زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل های آخر هوش مصنوعی

ارسال:

hoomanab پرسیده:

Video فصل های آخر هوش مصنوعی

سلام دوستان!
کسایی که کتاب هوش راهیان ارشد رو خوندن، فصل آخر که میشه مباحث تکمیلی ۲ و توش شبکه هی عصبی و ... هست برای کنکور میاد؟!!!

لطفا ما رو از بلاتکلیفی در بیاریدHuh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

phoenix021 پاسخ داده:

RE: فصل های آخر هوش مصنوعی

(۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام دوستان!
کسایی که کتاب هوش راهیان ارشد رو خوندن، فصل آخر که میشه مباحث تکمیلی ۲ و توش شبکه هی عصبی و ... هست برای کنکور میاد؟!!!

سلام ، اون طور که من تست هاش رو نگاه می کردم و فکر می کنم خود نویسنده هم تو مقدمه گفته، از اون فصل فقط توی کنکور آزاد سوال میاد و توی کنکور سراسری بعید می دونم سوال بدن ، مباحثی هم که توی اون فصل گفته شده مثل شبکه های عصبی یا منطق فازی ، هرکدوم یه درس اختیاری هست برای خودش که تو دانشگاه ما ارائه می شد

ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

RE: فصل های آخر هوش مصنوعی

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام دوستان!

سلام ، اون طور که من تست هاش رو نگاه می کردم و فکر می کنم خود نویسنده هم تو مقدمه گفته، از اون فصل فقط توی کنکور آزاد سوال میاد و توی کنکور سراسری بعید می دونم سوال بدن ، مباحثی هم که توی اون فصل گفته شده مثل شبکه های عصبی یا منطق فازی ، هرکدوم یه درس اختیاری هست برای خودش که تو دانشگاه ما ارائه می شد

سپاسSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۰۶ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۴۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۸۶۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۶۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close