زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک فوری

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ
درخواست کمک فوری
سلام! من درس مبانی و اصول مدیریت و معماری رو حذف کردم! اوایل معماری خوندم ولی چون پایم ضعیف بود جلوتر که میرفتم چیزی نمیفهمیدم.این هفته تصمیم گرفتم مدیریت بخونم. الان که تا قسمت برنامه ریزی جلو رفتم تستا رو نمیتونم جواب بدم اصلا انگار همش تازگی داره. الان هم از این که وقت گذاشتم روش عصبیم چون میتونستم بقیه رو واسه ۵۰ درصد دوره کنم، هم اینکه نمیدونم کتاب بهتری گیر بیارم بخونم یا نه؟!
الان از روی کتاب مدرسان میخونم چون حجمش کم بود.الان خیلی روانم داغونه!!Angry
به نظرتون چیکار کنم؟!!ConfusedConfused
Fardad-A، در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عضو گرامی ،طبق قوانین مانشت عنوان موضوع باید گویای محتوای آن باشد. عناوین "فوری"و"کمک"و ... در مانشت بسته و حذف میشوند.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: درخواست کمک فوری
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام! من درس مبانی و اصول مدیریت و معماری رو حذف کردم! اوایل معماری خوندم ولی چون پایم ضعیف بود جلوتر که میرفتم چیزی نمیفهمیدم.این هفته تصمیم گرفتم مدیریت بخونم. الان که تا قسمت برنامه ریزی جلو رفتم تستا رو نمیتونم جواب بدم اصلا انگار همش تازگی داره. الان هم از این که وقت گذاشتم روش عصبیم چون میتونستم بقیه رو واسه ۵۰ درصد دوره کنم، هم اینکه نمیدونم کتاب بهتری گیر بیارم بخونم یا نه؟!
الان از روی کتاب مدرسان میخونم چون حجمش کم بود.الان خیلی روانم داغونه!!Angry
به نظرتون چیکار کنم؟!!ConfusedConfused

کتاب مدیریت مقسمی هم حجمش کمه هم ظاهرا مباحث کنکور ۹۲ رو پوشش میداده.
بعدشم درسته مدیریت و معماری مهم هیتند اما نه اتقدر که بخواد اعصابتونو داغون کنهSmile
۰
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
درخواست کمک فوری
مدیریت رو بخون ... طبیعیه نتونی بزنی بعد دور اول خوندنت...
باید چند دور بخونی ... راحته تستای کنکورش...
رابینز خوبه بنظرم

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ
درخواست کمک فوری
مدیریت مدرسان حجمش کمه؟؟!!!!!!!!!!!!!
به نظر من پارسه یا پوران یا رابینز بخون!!
۰
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط hoomanab.)
RE: درخواست کمک فوری
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  مدیریت رو بخون ... طبیعیه نتونی بزنی بعد دور اول خوندنت...
باید چند دور بخونی ... راحته تستای کنکورش...
رابینز خوبه بنظرم

رابینز دو جلده؟! حجمش زیاد نیست؟! منظورم اینه که برای تازه شروع کردن دیر نیست؟!!!
راستش من طوری میخونم که هر ساعت بیشتر از ۵ صفحه جلو نمیرم.
اگه یه درس باشه که تو دنیا باهاش کنار نمیام همین مدیریته. از همون اول با هم مشکل داشتیم

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
درخواست کمک فوری
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  راستش من طوری میخونم که هر ساعت بیشتر از ۵ صفحه جلو نمیرم.
خب خیلی خوب نیس اینجوری...الانم وقت نیس که عاداتتو عوض کنی. چون مدیریتو باید سریع و زیاد و چند دور خوند..
از یه طرف حیفه واقعا مفته اگه نزنی خیلی عقب میندازتت...
هرجور باز خودت صلاح میدونی

(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  حجمش زیاد نیست؟!

چرا... زیاده..هم دوجلدی هست هم ۱جلدی

(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  رای تازه شروع کردن دیر نیست؟!!!
دیر نیس اگه خوب بخونیش..

یه کتاب مدیریت مقسمی هم هست..بررسی کرده تست های چندسال کنکور اخیر رو و پاسخ هاش کامله...اونو حداقلش بخون

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoomanab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۷۸۴ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۴۶۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۴۹۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۰۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close