زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منابع انفورماتیک پزشکی

ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
سلام
من سال پیش که نمیشه گفت همین امسال ولی منظورم کنکور گذشته است، واسه این رشته مطالعه زیاد کردم بعد از کنکور بهمن ولی متاسفانه ...متاسفانه نرسیدم به کنکورش Sad
بعد از اینکه سوالاشو خوندم دیدم با توجه به منابعی که خونده بودم درصد زیادیش قابل حل بود
منابعم اینا بود :
واسه زبان با مشورت خود بچه های این رشته کتاب زبان دکتر لزگی رو خوندم البته خیلی زیاد بود و من تفریحی این کتابو مطالعه می کردم ولی عالیه!
برای برنامه نویسی، کتاب های پاسکال و سی مقسمی( همونا که واسه کاردانی نوشته) و یه کتاب پاسکال و سی از پوران پژوهش تالیف استاد هادی یوسفی رو می خوندم و نه تنها کافیه بلکه زیاد هم هست
برای ساختمان داده ها سوالا بسیار ساده ان، برای کسایی که ماه ها برای کنکور IT یا کامپیوتر با ساختمان داده زندگی کردن ... بهرحال یه کتاب ساختمان مقسمی(کاردانی) و یک کتاب ساختمان لیپ شوتز به همراه حل مسائلش کاملا کفایت می کنه!
برای درس آمار زیستی و ریاضیش، مسائل کتاب حسابان سال سوم دبیرستان رو باید مسلط بود و کتاب درسنامه جامع آمار زیستی ستار رضایی ...هرگونه کتاب تستی تو این زمینه هم خوبه و معمولا مثل کتاب های رشته ما نیست که جواباشون غلط توش زیاد داشته باشه بخاطر اینکه ریاضی ساده و پایه ست و معمولا توسط اساتید دکترا تالیف شده( یه خوبی رشته های علوم پزشکی اینه که هرکس از راه رسید و مدارج علمی رو طی کرد کتاب نویس نشده! و فقط کسایی که واقعا تواناییش رو داشتن اقدام به نوشتن کتاب کردن)
و مهمتر از همه درس مدیریتشه که اگر کسی توانایی مطالعه ی کتاب زبون اصلی رو داشته باشه، مطالعه ی کتاب وگر کافی بنظر می رسه!
کلا ضرایب دروس برنامه نویسی و ساختمان و مدیریت سیستم های بهداشتی از همه بالاتره و معمولا هرکس این دو درس رو بالای ۵۰ بزنه رتبه ی خیلی خوبی میاره(انصافا اگر کسی بخواد می تونه به سادگی درس برنامه نویسی و ساختمانش رو بالای ۹۰ بزنه). تو رتبه های خیلی خوب دیده شده درصد های ریاضی شون واقعا آنچنان بالا نبوده! البته با توجه به اینکه بچه های کامپیوتر از کنکور ۹۱ نسبت به این رشته گرایش زیادی پیدا کردن باید بدونیم که این سوال های پیش پا افتاده ی ریاضی کنکور سال های پیش براشون خیلی سادست و قطعا باید تواناییمون رو برای حل سوالاتش ببریم بالا!
برای اینکه دید دوستانی که این پست رو می خونن نسبت به کنکور این رشته باز بشه چند تا نمونه کنکورهاش رو اینجا ضمیمه می کنم

سوالات کنکور ۹۱ - ۹۰
anformatik pezeshki 90 -91.pdf
اندازه فایل: ۵/۶۱ MB

سوالات کنکور ۸۹ - ۸۸
Medical Informatics Master Examination 88-89.pdf
اندازه فایل: ۲/۵۷ MB

و در نهایت، کتاب مدیریت سیستم های اطلاعاتی مراقبت بهداشتی وگر
Wager.pdf
اندازه فایل: ۱۰/۵۸ MB
good-wishes، در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن تشکر از دوست گرامی
این ارسال در هنگام بایگانی و نظم دهی مطالب ، جهت اطلاع رسانی بهتر و باقی ماندن در بخش مربوطه، جداسازی شد .

