زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از view

ارسال:

hoomanab پرسیده:

سوال از view

سلام دوستان.
اگه جدول تغییری کنه آیا view هم باهاش تغییر میکنه؟! کتاب مدرسان گفته حالت ایستا داره و تغییرات به طور پویا اعمال نمیشه. ولی بعضی تستا به خصوص همین آزمون آخر مدرسان عکسشو گفته که همیشه به صورت update هستش
سوال ۷۹ آزمون ۴
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

AEM4949 پاسخ داده:

RE: سوال از view

(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
اگه جدول تغییری کنه آیا view هم باهاش تغییر میکنه؟! کتاب مدرسان گفته حالت ایستا داره و تغییرات به طور پویا اعمال نمیشه. ولی بعضی تستا به خصوص همین آزمون آخر مدرسان عکسشو گفته که همیشه به صورت update هستش
سوال ۷۹ آزمون ۴

با سلام
خیر تغییر نمی کند.ساختار دید (برای بهنگام سازی) ایستاست.

این سوال ۷۹ در آزمون ۴ که شما میگید ، چه صفحه ایه؟کتاب من همه آزمون هاش ۱۰ سوالی هستندUndecided

۰
ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

آزمون شماره ۴ مدرسان شریف. جمعه هفته پیش

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

۰
ارسال:

sixsixsix پاسخ داده:

با سلام. صرفا جهت اطلاع

دیدها دو نوع بروزرسانی دارند: پویا و ایستا
دیدها قابلیت به هنگام سازی ایستا دارند ولی بهنگام سازی پویا رو ندارند(خیلی مختصر: در sql server بهنگام سازی ایستا مثل reorganize کردن دید ولی برای بهنگام سازی پویا گزینه ای وجود ندارند) "ولی به صورت کلی قابلیت پویا سازی دارند".(ایشاا... که منظور ایستا و پویا رو بدرستی بدونید)

دوستان باید منظور طراح سوال رو بفهمید نه اینکه مولف یک کتاب رو که با کلی زحمت یک کتاب رو تالیف میکنه، زیر سوال ببرید.

من کتاب مدرسان و مقسمی پایگاه رو دارم. به نظر من مقسمی فقط ساختمان داده خوبی داره ولی پایگاه داده مدرسان هم از نظر کیفیت درس دهی مهم است هم از نظر "تعداد" تست. من مطلب اضافی هم ندیدم داخلش. در ضمن من غلطی توی تستای فصل ۱ و ۲ ندیدم، اگه کسی غلطی دیده شماره سوال رو بگه تا یه نگاه بندازم!!! واسم خیلی جالبه

امیدوارم به کسی برنخوره. صرفا جهت اطلاع گفتم.
با تشکر

۰
ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

روی دروس تعصبی نباشید. ولی اگه ترانه لطف کنه و اشتباهات رو بگه منم ممنون میشم Smile

۰
ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

اگه این مولفه ها بدونن چه طرفدارای پر و پا قرصی دارن چه کیفی میکنن Big Grin
من از همینجا طرفدار دکتر روحانی رانکوهی بودنمو اعلام میدارم

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  من وقت ندارم دوستان وگرنه این کارو حتما انجام میدادم به عوان نمونه تست ۷ طبقه بندی شده از مدرسان فصل یکش گزینه ۳ درست زده که غلطه
و جواب گزینه ۴ هست این برای اثبات .Smile

بابا اصلا بیخیال حرف من بشید همون رو حرف خودتون باشید.من وقت ادامه دادن به حرفای شمارو ندارم ...

موفق باشید.Smile

خوشحالم که شما یکی از رقیبای من تو کنکور (البته رقیب نه، هم کنکوریهای من) سراسری هستید. واقعا امیدوار شدم. فکر کنم راحتتر از اینا قبول بشم. مرسیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  روی دروس تعصبی نباشید. ولی اگه ترانه لطف کنه و اشتباهات رو بگه منم ممنون میشم Smile

دوست گرامی تعصبی نیست. اگه قرار باشه که کسی سوالی بپرسد ولی یکی از روی ناآگاهی جوابی نادرست بدهد، که بقیه به اشتباه بیفتند باید جلوشو گرفت. اینجا یک فروم هست که خود من هم بسیاری از مشکلاتمو اینجا حل کردم. واقعا دوست ندارم کسی گمراهم کنه.
بهتر هست کسانی که چیزی نمیدونند فقط بپرسند تا اینکه جوابگو باشند.

به نظر من تمسخر دیگران کار درستی نیست. کارت درست نبودSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۲۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  رنگی کردن سطرهای Rad Grid View tabassomesayna ۱۴ ۷,۹۶۳ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MiladCr7
  کار با grid view در asp.net maryam70 ۲ ۴,۲۰۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: yss
  سوال ۸۰ آیتی ۹۲ - materialized view tayebe68 ۳ ۱,۶۴۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ada Lovelace

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close