زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته

ارسال: #۲۱۱
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط موج.)
RE: انتخاب رشته
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  شما مثل اینکه از سیستم مجازی هیچ اطلاعی ندارین. من کلاسهای مجازی آموزش زبان های خارجی رو شرکت می کنم. دقیقا مثل کلاسای حضوریه. حتی بهتر. چون هر چند بار که بخوام می تونم کلاسی که برگزار شده رو ببینم. استاد میاد سر کلاس درس میده . دانشجوها می بینندش و صداشو میشنون و می تونن ازش سوال بپرسن. استاد و بقیه دانشجوها هم صدای دانشجوهای دیگه رو میشنون.
استاد درس میپرسه و دانشجوها جواب میدن. یه وایت برد مجازی هم هست که استاد روی اون مطالبو مینویسه. و حتی میتونه دانشجوها رو ببره پای تخته. و دانشجوها می تونن در اون بنویسن.
اگه مجازی دانشگاه‌ها هم همینطوری باشه (که فکر میکنم باشه چون محیط کلاسای مجازی فردوسی مشهد رو تو سایتش دیدم)که خیلی عالیه. فقط حیف که ایران همیشه چند صد سال عقبه. گویا همیشه باید غیر از هزینه ای که برای خوابگاه و غذا و رفت و آمد و زندگی تو یه شهر دیگه باید صرف بشه دردسر زندگی تو یه شهر غریب و دور از خانواده رو تحمل کنیم و همیشه وقتمون برای رفت و آمد تلف بشه تا مدرکمون مورد تایید باشه.

دوست عزیز شما کلاسای هفت هشت نفره که من توی گروه فردوسی دیدم توی ارشد تشکیل میشه رو در نظر بگیر
حالا بالفرض هم که با ویدیو کنفرانس همه دروس رو برگذار کنند (که احتمالا خیلی هاش به این شکل هم نباشه من سه چهار تا درس رو به صورت مجازی پاس کردم و احتمالا از همون سیستم مجازی استفاده بشه که استاد فقط پاور پوینت میذاره) حالا گیریم حرف شما درست و همه ویدیو کنفرانس فکر میکنی وقتی ۶۰ تا دانشجو سر کلاس ارشد باشن اسم اون رو میشه گذاشت کلاس بیشتر یا همایش (تازه ۶۰ عددی هست که توی دفترچه نوشته اگه با سهمیه شاهد و ایثارگر غیره نیان ۱۰۰ نفر بگیرن!!!!!!!!!!)
من خودم ۴ سال از عمرم رو توی این دانشگاه صرف کردم به لحاظ امکانات بد نیست ولی به لحاظ سو مدیریت هم جزو رتبه های نخست در بین دانشگاههای کشور هست امسال هم که سال اوله میخواد مجازی بگیره خدا بخیر کنه ..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
انتخاب رشته
با اساتیدی که تو رو میشناسن تماس میگیری و بهشون میگی برای فلان دانشگاه توصیه نامه میخوای‌، اگه قبول کرد متن توصیه نامه رو براش میفرستی و اگه مورد تاییدش باشه خود استاد با ایمیل دانشگاهیش برای اون دانشگاه میفرسته .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , farshid
ارسال: #۲۱۳
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ ب.ظ)karimi نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)karimi نوشته شده توسط:  سلام میشه منم یه سوال بپرسم: به نظرتون بین مجازی بهشتی و پیام نور تهران و ازاد تهران کدوم بهترن؟Huh

به نظر من اگه سر کار میری پیام نور تهران .. ولی اگه وقت داری آزاد تهران .

ممنون یعنی به نظرتون اعتبار مدرکشون یکسانه؟پس یعنی اعتبار مدرک بهشتی از اینا پایین تره؟Huh

از دانشگاه آزاد که مطمئنم پایین‌تر نیست. از یکی از اساتیدم در مورد مجازی و پیام نور پرسیدم. گفتن از این نظر که مدرک پیام نور همه جا اعتبار داره پیام نور بهتره، اما از نظر علمی مجازی شهید بهشتی افضل تره.

از نظر علمی اگه پایان نامه داشته باشه مجازی بهشتی خب به نظر من خیلی خوبه ولی خداییش کدوم دانشگاه این مدرک رو قبول داره‌، خود دانشگاه بهشتی فارغ التحصیل های مجازی رو به عنوان هیئت علمی قبول میکنه ؟
پیام نور و آزاد حداقلش اینه که خودشون مدارک فارغ التحصیل های خودشونو قبول دارن .

