زمان کنونی: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در خرید کارت ارشد

ارسال: #۱۶
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
مشکل در خرید کارت ارشد
الان شماره سریالا پیامک شده ..فکر کنم مشکل کالا حل شده نگران نباشید Smile
کسایی که از حسابشون پول کسر شده نگران نباشن

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind
ارسال: #۱۷
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
مشکل در خرید کارت ارشد
شماره سریال ها پیامک شد ولی امروز هر کاری می کنم سایت سنجش به درگاه بانک وصل نمیشه !!!!
ارسال: #۱۸
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
مشکل در خرید کارت ارشد
سلام.
من هم مشکل داشتم.کارت اضافه خریدم. از سیستم پاسخگویی سنجش سوال کردم اینو جواب داد.

با سلام شماره سفارش به تمامی کاربران و درهنگامی که کاربر بانک مورد نظر خود برای پرداخت را انتخاب می‌نماید، نمایش داده می‌شود و تا زمانی تاییدیه مربوطه به "یاداشت نمودن شماره سفارش " تایید نگردید پرداخت انجام نمی گردد، تنها درصورتی شماره سفارش نشان داده نمی‌شود که ثبت درخواست کاربر با مشکل روبرو شده و کاربر برای پرداخت وجه آماده نمی‌گردد. در صورتی که پرداخت وجه انجام داده‌اید، شماره سفارش به شما نمایش داده شده است. برای مشاهده مشخصات کارت خریداری شده به این صفحه از سایت سازمان مراجعه فرمایید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در صورت نداشتن شماره سفارش میتوانید آن را از بانک عامل یا فروشنده کارت ثبت نام دریافت نمایید و برای بررسی از طریق لینک بالا اقدام نمایید. شایان ذکر است شماره سفارش خرید کلیه داوطلبان تا ساعت ۱۲ ظهر امروز برای آنها ارسال خواهد شد. در صورتی که خرید شما بیش از نیاز شما بوده است پس از اتمام مهلت ثبت نام و عدم استفاده به حساب شما عودت داده خواهد شد. در صورت عدم موفقت به هر دلیل در مشاهده شماره سفارش، شماره سفارش را از بانک فروشنده دریافت و از طریق سیستم پاسخگویی به منظور بررسی ارسال فرمایید.
ارسال: #۱۹
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
مشکل در خرید کارت ارشد
سلام
یک نکته در مورد خرید کارت شارژ دوستان دقت کنند که از مرورگر اینترنت اکسپلورر ie برای خرید شارژ و ثبت نام استفاده کنند که به مشکل نخورند. من برای خرید شارژ اولش از فایرفاکس استفاده کردم که پیام میداد ناموفق است.
البته شاید این کمتر ربطی به بحث داشت ولی گفتم بگم شاید بعضی ها ندونند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66
ارسال: #۲۰
۱۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ق.ظ
[جداسازی] اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰)
برای من وقت خرید کارت هی گفت مبلغ واریز نشده ما ۷ بار انتخاب کردیم تا دوتا کارت بگیریم امروز ۷ کارت بهم اس ام اس دادن ۷۷ سریال هفتا ۱۷۰۰۰ رفت ! چه وضعیه آخه بابا یکی نیست که بگه شما که بلد نیستین یه ثبت نام اینترنتی رو راه اندازی کنین همون مثل قبل نامه ایش میکردین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۹۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۱,۰۶۶ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۷۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۶۰۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۴۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۷۰۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۵۹۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۶۳۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  خرید موس moslem73421 ۳ ۳,۳۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close