زمان کنونی: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد اول پارسه (کامپیوتر)

ارسال: #۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ
من تو این ازمون اشتباه خوندم و موقع ازمونم وقتمو درس تنظیم نکردم دفترچه اول که نسبتا اسون بود از دست دادم ! الان که سوالارو دارم بررسی می کنم ۷ تا سوال بخاطر عجله اشتباه زدم :| ( خنده داره ) :|
بچه ها رتبه ها تونم شب بگین لطفا :دی
زبان ۵۲
ریاضی ۱۵
مشترک ۳۰
تخصصی۲۵

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  فقط یه سوالی:
تو حوزه امتحانی شما کیک و ساندیس دادند یا نه؟
حوزه ما آزمون اول کیک و آبمیوه، آزمون دوم فقط کیک ، این آزمون هیچی. داشتم از گرسنگی میمردم. همینطور پیش بره میگن برای آزمون بعدی صندلی از خونه بیارید.Confused

آره به ما هر ۳ تا آزمون دادند !!

(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  این ازمون حتی دوس ندارم کارنامه ببینم Smile)
در کمال تعجب من تو دفترچه اول وقت کم اوردم :|
باید بیشتر بخونم :|

من انقده بد دادم که حتی درصدامو حساب نکردم Sad(

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد اول پارسه (کامپیوتر)
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  به نظر شماها، سوال ۶۴ گسسته ،فرم لهستانی معکوس، جواب اشتباه نبود؟ منظورم گزینه نیست بلکه خود فرمی که بدست اومده هست.
درسته‌!‌
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
البته من موندم بعضی از بچه ها اینطور نامید هستن! مگه شما واسه ۲۵ اول و دوم نخونده بودید؟ من خودم خداییش الان ۲ هفته هست سر جمع ۱۰ ساعت نخوندم، ولی سر جلسه همه چیز یادم بود، خوبی این ازمونا اینه که شما عیباتو میبینی و مثلا کشف میکنی که درسی رو که خوندی چرا نزدی سوالاتش رو و اصولا چرا سوالای آسون رو از دست دادی!

و بدونید همه اینا امتحان هستش و باید اشکالاتمون رو پیدا کنیم. من همیشه توی ازمونای قبلی سوالای شانسی زاید میزدم ولی توی این ازمون توی مشترک ۲تا غلط زدم که یکیش دلیلش بی دقتی بود و دیگری این بود که مطلب رو درست نخونده بودم. تخصصی هم اصلا غلط نزدم. ریاضی هم یه دونه غلط. زبان هم هر چی غلط بود توی درک مطلب بود که نشون میده مشکل دارم.

در کل من توی این آزمون به نسبت خوب عمل کردم از اون لحاظ که اون چیزایی که قرار بود رعایت کنم (شانسی نزدن سولا)رو تا حدودی انجام دادم.
شما هم ببینید که به اون milestone (اصطلاح مهندسی نرم افزاریBig Grin) هاتون رسیدید یا نه! من که توی مشترک و تخصصی رسیدم. زبان نه ریاضی هم نه.
زبان دلیلش رو میدونم اونم اینه که سرسری سولارو میزنم و اصلا وسواس به خرج نمیدم
ریاضی هم که اصلا تست نزدم تا حالا که اینم باید یه فکری به حالش کرد.

به امید موفقیت واسه همه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahtab69 , maryam.raz , iammiti , e.shrm
ارسال: #۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  به نظر شماها، سوال ۶۴ گسسته ،فرم لهستانی معکوس، جواب اشتباه نبود؟ منظورم گزینه نیست بلکه خود فرمی که بدست اومده هست.
درسته‌!‌