این قسمت رو با ملیکا خانوم موافقم که مجازی توی کشور ما اصلا اعتبار نداره تنها اعتباری که میشه رفت دنبالش اسم دانشگاه هست انصافا اگه این مجازی‌ها از طرف بهشتی و فردوسی نباشه یا بگن آخر توی مدرکتون اسم این دانشگاهها رو نمیزنیم کی میره دنبال مجازی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
یه چیزی رو هم در نظر بگیرید: اگه مجازی سال اولی باشه که دانشجو میگیره چون خیلی چیزا هنوز معلوم نیست و روی ریل نیفتاده ممکنه اذیت بشی
بعدم به هر حال شما دارید توی ایران زندگی میکنید. یا باید تمام ایران رو عوض کنید یا باید خودتون رو باهاش وفق بدید.
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  با اساتیدی که تو رو میشناسن تماس میگیری و بهشون میگی برای فلان دانشگاه توصیه نامه میخوای‌، اگه قبول کرد متن توصیه نامه رو براش میفرستی و اگه مورد تاییدش باشه خود استاد با ایمیل دانشگاهیش برای اون دانشگاه میفرسته .

فکر نمیکنم اینطوری باشه
چون تو قسمت ارسال مدارک‌، دوتا گزینه‌ی ارسال توصیه نامه هم داره که خودمون باید بفرستیم

حالا متن توصیه نامه چی باید باشه ؟ از کجا باید بگیرم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۶
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  شما مثل اینکه از سیستم مجازی هیچ اطلاعی ندارین. من کلاسهای مجازی آموزش زبان های خارجی رو شرکت می کنم. دقیقا مثل کلاسای حضوریه. حتی بهتر. چون هر چند بار که بخوام می تونم کلاسی که برگزار شده رو ببینم. استاد میاد سر کلاس درس میده . دانشجوها می بینندش و صداشو میشنون و می تونن ازش سوال بپرسن. استاد و بقیه دانشجوها هم صدای دانشجوهای دیگه رو میشنون.
استاد درس میپرسه و دانشجوها جواب میدن. یه وایت برد مجازی هم هست که استاد روی اون مطالبو مینویسه. و حتی میتونه دانشجوها رو ببره پای تخته. و دانشجوها می تونن در اون بنویسن.
اگه مجازی دانشگاه‌ها هم همینطوری باشه (که فکر میکنم باشه چون محیط کلاسای مجازی فردوسی مشهد رو تو سایتش دیدم)که خیلی عالیه. فقط حیف که ایران همیشه چند صد سال عقبه. گویا همیشه باید غیر از هزینه ای که برای خوابگاه و غذا و رفت و آمد و زندگی تو یه شهر دیگه باید صرف بشه دردسر زندگی تو یه شهر غریب و دور از خانواده رو تحمل کنیم و همیشه وقتمون برای رفت و آمد تلف بشه تا مدرکمون مورد تایید باشه.

دوست عزیز شما کلاسای هفت هشت نفره که من توی گروه فردوسی دیدم توی ارشد تشکیل میشه رو در نظر بگیر
حالا بالفرض هم که با ویدیو کنفرانس همه دروس رو برگذار کنند (که احتمالا خیلی هاش به این شکل هم نباشه من سه چهار تا درس رو به صورت مجازی پاس کردم و احتمالا از همون سیستم مجازی استفاده بشه که استاد فقط پاور پوینت میذاره) حالا گیریم حرف شما درست و همه ویدیو کنفرانس فکر میکنی وقتی ۶۰ تا دانشجو سر کلاس ارشد باشن اسم اون رو میشه گذاشت کلاس بیشتر یا همایش (تازه ۶۰ عددی هست که توی دفترچه نوشته اگه با سهمیه شاهد و ایثارگر غیره نیان ۱۰۰ نفر بگیرن!!!!!!!!!!)
من خودم ۴ سال از عمرم رو توی این دانشگاه صرف کردم به لحاظ امکانات بد نیست ولی به لحاظ سو مدیریت هم جزو رتبه های نخست در بین دانشگاههای کشور هست امسال هم که سال اوله میخواد مجازی بگیره خدا بخیر کنه ..

