زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه و درصدهای قبول شدگان (*****)

نظرسنجی: با توجه به این درصد ها قبول شدن راحته یا سخته؟
سخته
راحته
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ
Thumbs Down رتبه و درصدهای قبول شدگان (*****)
بچه ها این فایلو حتما ببینید
با کمی تأمل به نتایج خوبی میرسی فقط نگاه کن و ببین که قبول شدن چقدر راحته!!!!!!

فایل‌(های) پیوست شده

۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash , abraham , Morris , samaneh_aftab , Aref Safari , brilliant , alice , tarane1992
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
قبولی آسونه ولی قبولی روزانه سراسری سخته و به خیلی از عوامل بستگی داره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Aref Safari
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
RE: رتبه و درصدهای قبول شدگان (*****)
همون سراسریشم خ راحته بخدا فقط یه کوچولو همت میخواد...
۳
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
یه کوچولو همت رو نزدیک ۳۰۰۰۰ شرکت کننده رشته مرتبط با ما دارند ولی توجه کنید که کلا ۴۰۰-۵۰۰ نفر فقط روزانه قبول میشن و خیلی از رتبه های برتر هم شبانه قبول میشن.اینو برای اونایی میگم که مطمئن هستند سال دیگه اگر شرکت کنند قطعا شریف قبول هستند.از ۳۰۰۰۰ نفر،نصفشون همین عقیده رو دارند ولی فقط ۱۰ نفر قبول میشن.اینو برای ناامید کردن نگفتم.برای این گفتم که واقع بین باشید.اگر قصدتون رشته محل های خوب هست،باید به همون اندازه هم تلاش کنید.این هایی هم که میگن ما هیچی درس نخوندیم و جای عالی هم قبول شدیم یه خورده شوخ تشریف دارند.در هر دانشگاه کشور که آمار دقیقش رو ندارم حداقل یک مخ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات وجود داره.اگر فقط ۵۰۰ دانشگاه داشته باشیم که خیلی بیشتر از این حرف هاست.۵۰۰ رقیب خیلی جدی برای کنکور خواهید داشت.پس باید تلاشتون چندبرابر باشه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  یه کوچولو همت رو نزدیک ۳۰۰۰۰ شرکت کننده رشته مرتبط با ما دارند ولی توجه کنید که کلا ۴۰۰-۵۰۰ نفر فقط روزانه قبول میشن و خیلی از رتبه های برتر هم شبانه قبول میشن.اینو برای اونایی میگم که مطمئن هستند سال دیگه اگر شرکت کنند قطعا شریف قبول هستند.از ۳۰۰۰۰ نفر،نصفشون همین عقیده رو دارند ولی فقط ۱۰ نفر قبول میشن.اینو برای ناامید کردن نگفتم.برای این گفتم که واقع بین باشید.اگر قصدتون رشته محل های خوب هست،باید به همون اندازه هم تلاش کنید.این هایی هم که میگن ما هیچی درس نخوندیم و جای عالی هم قبول شدیم یه خورده شوخ تشریف دارند.در هر دانشگاه کشور که آمار دقیقش رو ندارم حداقل یک مخ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات وجود داره.اگر فقط ۵۰۰ دانشگاه داشته باشیم که خیلی بیشتر از این حرف هاست.۵۰۰ رقیب خیلی جدی برای کنکور خواهید داشت.پس باید تلاشتون چندبرابر باشه.

