیدا کنم؟؟؟؟

فقط زمانبندیش رو پیدا کردم من دنبال بودجه بندی آزموناش هستم از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟

می خواستم هر کدوم از دوستان می دونند راهنمایی بکنن؟؟؟

با تشکر از همه دوستان
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
من دیروز مدرسان ثبت نام کردم گفتند که تا هفته آینده واسم نام کاربری و رمز عبور ارسال میشه تا وارد سایت بشم و بتونم بودجه بندی رو ببینم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته آی تی مدرسان شریف

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مباحث آزمونهای آی تی مدرسان را ضمیمه کردم

فایل‌(های) پیوست شده
۱۲۷۶/pdf
اندازه فایل: ۱۵۰/۶۷ KB

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , Mänu , sybarite , zibatehrani , reyhanhe , esmaeilyazdani
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط Mänu.)
واقعانکه من رفتم نمایندگی مدرسان بودجه بندی پارسال رو انگار بهم دادن،عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!
میگم خدایا آقای جهانی که گفتن بودجه بندی آزمونا خیلی خوب شده اینکه زیاد جالب نیست
لایه کاربرد شبکه رو هم هر چی گشتم تو بودجه بندی پیدا نکردم؟؟؟ میخواستم زنگ بزنم بپرسم
حالا منکه فهمیدم تکلیف بقیه که بودجه بندی پارسال رو بهشون دادن چی میشه؟؟؟
ولی خدایی خیلی بهتر شده بودجه بندی آزموناش

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
بودجه بندی رو تو سایت خود مدرسان گذاشتند و اگر برید اونجا میتونید دانلود کنید. البته بودجه بندی ایتی همینی هست که دوستمون لطف کردند گذاشتندSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Somayeh-h , zibatehrani
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بودجه بندی رو تو سایت خود مدرسان گذاشتند و اگر برید اونجا میتونید دانلود کنید. البته بودجه بندی ایتی همینی هست که دوستمون لطف کردند گذاشتندSmile

جناب جهانی بازم ممنون از راهنمایی خوبتون و اینکه بی منت واسه راهنمایی ما وقت میزارید سپاس از شما .
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
میشه بودجه بندی نرم افزار راهم بگذارین...راستی با کدوم بودجه بندی جلوبریم بهتره؟مدرسان یا پارسه؟یا حتی سنجش؟؟؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
سلام
شما از کدوم قسمت سایت بودجه بندی رو دیدید؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
RE: بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته آی تی مدرسان شریف
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  میشه بودجه بندی نرم افزار راهم بگذارین...
بودجه بندی کامپیوتر را یه تاپیک جدا درست کردم.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  راستی با کدوم بودجه بندی جلوبریم بهتره؟مدرسان یا پارسه؟یا حتی سنجش؟؟؟
اگه آزمون شرکت میکنید خوب طبیعتاٌ بودجه بندی موسسه یی که هستید. ولی اگه شرکت نمی کنید و میخواهید فقط از روش جلو برید جناب جناب جهانی زحمتشو میکشه و میاد میگه کدومشون متناسب تره و بهتر تقسیم بندی کردهSmile
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  سلام
شما از کدوم قسمت سایت بودجه بندی رو دیدید؟
همون لحظه یی که با نام کاربری وارد سایت شدید یه صفحه یی باز میشه که مباحث همون رشته یی که موقع عضویت در سایت را زدید توش هست
از این مسیر هم پس از اینکه وارد نام کاربری شدید میتونید بودجه بندی را مشاهده کنید : صفحه اصلی» کارشناسی ارشد» رشته مورد نظر» آزمون آزمایشی( قسمت راست )» بودجه بندی( قسمت چپ )

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , sybarite , Apple.CS
ارسال: #۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
ممنون

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۱۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۷۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۰۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۰۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۸۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close