من هم فردوسی خوندم اون سیستم مجازی کارشناسیشون که فکر نمی کنم تو ارشد هم باشه چون اصلا کلاس نبود یه جایی بود می رفتی جزوه ازش برمی داشتی،تمرین ارسال می کردی و احیانا آزمون هم می دادی،من خودم سر کلاسای مجازی شهید بهشتی به جای یکی دیگه رفتم،دقیقا همونطوره که yadegar1363 می گن اونجا که اکثرا حدود ۱۰ -۲۰ نفر حاضر می شدن،بعدش هم کلاس مجازی هیچ مانعی نداره که تعدادش زیاد باشه چون توش دانشجوها نمی تونن با هم حرف بزننBig Grin البته می تونن PM بدن به هم یا حتی یه سوال خصوصی از استاد کنن.یه امکان دیگه هم اضافه کنم و اون اینکه می تونن تحقیقشون رو ارایه کنن سر کلاس، به نظر من با اون چیزی که از نزدیک از دوستم دیدم تنها فرقش اینکه وقتی تو پروژه به مشکل خوردی هیچ کس نیست که کمکت کنه (البته برای کسایی که شهرستانی اند) و خوب این خودش مشکل کمی نیست.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط ملیکا.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  با اساتیدی که تو رو میشناسن تماس میگیری و بهشون میگی برای فلان دانشگاه توصیه نامه میخوای‌، اگه قبول کرد متن توصیه نامه رو براش میفرستی و اگه مورد تاییدش باشه خود استاد با ایمیل دانشگاهیش برای اون دانشگاه میفرسته .

فکر نمیکنم اینطوری باشه
چون تو قسمت ارسال مدارک‌، دوتا گزینه‌ی ارسال توصیه نامه هم داره که خودمون باید بفرستیم

حالا متن توصیه نامه چی باید باشه ؟ از کجا باید بگیرم؟
احتمالا توصیه نامه تایید شده استاد رو باید براشون بفرستید .. متنش کارهای پژوهشی ،تحقیقات و پایان نامه و پروژه هایی که داشتید ..و یه مقداری هم از خودتون تعریف کنید( البته کم ). یه جورایی رزومه درسیه .
یه سرچ بزنید دستتون میاد توصیه نامه تو چه مایه هایی باید نوشته بشه .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال: #۲۱۸
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  من هم فردوسی خوندم اون سیستم مجازی کارشناسیشون که فکر نمی کنم تو ارشد هم باشه چون اصلا کلاس نبود یه جایی بود می رفتی جزوه ازش برمی داشتی،تمرین ارسال می کردی و احیانا آزمون هم می دادی،من خودم سر کلاسای مجازی شهید بهشتی به جای یکی دیگه رفتم،دقیقا همونطوره که yadegar1363 می گن اونجا که اکثرا حدود ۱۰ -۲۰ نفر حاضر می شدن،بعدش هم کلاس مجازی هیچ مانعی نداره که تعدادش زیاد باشه چون توش دانشجوها نمی تونن با هم حرف بزننBig Grin البته می تونن PM بدن به هم یا حتی یه سوال خصوصی از استاد کنن.یه امکان دیگه هم اضافه کنم و اون اینکه می تونن تحقیقشون رو ارایه کنن سر کلاس، به نظر من با اون چیزی که از نزدیک از دوستم دیدم تنها فرقش اینکه وقتی تو پروژه به مشکل خوردی هیچ کس نیست که کمکت کنه (البته برای کسایی که شهرستانی اند) و خوب این خودش مشکل کمی نیست.

از همه دوستان که در این رابطه حرف زدن و اونایی که احیانا جدید تصمیم گرفتن خواهش میکنم بیان نظر نهاییشون رو بدن اینجا که در نهایت تکلیفمون رو مشخص کنیم

۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
خارج از گود
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)armin651987 نوشته شده توسط:  ...یه نکته‌ی دیگه هم هست اونم اینه که تو مجازی تمام کلاس‌ها الکترونیکه و اگر کار می کنین و به اینترنت دسترسی دارین خب یه گزینه‌ی خیلی خوب برای درس خوندن هست Smile ...

البته اگه کارتون دولتیه لطفا این کار رو نکنید‌، بالاخره حلالی گفتن حرامی گفتنWink

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال: #۲۲۰
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ
انتخاب رشته
اطلاعیه جدید در خصوص پذیرفته شدگان دوره های الکترونیکی کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی سازمان سنجش

طبق بررسی های صورت گرفته نیازی به مصاحبه با پذیرفته شدگان دانشگاه شهید بهشتی نمی باشد. لذا اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد گردید.

منبع خبر‌: دوره های الکترونیکی

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , alime

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۷۰۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۶۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۸۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۴۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۲۰۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۶۴ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۶۸۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۸۰۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۴۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close