زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جامعه آماری آزمون های آزمایشی

ارسال: #۱۶
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ
جامعه آماری آزمون های آزمایشی
ماهان
آیتی ۸۲۷ نفر

A WORLD OR DREAM IS WHAT WE SHARE
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13
ارسال: #۱۷
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
RE: جامعه آماری آزمون های آزمایشی
من دیگه نمی خوام آزمون های آزمایشیم شرکت کنم از مرحله ۴ به بعد هر کی بخواد من بهش میدم.مدرسان شرکت کرده بودم. هر جای ایرانم باشید مشکلی نداره محل آزمون قابل تغییر.(با مبلغی پایین) آزمئن های آزمایشی آذر به بعد ۹۲
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ
RE: جامعه آماری آزمون های آزمایشی
من مدرسان شرکت کردم هر ۸ آزمون هم بودم.
جامعه آماری از ۱۴۷۰ تا این آخری (آزمون ۷) که ۱۵۵۰ بود تقریبا متغیر بوده.
اطمینان میدم که اگه کسی نخونه زیر ۵۰۰ نمیاره. چون بین دوستانم و خودم که رقابت خوبی توی کامپیوتر بوده دیده شده که رتبه ها بین ۳۰ تا ۱۷۰ متغیر بوده، و این نشون میده که توی مدرسان حد اقل رقابت توی ۲۰۰ نفر اول بسیار شدیده، و کسایی هم که نصفه و نیمه خواستن بیان آزمون بدن رتبه بهتر از ۵۰۰ نصیبشون نشده. به نظرم مدرسان شاگرد های نسبتا قوی را توی خودش داره. البته قصد جسارت نسبت به هیچ کدوم از دوستان را ندارم.
رتبه آخر من ۴۰ بود با این درصد ها:
زبان: ۵۰
ریاضی :۱۱
مشترک : ۳۲
ت هوش: ۳۵
و آخر اینکه مدرسان سوالای ریاضی مهندسی و مدار را بسیار سخت طرح میکنه. چون با برقیا یکیه. انگار دلش نمیاد پول خرج طراح کنه که واسه کامپیوتر سوال جدا طرح کنه. بنده خدا وضعش خوب نیست باید درکش کنیم.

در کل سوال تکراری هم زیاد داره و همچنین غلط.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۱۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۹۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۲۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نقش خانواده در جامعه kiyan0 ۰ ۲,۱۲۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kiyan0
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۳۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close