من وقتی با پشته و بدون پرانتزهای اضافی که در حل تشریحی گذاشته انجام میدم به این جواب نمیرسم.
این پرانتز گذاریهای اضافی که انجام داده واجبه؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یک کیک ۱۰x2 به ما دادن که با یه حرکت یک ضرب ناپدید شد.
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  سوال ۵۲ ساختمان کسی درختش رو رسم کرده؟ من که هر کاری کردم درخت گزینه ۴ فرزندهای چپ بیشتری نداشت!
باید رسم میکردید! نصف درختا که مثل هم بود، فقط میموند نصفه دیگه ولی این سوال خیلی از من وقت گرفت.
جوابهارو که دیدم متوجه شدم من سوال رو یه جور دیگه برداشت کردم وگرنه درخت رو هم درست کشیده بودم سوال گره های چپ رو خواسته ولی من زیر درخت ها رو چک میکردم Sad
بچه ها کارنامه ها کی میاد؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  من وقتی با پشته و بدون پرانتزهای اضافی که در حل تشریحی گذاشته انجام میدم به این جواب نمیرسم.
اتفاقا برای استفاده از پشته صددرصد این پرانتزگذاریها لازمه، چونکه الویت عملگرا با همین پرانتزها مشخص میشه.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  البته من موندم بعضی از بچه ها اینطور نامید هستن! مگه شما واسه ۲۵ اول و دوم نخونده بودید؟ من خودم خداییش الان ۲ هفته هست سر جمع ۱۰ ساعت نخوندم، ولی سر جلسه همه چیز یادم بود، خوبی این ازمونا اینه که شما عیباتو میبینی و مثلا کشف میکنی که درسی رو که خوندی چرا نزدی سوالاتش رو و اصولا چرا سوالای آسون رو از دست دادی!

و بدونید همه اینا امتحان هستش و باید اشکالاتمون رو پیدا کنیم. من همیشه توی ازمونای قبلی سوالای شانسی زاید میزدم ولی توی این ازمون توی مشترک ۲تا غلط زدم که یکیش دلیلش بی دقتی بود و دیگری این بود که مطلب رو درست نخونده بودم. تخصصی هم اصلا غلط نزدم. ریاضی هم یه دونه غلط. زبان هم هر چی غلط بود توی درک مطلب بود که نشون میده مشکل دارم.
من این ازمون خیلی امیدوار بودم خوب بدم ..در مورد خوندنا من تو ۲۵% خوندم و تقریبا راضی هستم... من کمی وقتمو بیشتر رو مشترک گذاشتم و چندتا سوال شانسی زدم و همین کار خراب کرد !
در هر صورت امیدوارم همه به اون مرحله برسیم که راضی بشیم ازخوندن...
:دی
سوال ۶۴ گسسته فقط باید به مخرج دقت می کردی بقیه سوال مهم نبود..ترتیب عمگرها وپرانتز مخرج جواب نشون می داد

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  من وقتی با پشته و بدون پرانتزهای اضافی که در حل تشریحی گذاشته انجام میدم به این جواب نمیرسم.
اتفاقا برای استفاده از پشته صددرصد این پرانتزگذاریها لازمه، چونکه الویت عملگرا با همین پرانتزها مشخص میشه.

من تاحالا پرانتزگذاری انجام نمیدادم و فقط از روی عبارت پیش میرفتم. خدارو شکر فهمیدم.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  من وقتی با پشته و بدون پرانتزهای اضافی که در حل تشریحی گذاشته انجام میدم به این جواب نمیرسم.

من تاحالا پرانتزگذاری انجام نمیدادم و فقط از روی عبارت پیش میرفتم. خدارو شکر فهمیدم.
من مونده بودم این سوال گسسته پشته چیه که من نداشتم بعد فهمیدم سوال معماری رو میگین
راحترین راه همینه که پرانتز گذاری کنید و عملگر درون هر پرانتز رو روی پرانتز بسته قرار بدین و بعد عملوندها و عملگرهای روی پرانتز رو پشت سرهم بنویسید جواب به راحتی تولید میشهSmile

۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من مونده بودم این سوال گسسته پشته چیه که من نداشتم بعد فهمیدم سوال معماری رو میگین
راحترین راه همینه که پرانتز گذاری کنید و عملگر درون هر پرانتز رو روی پرانتز بسته قرار بدین و بعد عملوندها و عملگرهای روی پرانتز رو پشت سرهم بنویسید جواب به راحتی تولید میشهSmile

من حواسم نبود نوشتم گسسته. البته بازم شانس آوردیم که ننوشتم ساختمان داده. البته تعجب میکنم که این سوال تو منطقی چکار میکنه؟ میتونستند جای این یه سوال منطقی درست و حسابی بدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۲۷
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
نگفتین کارنامه کی میاد؟

۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  نگفتین کارنامه کی میاد؟

۱۲ نیمه شب شرعیBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
ازمون قبلی ۱۰ ۱۰:۳۰ اومد

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ

۱۲ شب بعد کارنامه اولیه میاد. که درصدا درسته ولی رتبه ها کمی بالا پایین میشه تا ظهر فردا.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۸۱۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۶۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۹۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۵۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۵۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۸۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۷۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۸۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۸۲۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close