زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد پروژه ER و پایگاه داده

ارسال:

Ramkal پرسیده:

راهنمایی در مورد پروژه ER و پایگاه داده

مراحل تولید پایگاه داده :
*۱- شناسایی محیط (توضیحی در حد ۲-۳ پاراگراف در مورد محیط مورد نظرمون مینویسیم)
*۲- مدلسازی (مدلسازی ER اون محیط رو میکشیم)
*۳- طراحی منطقی (بدست آوردن پایگاه داده رابطه ای)
۴- طراحی فیزیکی
۵- تولید پایگاه داده

سلام
من این ترم درس پایگاه داده دارم
یه پروژه داریم که باید سه مرحله بالا که با ستاره مشخص کردم رو به استاد تحویل بدیم و چون هنوز جلسات اوله هنوز در مورد پایگاه داده رابطه ای چیزی نمیدونم!
موضوعش مهم نیست ( مثلا : بیمارستان ، آژانس ، سیستم آموزش ، ....)

فعلا تا ۲-۳ روز آینده باید مورد اول و دوم رو آماده کنم و تحویل بدم و آخرای ترم مرحله سوم رو هم تحویل میدیم

میخواستم ببینم که اگه مطلب یا موضوعی داشته باشم که فقط مرحله اول و دوم رو پوشش بده بعدا خودم میتونم پایگاه داده رابطه ای رو از اون دو مرحله قبل استخراج کنم؟ کار سختی نیست؟

و اینکه با توجه به مشغله ای که دارم آیا میتونم هر سه مرحله ی پروژه رو از جایی آماده بخرم یا حداقل راهنمایی بگیرم؟

مرسی از اساتید

۰
ارسال:

Ramkal پاسخ داده:

RE: راهنمایی در مورد پروژه ER و پایگاه داده

مرتبــــط :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Fardad-A، در تاریخ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

امکان خرید و فروش پروژه در مانشت نیست برای گرفتن راهنمایی در بخش پایان نامه ها طرح کنید . فقط هم در یک جا طرح کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۵۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۸۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۷۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۶۶۸ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۱۲۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۷۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close