زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه یزد

ارسال: #۳۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
RE: دانشگاه یزد
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)zakieh sadat hosseini نوشته شده توسط:  من که هنوز نیومده یزد دارم نا امید میشم از زندگی و درس و دانشگاه.....Sad
خواهش میکنم اینقدر اینجا از افتادن و استاد بد و سخت گیر و این مسائل صحبت نکنید یه ذره روحیه بدید به ما ورودی جدید آآآآآ

نگران نباشید در کل دانشگاه بدی نیست اگر از ابتدا خوب کار کنید مطمئن باشید موفق خواهید بود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zakieh sadat hosseini
ارسال: #۳۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
دانشگاه یزد
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  اگر انتخاب واحد کردید برید گلستان بعد اموز....
ممنون از جوابتون ولی من انتخاب واحد نکردم گفتن که ترم اول خودشون میکنن الان که توی برنامه هفتگی م میرم میگه "اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست"

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط rad.bahar.)
RE: دانشگاه یزد
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  اگر انتخاب واحد کردید برید گلستان بعد اموز....
ممنون از جوابتون ولی من انتخاب واحد نکردم گفتن که ترم اول خودشون میکنن الان که توی برنامه هفتگی م میرم میگه "اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست"

مطمئن هستید چون تو سایت گلستان دریاره تاریخ انتخاب واحد کردن دانشجویان ارشد جدیدالورود صحبت کرده بود و امروز هم درباره تمدید مهلت انتخاب واحدتان صحبت کرده به لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید و فقط تا اخر امروز وقت دارید
اول وارد گلستان بشید برید به اطلاعات جامع دانشجو در صفحه ای که باز میشه روی اولین رکورد جدول (ردیف -ترم-وضع و نوع ترم و...) کلیک کنید اگر لیستی از درس ها برایتان نشان داده شد این درس ها برایتان انتخاب واحد شده (البه دقت کنید که برای تمام درس هایتان وضع ثبت را ثبت نهایی نوشته باشد)و گرنه باید همان کارهای pdf (لینک بالا) را انجام بدید اگر هم یزد نیستید زنگ بزنید دانشگاه و شماره اتاق آقای پرهیزگار(همان طور که در pdf گفته) را بگیریرد و تلفنی باهاش حرف بزنید.
در مورد لیست درس های این ترمتان به لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برید و روی "دروس ترم اول دانشجویان جدیدالورود مقطع تحصیلات تکمیلی" کلیک کنید فایل zip که دانلود شده پی دی اف برق را باز کنید وبا توجه به رشته اتان لیست درس هایتان را مشاهده کنید
البته چون هنوز حذف و اضافه انجام نشده برای مشاهده برنامه هفتگی(اگر انتخاب واحد برایتان انجام شده) برید به
ثبت نام> گزارش های ثبت نام >ثبت نام >نتیجه ثبت نام(ترمیم) دانشجو در طول ثبت نام>مشاهده گزارش
و از اینجا برنامه کلاسیتان را ببینید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۳۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
دانشگاه یزد
سلام
یه سوال دارم ؟
دانشگاه یزد اینجوریه که پیش نیاز هم باید بگذرونیم ؟ آخه دیدم بعضی از ارشد ها ترم اول پیش نیازها رو میگذرونن بعد واحد هایی که باید پاس کنند رو میگیرند؟
اصلا قاعده اش چی هست؟ یعنی به درصدهای کنکور نگاه میکنند مثل کارشناسی هستش؟که البته برای کارشناسی هم زمان ما پیش نیاز بود بعد دیگه قانونش برداشته شد
کسی اطلاع داره؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
دانشگاه یزد
برای رشته شبکه های کامپیوتری هیچ پیشنیازی نگذاشته بودن
منم تعجب کردم .همه دانشگاها دروس پیشنیاز ارایه داده بودن
شایدم گذاشتن برای ترم های بعد
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
دانشگاه یزد
برای علوم کامپیوتر هیچ پیش نیازی لازم نیست ولی برای شبکه ترم ۲ داشتن
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
دانشگاه یزد
من باالخره اومدم یزد..
از لحاظ خوابگاه و سلف دوستانی که هنوز نیومدن مشکلی نداره ، از قبل اتاقت رو هم تعیین کردن ارشد ۵ نفر توی یه اتاق!
انتخاب واحد باید توسط دانشجو ترم اول انجام بشه که من نکردمUndecided
قراره شنبه درستش کنن!
ولی برای پیدا کردن ساختمان استقلال فکر کنم ۱۰ کیلو متری پیاده رفتم لامصب کسی نیست جوابتو بده متروکه!!

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۵۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۰۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۳ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه صنعتی شیراز،یزد، صنعتی بابل majidsalimi333 ۱ ۲,۰۵۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۷۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۵۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم Aree ۳ ۵,۳۳۴ ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtaba95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close