اصلا حرفت رو قبول ندارم
من یه رفیق داشتم نمی خواست کامپیوتر ادامه بده می خواست بره ازاد برق بخونه
بعد همینجوری اومد کنکور داد بدون حتی یه لحظه درس خوندن یزد قبول شد معدلش به زور رسید ۱۲ تا فارغ التحصیل شه
یه نمونه ی دیگه هم داشتیم که راحت بودن هیچ درس خوندنی ۱۰۰ معماری شد (البته این یکی معدلش ۱۶ بود)
خودم پارسال با اینکه سر جلسه ی کنکور خراب کردم با متوسط روزی ۴۰ دقیقه درس خوندن ۲۳۵ شدم
کنکور اسونه اگه به خودت اعتماد داشته باشی
۰
۱
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
قصد جدل ندارم،ولی اونی که بدون خوندن رتبه عالی میاره،سه حالت داره یا سهمیه داشته،یا خیلی خوش شانس بوده،و یا در طول دوران کارشناسی درس ها رو به خوبی یاد گرفته و نیازی به خوندن کنکور نداشته.به هر حال هیچ کدوم از این حالت ها عمومی نیست و نمیتونی بگی اگر من تونستم فقط با اعتماد به نفس و ۴۰ دقیقه در روز موفق باشم پس همه میتونن(البته با کمال احترام نسبت به سخت افزار،شرکت کننده های این رشته خیلی کمتر از نرم افزار و هوش هستند)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  قصد جدل ندارم،ولی اونی که بدون خوندن رتبه عالی میاره،سه حالت داره یا سهمیه داشته،یا خیلی خوش شانس بوده،و یا در طول دوران کارشناسی درس ها رو به خوبی یاد گرفته و نیازی به خوندن کنکور نداشته.به هر حال هیچ کدوم از این حالت ها عمومی نیست و نمیتونی بگی اگر من تونستم فقط با اعتماد به نفس و ۴۰ دقیقه در روز موفق باشم پس همه میتونن(البته با کمال احترام نسبت به سخت افزار،شرکت کننده های این رشته خیلی کمتر از نرم افزار و هوش هستند)

من و اونی که یزد قبول شد هوش امتحان دادیم (کارنامه ام رو گذاشتم می تونی ببینی)
شاید به خاطر سطح دانشگاهمون بوده (دانشگاه شیراز)که کسی با معدل ۱۲ یزد قبول شده
رتبه ی ما عالی نبوده متوسط بوده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
من اگه این کارنامه ها رو گذاشتم و میگم راحته منظورم ین نیست که نخونی هم قبول میشی. منظورم اینه که اونایی که قبول نمیشن مطمئن باشید که اصلا تلاش نکردن.
خدایی یه نگاه به درصد های رتبه ۲۲ بنداز. واقعا سخته؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
البته بعضی از دوستان به درصد ها نگاه نکنن ، زدن ۵۰ درصد مشترک و ۵۰ درصد تخصصی توی کنکور ارشد شاهکار اگه نباشه خیلی کار بزرگیه که هرکسی نمی تونه انجام بده.باید بخونید و کنکور ازمایشی بدین و دوباره بخونید.

HeartTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
کاش معدلاشونم کنارش میزدین

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ق.ظ
سلام.

از روی درصدها نمیشه نتیجه ای گرفت.
مثلا کنکور سال ۹۱ نسبت به سال ۹۲ ساده تر بود و درصدا هم بالاتر.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baharan20
ارسال: #۱۲
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
سلام دوستان به نظر من همه چیز به نوع مطالعه بستگی داره و این که یه سوال داشتم ، بعضی از دوستانم پارسال کنکور دادن معدلشون بالا بود و با این که درصدهای خوبی نزده بودند قبول شدن می خواستم بدونم تاثیر معدل واقعا تا این حد زیاده ؟؟؟

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
صد البته اگه پایه تون قوی باشه کار خیلی راحتتری برای کنکور دارین.
اما به نظرم بزرگترین و مهمترین تفاوت بین افرادی که قبول میشن و اونایی که نمیشن، استقامتشونه، این که کوتاه نیان.
مثلا روزی ۴ ساعت مطالعه اصلا زیاد نیست، امـــا به شرطی که بتونیم ۴-۵ ماه ادامه بدیم و خسته نشیم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۸۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۴۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۱۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۱۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۸۱۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۴۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close