زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال : کد نظام وظیفه برای ارشد ۹۳؟؟؟

ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط AMMehr.)
سلام دوستان عزیز پارسال هم گویا این سوال شده بین دوستان ولی کدها امسال شمارش فرق داره و من متوجه نشدم منظور دوستان چی بوده تویه تاپیک پارسال!!!
من اوایل مهر کارای فارغ التحصیلیم رو انجام دادم و از اونجایی که گواهی موقت دانش آموختگی هنوز برام آماده نشده زنگ زدم دانشگاه و پرسیدم که تاریخ فارغ التحصیلیم دقیقا کی به حساب میاد! پرونده ام رو نگاه کردن و گفتن ۱۵ تیر ۹۲ فارغ التحصیلی من هست!

حالا من ۱ سال فرصت دارم تا ارسال دفترچه یعنی تا تیر ۹۳ !!!! کدی که باید انتخاب کنم اما نمیدونم کدوم هست!! چون برگ اعزام که نمیخام پست کنم وگرنه ممکنه قبل از کنکور حتی اعزام بشم!!!
اولش فکر میکردم باید کد ۷ رو بزنم !!! ولی کد ۵ یک تبصره داره که باعث شد قاطی کنم !!!!
دوستان اگه میتونن راهنمایی کنن!

کد ۵) مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت، که زمان پذیرش و ثبت نام آنان در دانشگاه قبل از تاریخ اعزام به خدمت (مندرج در برگ اعزام) باشد.
تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی دانشگاه می باشد، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند .
بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد. در غیر اینصورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

کد ۷) فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل آنها تا زمان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، بیش از یک سال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ق.ظ
زیاد خودتو درگیر اینا نکن، هرکدومش رو بزنی اگه قبول بشی ازت نمیپرسن تو برگه ثبت نام چی زدی!!
به نظرم بزن ۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: AMMehr
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ق.ظ
منم شرایطم مثل شماست و تاریخ فارغ التحصیلیم ۳۱ تیر خورده ، الان مورد ۷ ، گفته که فاصله ی بین فارغ التحصیلی تا زمان ثبت نام دانشگاه ارشد ، بیشتر از ۱ سال نباشه ، در صورتی که برای ما که تیر فارغ شدیم بیشتر از ۱ سال میشه !

مورد ۵ هم گفته برگ آماده به خدمت که ما نداریم این برگه رو و سال دیگه باید بگیریم !

کدوم گزینه رو باید بزنیم با این حساب ؟
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط s.sharif.)
RE: سوال : کد نظام وظیفه برای ارشد ۹۳؟؟؟
سلام دوستان من فارغ التحصیل اخر بهمن ۹۱ هستم من باید کدام کد نظام وظیفه را بزنم؟
من یک سالم تا اخر بهمن امسال تمومه میشه(اواخر دی ماه دفترچم را پست میکنم)
استرس شدید گرفتم بین کد ۵ و ۷ موندم کدومم؟(این تبصره کد ۵ شامل من میشه؟)
کد ۵:مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت، که زمان پذیرش و ثبت نام آنان در دانشگاه قبل از تاریخ اعزام به خدمت (مندرج در برگ اعزام) باشد.
تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی دانشگاه می باشد، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند .
بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد. در غیر اینصورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.
کد ۷:فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل آنها تا زمان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، بیش از یک سال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند.

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ ب.ظ
دوستان همون ۷ رو بزنین. البته اصلا مهم نیست.اصلا هیچی نزن یا بزن پایان خدمت داری D:
تنها چیزی که ازتون میخوان زمان ثبت نام یا برگه آماده به خدمته یا کارت پایان خدمت و یا اینکه مهلت یکسالتون تموم نشده و نیاز به هیچی ندارین.
اینارو هم پلیس +۱۰ میخواد برای درخواست معافیت تحصیلی جدید دانشگاه فقط برگه معافیت تحصیلی ۳ ساله کارشناسی ارشد رو میخواد.

فقط حتی یک روز نباید غیبت بخورید که اگه بخورید دیگه قبولیتون منتفیه.

این روالشه:
قبل از اینکه مهلت یکسالتون تموم بشه حدود ۱۰ روز قبلش دفترچه خدمت رو بفرستین تاریخ اعزامتون میشه اول شهریور بعد با بدبختی تمدید کنین بندازین اول آبان دیگه ثبت نام کنین اعزامتون لغو میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: AMMehr , سجاد۶۷
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوستان همون ۷ رو بزنین. البته اصلا مهم نیست.اصلا هیچی نزن یا بزن پایان خدمت داری D:
تنها چیزی که ازتون میخوان زمان ثبت نام یا برگه آماده به خدمته یا کارت پایان خدمت و یا اینکه مهلت یکسالتون تموم نشده و نیاز به هیچی ندارین.
اینارو هم پلیس +۱۰ میخواد برای درخواست معافیت تحصیلی جدید دانشگاه فقط برگه معافیت تحصیلی ۳ ساله کارشناسی ارشد رو میخواد.

