زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های ناپیوسته

نظرسنجی: اگر داوطلب کنکور ارشد ۹۰ هستید؛ از کدومآشید؟
پیوسته
ناپیوسته
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۵ ب.ظ
RE: بچه های ناپیوسته
مثلا رتبه های برتر می گن ما ۳ ماه خوندیم این برای یه نا پیوسته که عموما پایه ریاضی خوبی نداره و کلی از درسا رو بهش ارائه نمیدن کمی غیرقابل دستیابی بنظر میاد

دوست عزیز این جملتون یکم مشکل داره
منم منظورم این بود که همون یه ناپیوسته ای که شما میگین عموما پایه ریاضی خوبی نداره و کلی از درسا رو بهش ارائه نمیدن و رتبه برتر براش کمی غیر قابل دستیابی هستش خودش رتبه برتره

در ضمن هنرستان خونده - کاردانی آموزشکده تهران بوده - کارشناسی هم روزانه خونده و رتبش شده یک رقمی

منم خودم دقیقا همین شرایط رو دارم
وقتی ما خودمون خودمونو بعنوان یک مهندس قوی قبول نداشته باشیم نباید از دیگران چنین انتظاری داشته باشیم

مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , mahdikoochooloo
ارسال: #۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ ب.ظ
با سلام
منم ناپیوسته ام
کاردانی سراسری
کارشناسی آراد کرج
ارشد امسالم تو it 800 شدم که واقعا حقمو خوردن
امسال میخوام بترکونمBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ
Big Grin RE: بچه های ناپیوسته
سلام و درود به همه‌ی بچه های ناپیوسته
و به مصطفی عزیز( نفوذیBig Grin) و همه‌ی شمسی پوری ها
منم سال دیگه کنکور دارم در نتیجه می تونید برای رتبه های ۲ تا n برنامه ریزی کنید!Big Grin
راستی من هوش شرکت می کنم ...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ب.ظ
سلام بچه ها
منم ناپیوسته‌ام Smile
یه سوال اساسی داشتم، واسه ثبت معدل تو دفترچه ارشد فقط معدل قسمت کارشناسی رو بایستی وارد کرد یا میانگین کارشناسی و کاردانی؟؟؟

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ب.ظ
سلام
دوست عزیز موقعه‌ی ثبت نام برای معدل بچه های کارشناسی ناپیوسته دو فیلد وجود داره یکی برای کاردانی و یکی برای کارشناسی هست.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  
نقل قول: بله دقیقا !!! از کجا فهمیدی ؟

من با ایشون طراحی الگوریتم داشتم‌، دم در شما رو دیدم‌، اینجا هم از عکستون شناختمتون
اومدن تو کلاس درباره‌ی شما هم صحبت کردن Big Grin

جدا ؟ دکتر چی گفت درمورد من ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Pherdous نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
منم کارشناسی ناپیوسته باهنر شیراز هستم.دارم برای رتبه‌ی خوب تو ارشد ‌ی که در پیش دارم تلاش میکنم.ضمنآ از دوستی که این موضوع رو ایجاد کردند تشکر میکنم چون خیلی خوبه که بچه های ناپیوسته همدیگر رو بشناسند و از نظرات هم استفاده کنند.
یه چیز دیگه.اصلا از رقابت با بچه های ریاضی و کارشناسی پیوسته دانشگاههای معروف نترسید.امسال رتبه ۱۳ هوش و پارسال دوتا از رتبه های زیر بیست مهندسی نرم افزار و دو سال قبل هم رتبه های ۴ و ۱۶ از دانشگاه ما بودند.اینها شاخصها بودند و گرنه رتبه های ۱۰۰ تا ۲۰۰ هم زیاد بودند.
رتبه ۱۳ هوش امسال رو شما هم می شناسید! چه معروف شدBig Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
نقل قول: جدا ؟ دکتر چی گفت درمورد من ؟

گفتن که شما رتبه خوب آوردین و اینکه قبلا تک و توک از شمسی پور قبول می شدن و الان دیگه از شمسی پور خیلی‌ها قبول می شن و ... می خواستن به ما امیدواری بدن
و این که بین بهشتی و علم و صنعت موندید
در ضمن می گفتن رشته‌ی علوم کامپیوتر در دنیا معروف‌تر و محبوب تره
حالا واقعا اینجوریه ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , ali_computer69 , eqsune
ارسال: #۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بچه های ناپیوسته
بابا منم باهنریم ،باهنر شیراز، باهنری هم بودم.هنرمندم هستم.اصلا می دونید باهنر یعنی چی؟باهنر یعنی پاس کردن ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل با دکتر حسام الدینی.:-)یکی از دوستان هم که کاردانی باهنر شیراز بوده و کارشناسی زنجان رتبه ۸۶ آی تی شده امسال هم رتبه ۲ و ۳ رشته برق از بچه های باهنر شیراز بوده.آقای پارسانای عزیز دیدی باهات کل انداختم چه قدر به نفعت شد چه قدر رتبه هات خوب شد بیا با هم یه کم دیگه دعوا کنیم صد در صد دکترا شریف پذیرش می شی: -)بهت تبریک می گم