The best defense against logic is ignorance
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , ماه بانو , hamed_k2 , delta , medadrangy , marjan_gh , MoonRise , nina69 , مهرداد فخیمی , m@hboobe , slinda , mohammadali1990 , good-wishes , saeid1389 , H3NGAM3H , banafshehjooon , ehsanlp , moka69 , ati314 , zeinab , maryam.raz , mehrshad_92 , sepidsal , mozhgan68 , Amoojan , hamid88 , h_kh , Engineer , fo-eng
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
[جداسازی] انفورماتیک پزشکی
آینده ی کاری خوبی داره...من شنیدم ماهی پایه حقوق۲تومن با بیمارستان ها قرارداد دارن...
این رشته نزدیک ترین رشته به پزشکی و مهندسی کامپیوتر هست و پل ارتباطیه یجورایی... مطالب زیر رو هم حتما بخونید.....
چند توصیه خیلی مهم برای قبولی درآزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی ۱۳۹۲
برای قبولی در آزمون ورودی کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی ۱۳۹۲ اگر به توصیه های زیر عمل کنید حتما قبول می شوید:

برای آمادگی جهت شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی مطالعه منابع زیر در اولویت اول می باشد:

۱-درسنامه جامع دکتری تخصصی رشته‌های مدیریت اطلاعات بهداشتی، مدیکال انفورماتیک، و بیوانفورماتیک خانم شاهمرادی. فقط دو فصل اول.انتشارات جعفری دارد. این دو فصل را چندین مرتبه بخوانید تا مطالب آن را به خوبی یادبگیرید

۲-کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی تالیف : دکتر حمید مقدسی انتشارات جعفری دارد

۳-مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی تالیف : دکتر رضا صفدری، مرجان قاضی سعیدی انتشارات جعفری دارد.

ب) ریاضی وآمار زیستی
۱- مرور جامع امار زیستی نشر جامعه نگر تالیف محمود یوسفی و...(خلاصه درس و تست)
۲-حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی در حد کتب دبیرستان رشته ریاضی

ج) اصول برنامه نویسی و ساختمان داده ها
۱- برنامه نویسی به زبان C تالیف : کافمن Elliot Kaufman
۲- برنامه نویسی به زبان پاسکال تالیف : کافمن Elliot Kaufman
۳-ساختمان داده ها تالیف : لیپ شوتز Seymour Lipschutz
۴-ساختمان داده ها تالیف : هوروویتز Ellis Horowitz
سعی کنید کتابهای کامپیوترآقای مقسمی و آقای قلزوم را در زمینه های بالا بخوانید

د) زبان انگلیسی
کتاب نمونه سوالات زبان سالهای گذشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی وزارت بهداشت . تو بازار هست من دیدم

ه) نمونه سوال کنکور انفورماتیک پزشکی

بانک سوالات انفورماتیک پزشکی همراه با پاسخهای تشریحی انتشارات جعفری

حتما تو سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
عضو شوید و از جزوه ها و خلاصه دروس آنها هم استفاده کنید.

منابع کمکی در صورت داشتن وقت اضافه جهت مطالعه:
۱-مدیریت اطلاعات سلامت ابدلهاک ۲۰۰۱ (انگلیسی)-
۲-مدیریت اطلاعات سلامت واگر ۲۰۰۵ (انگلیسی)
۳- مطالعه منابع مفید و پیشنهادی در وبلاگ
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمون ۱۶۰ سوال دارد و ۱۶۰ دقیقه هم وقت دارد که این وقت برای این تعداد سوال بسیار کم است. حتی مسلط ترین فرد هم قادر نیست در این وقت تمام سوالات را بررسی کند. بنابر این هر فردی بطور میانگین ۴۰ در صد نمره را هم بیاورد قبول می شود. این آزمون نمره تراز ندارد. هر جواب صحبح ۳+ دارد و هر جواب اشتباه ۱- و در درس زبان جواب درست ۲.۲۵+ و جواب نادرست ۰.۷۵- . کل آزمون ۴۵۰ نمره دارد ولی با نمره ۲۷۰ حتی می توان شاگرد اول شد البته هر سال ممکن است تفاوت کند.

