زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتصالات علی

ارسال:

peace پرسیده:

اتصالات علی

با سلام

من در خوندن یه مقاله در بخش برنامه ریزی هوش مصنوعی با این لغت "اتصالات علی" برخورد کردم
مفهوم این لغت چیه؟؟؟
ضمنا میشه در مورد مفهوم consistent plan توضیحی بدید؟
با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

mohammad.ardeshiri پاسخ داده:

RE: اتصالات علی

فکنم بد ترجمه کردین اتصال علی نیست اتصال تمام بود فکر کنم all بوده شما علی خوندین یا اشتباه تایپ شده Big Grin
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ****** شبکه دانشگاه بو علی سینا ***** alilash ۲۸ ۱۴,۸۳۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  تبریک بابت روز تولد جناب اقای فرداد علیخانی مدیر بازنشسته سایت (Fardad-A) Doctorwho ۲ ۷۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مقایسه شبکه دانشگاه بو علی سینا و فردوسی مشهد sina_12614 ۵ ۲,۵۸۲ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  ختم قرآن هدیه به امام حسن مجتبی(علیه السلام) so@ ۱۹ ۹,۹۹۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: so@
  عید غدیر خم بر دوستداران علی (ع) مبارک salam az ma ۳ ۲,۶۵۷ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  تجربه خرید از سایت علی بابا hamed_k2 ۱ ۲,۰۱۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  سوالات سیستم عامل پیشرفته دکتر علی برومندنیا dadashe.yazdani ۵ ۶,۲۸۴ ۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: alimohseni
  حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ... Breeze ۵۲ ۳۴,۴۸۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ولادت امام علی ( ع ) و روز پدر Parva ۲۵ ۱۱,۸۳۸ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  السّلام علیک یا فاطمة الزهراء انرژی مثبت ۲۳ ۱۰,۴۰۴ ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: seyed ehsn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close