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , هاتف , ali_computer69
ارسال: #۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)coder نوشته شده توسط:  
نقل قول: جدا ؟ دکتر چی گفت درمورد من ؟

گفتن که شما رتبه خوب آوردین و اینکه قبلا تک و توک از شمسی پور قبول می شدن و الان دیگه از شمسی پور خیلی‌ها قبول می شن و ... می خواستن به ما امیدواری بدن
و این که بین بهشتی و علم و صنعت موندید
در ضمن می گفتن رشته‌ی علوم کامپیوتر در دنیا معروف‌تر و محبوب تره
حالا واقعا اینجوریه ؟

آره همه جای دنیا علوم کامپیوتر رشته اصلی و مادر رشته کامپیوتر محسوب می شه و پرطرفدار تره . اما اینجا بر عکسه مهندسی تو بورسه .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: coder , ali_computer69
ارسال: #۲۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
نقل قول: آره همه جای دنیا علوم کامپیوتر رشته اصلی و مادر رشته کامپیوتر محسوب می شه و پرطرفدار تره . اما اینجا بر عکسه مهندسی تو بورسه .

جالبه
راستش رو بخواهی بهش فکر کردم تا سال دیگه شرکت کنم ولی حیف که دیدم اکثر دروس کنکورش یا ریاضیه یا از ریاضی منشعب میشه و ما ناپیوسته‌ها هم که همیشه ریاضیمون می لنگهUndecided (البته به استثنا شما و تعداد اندکی از بچه هاBig Grin)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , ali_computer69 , eqsune
ارسال: #۲۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)svk70 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز موقعه‌ی ثبت نام برای معدل بچه های کارشناسی ناپیوسته دو فیلد وجود داره یکی برای کاردانی و یکی برای کارشناسی هست.

چرا من دو فیلد رو ندیدم؟؟؟ اگر هم دو فیلد وجود داشته باشه توی کارنامه معدل میانگینشونو قرار میدن؟؟؟
کلی از بچه‌ها ناپیوسته اند، امسال هم ارشد دادن، پس میدونن چطوری محاسبه میشه، این پست رو هم میبینن، پس یکی جواب بده
شاید سوال خیلیها باشه ممنون Big Grin

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saeid_masoumi_88 نوشته شده توسط:  دوستان امسال رتبه ۳ کنکور ناپیوسته هستش لطفا در نوشتن مطالبتون دقت کنین و همه رو جمع نبندین
(دوست و هم اتاقی خودم بود)
با تشکر

منظورت رو متوجه نشدم جناب!؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)svk70 نوشته شده توسط:  سلام

چرا من دو فیلد رو ندیدم؟؟؟ اگر هم دو فیلد وجود داشته باشه توی کارنامه معدل میانگینشونو قرار میدن؟؟؟
کلی از بچه‌ها ناپیوسته اند، امسال هم ارشد دادن، پس میدونن چطوری محاسبه میشه، این پست رو هم میبینن، پس یکی جواب بده
شاید سوال خیلیها باشه ممنون Big Grin
آره موقع ثبت نام دوتا فیلد هست.
توی کارنامه هم برای بچه های ناپیوسته هم معدل کاردانی رو می زنن و هم معدل کارشناسی رو.
توی قسمت معدل موثر هم معدل میانگین (و به گفته دوستان با تاثیر ضریب رتبه دانشگاه محل تحصیل) رو می زنند.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
چه جالب

طبق نظر سنجی این تاپیک‌، ۹۴/۴۴% داوطلب‌ها نا پیوسته هستن Big GrinBig GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , eqsune

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۶۵۲ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۹۱۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  اعزامی های یک اسفند deledivouneh ۳۴ ۵۰,۷۷۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  شبکه های باور بیزین hani89 ۰ ۱,۷۲۳ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  اعلام نتایج اولیه آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور azarakhsh1986 ۲۹ ۱۸,۹۷۸ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ۱۳۹۰۱۳۹۰
  شرایط رشته های پیراپزشکی بدون آزمون mohamad139400 ۰ ۱۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad139400
  سلام بچه ها. کسی استاد خصوصی برای آیلتس میشناسه معرفی کنه ؟ saba6000 ۳ ۳,۶۷۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: s.mirzaei
Big Grin بچه های فناوری اطلاعات گرایش سیستمهای چند رسانه ای رازی کرمانشاه زین ۶ ۴,۰۳۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: زین
  بچه های خواجه نصیر سال ۹۵ MLMSecurity ۱۷ ۷,۹۹۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close