اصول برنامه نویسی و ساختمان داده ها (ضریب ۳ - ۴۵ سوال) - ریاضی و آمار حیاتی (ضریب ۲- ۳۰ سوال) - مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی (ضریب۳ - ۴۵ سوال) - زبان عمومی (ضریب۲- ۴۰ سوال)

به ازای هر ضریب ، ۱۵ سوال وجود دارد و در واقع ضریب فقط در تعداد سوال موثر است. البته زبان ضریب ۲ دارد ولی ۴۰ سوال دارد برای همین نمره هر سوال زبان به جای ۳ نمره ۲.۲۵ است.

تعداد کل سوالات ۱۶۰ سوال - نمره کل ۴۵۰ نمره - هر پاسخ صحیح ۳درس اول ۳+ دارد و هر پاسخ اشتباه ۱- نمره دارد. هر پاسخ صحیح زبان ۲.۲۵+ و هر پاسخ اشتباه زبان ۰.۷۵- نمره دارد. در طول چهار سال گذشته تقریبا اگر کسی نمره ۲۷۰ کسب کرده باشد شاگرد اول می شده است. اگر کسی نمره ۱۷۰ کسب کند به احتمال زیاد قبول است. اما نمره پایین تر از ۱۵۵ معمولا شانس قبولی نداشته است. ظرفیت سال گذشته ۵۰ نفر بوده است.

نمره آخرین فرد قبولی:
سال ۱۳۸۸ : نمره ۱۵۶ با ظرفیت ۱۸ نفر
سال ۱۳۸۹ : نمره ۱۹۹ با ظرفبت ۱۸ نفر
سال ۱۳۹۰ : نمره حدود ۱۶۶ با ظرفیت حدود۴۵ نفر
سال ۱۳۹۱: نمره حدود ۱۵۵ با ظرفیت ۵۰ نفر

ظرفیت سال گذشته :
دانشگاه علوم پزشکی : تهران ۱۴ نفر - شهید بهشتی ۱۰ نفر - مشهد ۱۰ نفر - شیراز ۹ نفر - تربیت مدرس ۷ نفر
در ضمن دانشگا ه های علوم پزشکی ارومیه و کرمان در حال را ه اندازی دوره کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی هستند ولی معلوم نیست که در سال ۱۳۹۲حتما" پذیرش داشته باشند.

در سال ۱۳۸۸ بیش از ۳۰۰ نفر در آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کردند. در سال ۱۳۸۹ این تعداد به بیش از ۴۰۰ نفر و در سال ۱۳۹۰ به ۷۶۱ نفر رسید. در سال ۱۳۹۰ تعداد شرکت کننده نسبت به سال ۱۳۸۹ ۳۰۰ نفر افزایش داشته اما در رابطه بین نمره و رتبه ۱۰۰ نفر اول هیچ تاثیری نداشته است. مثلا در سال ۱۳۸۹ رتبه ۱۰ نمره ۲۱۰ داشته است. در سال ۱۳۹۰ هم رتبه ۱۲ نمره ۲۱۰ داشته است. افزایش شرکت کننده عملا فقط رتبه مردودین را بدتر می کند و هیچ تاثیری روی فردی که واقعا زحمت کشیده ندارد. واقعیت این است که بیش از۸۰ درصد شرکت کنندگان به درستی خود را برای امتحان آماده نمی کنند.
مصاحبه هم داره با قبولی های این رشته اونم بخونید

در آخر بچه هایی که پایه هستن بخونیم بهم پیام بدن بشینیم بخونیم
good-wishes، در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن تشکر از دوست گرامی
این ارسالتون رو در پاسخ به سوال آینده این رشته چطوره ثبت کرده بودید اما با توجه به این که بیشتر به منابع پرداختید، در هنگام بایگانی و نظم بخشی مطالب، با تاپیک مناسب ادغام شد

