زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ب.ظ
دوستان سلام .
برای ارشد آی تی ، موسسه مهر البرز قبول شدم .
می خواستم لطف کنین و اگر کسی رو میشناسین که اونجا در حال تحصیل هست یا اینکه تحصیل کرده ی اونجاست رو بهم معرفی کنین . اگر که خودتون هم اطلاعاتی در مورد اونجا دارین خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین . نمی دونم کلا با توجه به اینکه شاغل هستم ، ارزش رفتن داره یا نه .
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم .
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
یاد آوری !!
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
RE: موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟
سلام .
یکی از دوستان من ارشد MBA میخونه . استادا سختگیرن اما نمره دادنشون خوبه. تمرین و ... هم که فراوون. ماهی یک بار کلاس حضوری دو روزه دارن که البته در دانشگاه تهران تشکیل میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaside
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
میشه بگید رتبه تون چند شده بود؟! ثبت نام کردید؟ اگر الان اونجا مشغول به تحصیل هستید خواهشا یه کمی از شرایطش بگید و اینه ایا راضی هستید یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)gigabyte نوشته شده توسط:  میشه بگید رتبه تون چند شده بود؟! ثبت نام کردید؟ اگر الان اونجا مشغول به تحصیل هستید خواهشا یه کمی از شرایطش بگید و اینه ایا راضی هستید یا نه؟
سلام
من یک ترم مهر البرز رو رفتم . دانشگاه بدی نیست ، همه چی ش رو برنامه س ، همه چی سر جای خودشه و تنها بدی که داره اینه که دید نسبت به درسا کاملا مدیریتی هست . من فناوری اطلاعات بودم ، گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی .با اینکه درس فنی هم ارایه می شه ولی دید غالب ، مدیریتی هست و این یه کم دانشجوی فنی رو اذیت میکنه . چون یهو میافتی وسط هزاران واژه جدید و ناآشنا . استاد هاش خوبن . برا هر درس یه دستیار دارن که بیشتر سر و کار شما با اوناس . محتوای درسی خوبی دارن و اینکه ماهی ۱ بار در دانشگاه تهران ( دانشکده مدیریت ) کلاس حضوری برپا میشه که البته اگه آشنایی با هم کلاسی ها رو کنار بذاریم ، فایده ی دیگه ای نداره این کلاس ها .
موفق باشین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , gigabyte , aliv , Pegasus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۶۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۳۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۴۶۱ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۷۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۹۰۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۰۰۵ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close