زمان کنونی: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد نحوه تحلیل مسائل بازگشتی

ارسال:

zimenswall پرسیده:

راهنمایی در مورد نحوه تحلیل مسائل بازگشتی

سلام بر دوستان
یک راهنمایی و کمک میخواستم
شکل زیر حاوی دو تا سواله که نمیخوام حلش کنید بلکه یه سوالی در مورد تست هایی به این شکل داشتم.

[تصویر:  228775_6370_12_09_92.JPG]

من با اینکه تستهای الگوریتم را خوب میزنم ولی بدجوری توی مسائلی که به این شکل هستند مشکل دارم و اصلا نمیتونم حلشون کنم.
۱/ میخواستم بدونم که آیا شماها هم مثل من هستید و آیا این جور مسائل واقعا مشکله یا اینکه فقط من توی اینجور مسائل ضعیف هستم؟
۲/ و اینکه آیا با خوندن clrs و تمرینهایی که در این زمینه داره، میشه به سطحی رسید که چنین مسائلی را تحلیل کرد و جواب داد، یا صرفا با خوندن clrs فقط با این جور سوالات آشنایی پیدا میکنیم و فقط میشه حفظشون کرد؟

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۴۸۴ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۶۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۳۳۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۹۹ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۶۰,۹۱۸ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۹۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۴۴۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۴۴۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۴۹۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۴,۳۴۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close