زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راه کار برای اینکه موضوع مورد علاقه شما با زمینه کاری اساتید دانشگاه یکی نباشه

ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
اگه موضوع مورد علاقه من برای پیان نامه با موضوع اساتید دانشگاه یکی نباشه به نظر شما چه کاری باید کرد

دست از طلب ندارم تا کام من براید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
تجربه ای که من خودم به شخصه داشتم سعی کردم استادمو به موضوع علاقه مند کنم ولی ای کاش اینکارو نمیکردم چون هرچی جلوتر رفت فهمیدم طرف هیچی هیچی بلد نیست و فقط ادعا داره Sad از همه بدتر که این استاد عزیز من حتی وقت نمیکرد یا نمیرفت رو موضوع مطالعه کنه Sad
چندبار برای امتحان یسری سوالات اولیه که جوابشو میدونستم ازشون پرسیدم ولی .....Sad Sad
اگه خودتونو با موضوع استاد هماهنگ کنید حداقلش اینکه میدونید تنها نیستید و استادتون میتونه کمکتون کنه البته اینهم باز بر میگرده به اینکه استاد رو اون موضوع تسلط داره یا خودشم تازه شروع به کار تو این زمینه کرده.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojimbn , سجاد۶۷ , neda.h
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
به نظر من کلا این موضوع یه ریسکه
یا استاد علاقه مند میشه خودشم تلاش میکنه یا به کل به دلیل شلوغ بودن سر استاد تنها باید کار کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojimbn , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۴۰۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close