I definitely will win
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , miladonline , mohammadali1990 , هاتف , nina69 , _narjes , slinda , احسان مومنی , H3NGAM3H , Hamed92 , good-wishes , MoonRise , saeid1389 , MR_KH , banafshehjooon , ehsanlp , SSMAE , 123aaa , دانیال شیرافکن , tayebe68 , h_kh , بنفشه
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط good-wishes.)
Lightbulb منابع مدیریت کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی
سلام دوستان.
من خیلی دنبال منابع آزمون انفورماتیک پزشکی گشتم و از اونجایی که برخی منابع مدیریت برای رشته ما آشنا نیست تصمیم گرفتم تصویری از اطلاعاتی که بدست آوردم بذارم شاید به درد دوستان بخوره. لازم به ذکر هست که این منابع هم شامل مواردیه که خود سایت علوم پزشکی اعلام کرده و هم مواردی که از مصاحبه های رتبه های برتر استخراج شده .
RESOURCES.pdf
اندازه فایل: ۲۱۰/۱۱ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , raha0067 , ati314 , zeinab , _narjes , tesna , jameshenas , Avicenna , ehsanlp , mozhgan68 , احسان مومنی , ماه بانو , medadrangy , tayebe68 , نارین , Amoojan , tohidi4503
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
منابع مدیریت کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی
بچه ها منابع من برای کنکور اینا بود:
مدیریت:
کیفیت اطلاعات دکتر حمید قدسی

سیستم های اطلاعات مدیریت دکتر صدوقی

کتاب مدیریت اطلاغات بهداشتی درمانی مرجان فاضی نژاد

درسنامه جامع دکتری تخصصی لیلا شاهمرادی

من کامل نخوندم.از هر کدوم چند تا فصل .اگر کامل بخونید حتما بیشتر از من می تونید بزنید.
اگر وقت داشته باشید کتاب های دیگه ای هم هست که امیدوارم دوستانی که خوندن اونا رو بیان اینجا و نوشته های من و تکمیل کنن.
البته چند تایی سوال هم از نرم افزار می اد که برای من جواب دادن بهشون اسون بود چون قبلا پرسمن و خونده بودم.بنابر این اگر تونستید خلاصه ای از پرسمن و گیر بیارید و بخونید بد نیست.
ریاضی :
ریاضیات ۱و۲ کنکور کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف ( با توجه به سوالای سال های قبل فصل های مرتبط رو از این کتاب خوندم)

زبان:

زبان عمومی (پاسخ گویی به سوالات کارشناسی ارشد وزارت بهداشت) انتشارات خسروی
البته ترجمه هاش خوب نبود و من خودم متن و ترجمه می کردم.
آمار:
روش های آماری و شاخص های بهداشتی نوشته ی کاظم محمد
ساختمان داده و برنامه نویسی:
من واسه کنکور وزارت علوم خونده بودم و واسه انفورماتیک دیگه نخوندم اما به نظرم حتما مرور کنید.

بانک سوالات انفورماتیک پزشکی از انتشارات جعفری رو هم بگیرید و روز های نزدیک به کنکور با تست های کنکور سرعتتون و بهبود بدید. سرعت تو این کنکور نقش خیلی مهمی داره!
موفق باشید.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , good-wishes , medadrangy , H3NGAM3H , esmaeli.sh , Orchid , zeitun , sahar bano , مهرانگیز , نارین , jparisa , tohidi4503
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
اگه کسی میتونه اسکن یه سری از این کتاب های مدیریت بهداشتی انتشارات جعفری رو آپلود کنه.
خدا خیرش بده...
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: معرفی منابع انفورماتیک پزشکی
(۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)یگان نوشته شده توسط:  اگه کسی میتونه اسکن یه سری از این کتاب های مدیریت بهداشتی انتشارات جعفری رو آپلود کنه.
خدا خیرش بده...