این روالشه:
قبل از اینکه مهلت یکسالتون تموم بشه حدود ۱۰ روز قبلش دفترچه خدمت رو بفرستین تاریخ اعزامتون میشه اول شهریور بعد با بدبختی تمدید کنین بندازین اول آبان دیگه ثبت نام کنین اعزامتون لغو میشه

فکرکنم من باید ۵ را بزنم درسته با توجه به تبصره؟

ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوستان همون ۷ رو بزنین. البته اصلا مهم نیست.اصلا هیچی نزن یا بزن پایان خدمت داری D:

این روالشه:

فکرکنم من باید ۵ را بزنم درسته با توجه به تبصره؟

سلام.
۵ و ۷ فرقی ندارن.
بنظر من ۵ بزنید بهتر هست.
چون ایشالا که قبول شدین موقع ثبت نام شما باید از خدمت ترخیص بشید و برید دنبال کارهای ثبت نام.
این بند شاید برای ترخیص لازم بشه.
ولی از سنجش هم سوال کنید.زود جواب میدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
تبصره ی مورد ۵ دقیقا شرح وضعیت ما بود که دیگه منم خود ۵ رو زدم
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
دوستان من هم ۵ رو زدم رفت دیگه! چون ما قبل از ثبت نام تویه دانشگاه اعزام میشیم واسه همین ۵ شامل حالمون میشه!
تازه من که اصن میخام بلافاصله بعد کنکور اعزام بشم دیگه شکی نیست ۵ میشد شامل حالم
 سپاس‌گزاری شده توسط: دریایه آبی پر تلاطم
ارسال: #۱۰
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
من چند باید بزنم.؟من الان ترم هفتم.ارشد میخام شرکت کنم.کد نظاموظیفه رو چی باید بزنم؟ البته واسه دادشمه.

گاهی گمان نمیکنی ولی میشود ، گاهی نمی شود که نمی شود!

گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست! گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود!

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست! گاهی تمام شهر گدای تو می شود
ارسال: #۱۱
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)دریایه آبی پر تلاطم نوشته شده توسط:  من چند باید بزنم.؟من الان ترم هفتم.ارشد میخام شرکت کنم.کد نظاموظیفه رو چی باید بزنم؟ البته واسه دادشمه.

این که دیگه ابهام ندارم Smile دوسته من واسه دانشجویان سال آخری کد ۶ هست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: دریایه آبی پر تلاطم
ارسال: #۱۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ق.ظ
دوستان من هم ۵ زدم

ارسال: #۱۳
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط m_sardaari.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)kashti نوشته شده توسط:  چون ایشالا که قبول شدین موقع ثبت نام شما باید از خدمت ترخیص بشید و برید دنبال کارهای ثبت نام.
این بند شاید برای ترخیص لازم بشه.
دوست عزیز برای ترخیص .نامه قبولیتون از دانشگاه پذیرفته شده نیازه که باید به نظام وظیفه و بعد یگان خدمتیتون بدین. وقتی میرید دانشگاه برای ثبتنام یه جا هست با عنوان تشخیص هویت که مشخص میکنه حتما خودتون قبول شدین بعد از اون میرید به بخش نظام وظیفه دانشگاه که باید یکی از مواردی که گقتم رو آماده کنین.
این کد همش الکیه.
برای ثبت نام فقط مشخصات اصلی خودتون مهمه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۹۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۸۴ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  سوال درباره ارشد مجازی برای غیر شاغلین eriha ۰ ۱,۲۳۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: eriha
  گواهی معافیت تحصیلی نظام وظیفه jalili123 ۲ ۲,۴۴۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۲۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  مطالعه برای دور دوم درس خواندن برای ارشد naserqw ۱۵ ۸,۷۵۳ ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: tararezaei
  سوال در مورد کد نظام وظیفه برای ثبت نام ارشد sasy222 ۷ ۷,۱۷۱ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamed1992
  لطفا کمک کنید !!!! مربوط به نظام وظیفه و ادامه تحصیل snap.unit ۰ ۱,۸۴۴ ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: snap.unit
  آیا کتاب های کنکوری چاپ ۹۱ با ۹۳و یا ۹۴ تغییر کرده؟ abraham ۰ ۱,۲۵۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham
  رتبه ۹۳۵ نرم افزار roser ۰ ۱,۳۲۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: roser

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close