Smile
چنین مواردی در مانشت نداریم دوست گرامی
منابعی که حق مولف و ناشر دارند ، انتشارشون در مانشت ممنوع هست
لذا چنین درخواستی هم اینجا متعارف نیست

سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ
۱/درسنامه زبان علوم پزشکی لزگی.
قیمت با تخفیف: ۳۳۰۰۰

۲/مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی - مرجان قاضی سعیدی و رضا صفدری
قیمت با تخفیف: ۱۵۰۰۰

۳/سیستم های اطلاعات مدیریت - فرحناز صدوقی
قیمت با تخفیف: ۱۲۰۰۰

۴/ کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی-مقدسی
قیمت با تخفیف: ۱۱۰۰۰

۵/ درسنامه جامع دکتری تخصصی-لیلا شاهمرادی
قیمت با تخفیف: ۲۲۰۰۰

۶/داده پردازی بهداشتی-مقدسی
قیمت با تخفیف: ۵۰۰۰

کتاب سیستم های اطلاعات مراقبت سلامت (ویرایش ۲۰۰۹ وگر) - عباس شیخ طاهری
.کپی کتاب سیستم های اطلاعات مراقبت سلامت (ویرایش ۲۰۰۹ وگر) - عباس شیخ طاهری
قیمت با تخفیف: ۶۰۰۰

۸/بانک سوالات انفورماتیک پزشکی - لنگری زاده
قیمت با تخفیف:۱۷۰۰۰

۹/درس و کنور سریع ++C و C - مقسمی
قیمت با تخفیف:۱۳۰۰۰

۱۰/ریاضی عمومی-مقسمی و نیکوکار
قیمت با تخفیف:۹۰۰۰

۱۱/مرور جامع آمار زیستی - محمود یوسفی
قیمت کل پکیج ۱۷۲تومان است +هزینه ارسال بعهده خریدار می باشد
بصورت تکی هم فروخته میشود
دوستانی که تمایل به خرید دارند پیام خصوصی تحت عنوان خرید کتاب انفورماتیک بدهند یا به ایمیلم ایمیل بدهند
Parvane.qaderi@gmail.com
در اسرع وقت جواب داده میشود.
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام دوستان
میشه بچه هایی که تجربه کنکور امسال رو داشتند راهنمایی کنند که چه منابعی خوندند؟
خیلی ممنون
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط sia2068.)
[quote='parya_671' pid='297892' dateline='1409725710']
۱/درسنامه زبان علوم پزشکی لزگی.
قیمت با تخفیف: ۳۳۰۰۰

۲/مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی - مرجان قاضی سعیدی و رضا صفدری
قیمت با تخفیف: ۱۵۰۰۰

۳/سیستم های اطلاعات مدیریت - فرحناز صدوقی

۴/ کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی-مقدسی
قیمت با تخفیف: ۱۱۰۰۰

۵/ درسنامه جامع دکتری تخصصی-لیلا شاهمرادی
قیمت با تخفیف: ۲۲۰۰۰

۶/داده پردازی بهداشتی-مقدسی
قیمت با تخفیف: ۵۰۰۰

کتاب سیستم های اطلاعات مراقبت سلامت (ویرایش ۲۰۰۹ وگر) - عباس شیخ طاهری
.کپی کتاب سیستم های اطلاعات مراقبت سلامت (ویرایش ۲۰۰۹ وگر) - عباس شیخ طاهری
قیمت با تخفیف: ۶۰۰۰

۸/بانک سوالات انفورماتیک پزشکی - لنگری زاده

۹/درس و کنور سریع ++C و C - مقسمی
قیمت با تخفیف:۱۳۰۰۰

۱۰/ریاضی عمومی-مقسمی و نیکوکار
قیمت با تخفیف:۹۰۰۰

۱۱/مرور جامع آمار زیستی - محمود یوسفی
قیمت کل پکیج ۱۷۲تومان است +هزینه ارسال بعهده خریدار می باشد
بصورت تکی هم فروخته میشود
دوستانی که تمایل به خرید دارند پیام خصوصی تحت عنوان خرید کتاب انفورماتیک بدهند یا به ایمیلم ایمیل بدهند
Parvane.qaderi@gmail.com
در اسرع وقت جواب داده می

سلام من خیلی گشتم واسه تهیه منابع اما گیرم نیومد اگه دوستان ادرسی سراغ دارن بفرستن تا تهیه کنم یا شماره تلفن بذارن
ممنون میشم چون میخام شروع کنم به خوندن عجله دارم

سلام من خیلی گشتم واسه تهیه منابع اما گیرم نیومد اگه دوستان ادرسی سراغ دارن بفرستن تا تهیه کنم یا شماره تلفن بذارن
ممنون میشم چون میخام شروع کنم به خوندن عجله دارم
ارسال: #۱۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
سلام بچه ها من تازه با این رشته آشنا شدم تصمیم گرفتم شرکت کنم میشه منابعرو بگید لطفا
ارسال: #۱۱
۰۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه ها منابع من برای کنکور اینا بود:
مدیریت:
کیفیت اطلاعات دکتر حمید قدسی

سیستم های اطلاعات مدیریت دکتر صدوقی

کتاب مدیریت اطلاغات بهداشتی درمانی مرجان فاضی نژاد

درسنامه جامع دکتری تخصصی لیلا شاهمرادی

من کامل نخوندم.از هر کدوم چند تا فصل .اگر کامل بخونید حتما بیشتر از من می تونید بزنید.
اگر وقت داشته باشید کتاب های دیگه ای هم هست که امیدوارم دوستانی که خوندن اونا رو بیان اینجا و نوشته های من و تکمیل کنن.
البته چند تایی سوال هم از نرم افزار می اد که برای من جواب دادن بهشون اسون بود چون قبلا پرسمن و خونده بودم.بنابر این اگر تونستید خلاصه ای از پرسمن و گیر بیارید و بخونید بد نیست.
ریاضی :
ریاضیات ۱و۲ کنکور کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف ( با توجه به سوالای سال های قبل فصل های مرتبط رو از این کتاب خوندم)

زبان:

زبان عمومی (پاسخ گویی به سوالات کارشناسی ارشد وزارت بهداشت) انتشارات خسروی
البته ترجمه هاش خوب نبود و من خودم متن و ترجمه می کردم.
آمار:
روش های آماری و شاخص های بهداشتی نوشته ی کاظم محمد
ساختمان داده و برنامه نویسی:
من واسه کنکور وزارت علوم خونده بودم و واسه انفورماتیک دیگه نخوندم اما به نظرم حتما مرور کنید.

بانک سوالات انفورماتیک پزشکی از انتشارات جعفری رو هم بگیرید و روز های نزدیک به کنکور با تست های کنکور سرعتتون و بهبود بدید. سرعت تو این کنکور نقش خیلی مهمی داره!
موفق باشید.

سلام.شما دانشجوی ارشد انفورماتیک پزشکی هستین؟
میتونم بپرسم منبع درس انفورماتیک پزشکی شما چه کتابی بود؟
ارسال: #۱۲
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان
من کتابای روش های آمار زیستی (مولف: دانیل) - روش های آماری و شاخص های بهداشتی (تالیف: دکتر کاظم محمد و دکتر ملک افضلی) - حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی (تالیف: جرج توماس و راس فینی) - برنامه نویسی به زبان c (تالیف: کافمن) - برنامه نویسی به زبان پاسکال (تالیف: کافمن) - ساختمان داده ها (تالیف: لیپ شوتز) - ساختمان داده ها (تالیف: هوروویتز) را که دست دوم باشند را می خرم کسی داره؟
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۰۹ ب.ظ
پیوی پیام بده اره
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۱ ب.ظ
من پک کتابای ارشد انفورماتیک پزشکیمو و چندکتاب ارشد آیتیمو لازم ندارم و با قیمت خیلی مناسب میفروشم هرکی نیاز داشت به پی ویم پیام بده یا به آیدی تلگرامم
@Sobhe_Zendegi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۳۴ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۸۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close