زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد بسته جمع بندی ماهان

ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان
امیدوارم خسته نشده باشید و پرانرزی مدت باقیمانده را سپری کنید و به هدفتون برسید.

کسی بسته جمع بندی ماهان رو گرفته؟ بنظرتون چطوره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط good-wishes.)
RE: نظرتون در مورد بسته جمع بندی ماهان
سلام
فکر میکنم ماهان در رشته های غیر کامپیوتر خوب عمل میکنه و "تجربه" بیشتری داره . مثلا مدیریتش فکر میکنم موفق عمل کنه اما برا رشته ما نه متاسفانه
این که گفتید چه رشته ای؟
خلاصه بسته جمع بندیشون رو نمیدونم اما بسته آموزشیش (کتابهاش) مهندسی کامپیوتر رو من پارسال گرفتم متاسفانه اصلا راضی نبودم بس که غلط تایپی داشت. در حدی که مثلا حتی فرمول ها رو هم بعضی جاها جا انداخته بود
در یک اوضاع بدی گیر کرده بودم اون وسط، نه میتونستم به اطلاعاتش اعتماد کنم نه میتونستم قید هزینه ای که کردم رو بزنم و بذارمشون کنار. آخرش هرچی تخفیف معدل خورده بود بهم، دادم کتابهای پارسه رو گرفتم

کلا وقتم خیلی تلف شد . چون سالها هم از درس دور بودم گفتم اینو بگیرم دیگه کتاب دیگه نخوام اما دیگه قوز بالاقوز شد اساسی

امیدوارم این اشکالاتش رو امسال برطرف کرده باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3@n
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: نظرتون در مورد بسته جمع بندی ماهان
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام
فکر میکنم ماهان در رشته های غیر کامپیوتر خوب عمل میکنه و "تجربه" بیشتری داره . مثلا مدیریتش فکر میکنم موفق عمل کنه اما برا رشته ما نه متاسفانه
این که گفتید چه رشته ای؟
خلاصه بسته جمع بندیشون رو نمیدونم اما بسته آموزشیش (کتابهاش) مهندسی کامپیوتر رو من پارسال گرفتم متاسفانه اصلا راضی نبودم بس که غلط تایپی داشت. در حدی که مثلا حتی فرمول ها رو هم بعضی جاها جا انداخته بود
در یک اوضاع بدی گیر کرده بودم اون وسط، نه میتونستم به اطلاعاتش اعتماد کنم نه میتونستم قید هزینه ای که کردم رو بزنم و بذارمشون کنار. آخرش هرچی تخفیف معدل خورده بود بهم، دادم کتابهای پارسه رو گرفتم

کلا وقتم خیلی تلف شد . چون سالها هم از درس دور بودم گفتم اینو بگیرم دیگه کتاب دیگه نخوام اما دیگه قوز بالاقوز شد اساسی

ممنونم
۰
۰
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام
این که گفتید چه رشته ای؟

در مورد کیفیت کتابای پارسه تو رشته خودمون چیزی نشنیدم چون خودم تا حالا نخوندم اطلاعی هم ندارم ولی در مورد غلط تایپی و اشکالات علمی ماهان زیاد شنیدم به نظر من بهتره اگه میخواهیم بسته آموزشی تهیه کنیم از موسسه ای تهیه کنیم که شناخته شده تر باشه تا وقت و هزینمون رو هدر ندیم و اگه از راهنمایی رتبه های برتر هم استفاده کنیم که دیگه عـــــــــــــــــــ-الیه .
۰
۱
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
برنامه ی صعود امشب به جای اینکه استرس کم کنه،بیشترش کرد!!
بسته های جمع بندی هم اینا موضوعاتش هست:
جمع بندی ۱ ماه آخر

مباحث تخصصی رشته:

· سرفصل های پر تکرار و مهم کنکور در هر درس

· روش های تست زنی و مدیریت زمان(الویت بندی تست زنی دروس سر جلسه)

· پیش بینی قبولی بر اساس توانایی داوطلب(درصدهای کسب شده) (بر اساس داده های سال قبل)

· در صورتیکه نرسیدید کدام دروس را می توان حذف کرد؟دروس کم اهمیت و پر اهمیت یا رتبه ساز را بشناسید.

· راز و رمزهای رتبه های تک رقمی کنکور سالهای قبل

مباحث عمومی:

· کنترل استرس و افزایش تمرکز

· نکات سرجلسه ای کنکور

· نکات تست زنی زبان

· تقویت حافظه

· عدم اضافه کردن مطالب جدید در ۲۰ روز آخر

· مرور دروس حفظ کردنی

· اهمیت معدل دانشگاه در رتبه داوطلب و نحوه محاسبه معدل موثر

· تکنیک های خلاصه نویسی

کارنامه رتبه برترهای سال های قبل

تحلیل کنکور ۹۲

سه جلسه مشاوره تلفنی توسط رتبه های تک رقمی کنکور
................................................................................​.........................
حالا به نظرتون ارزش نداره سفارش بدیم؟ یا دیر شده؟ هزینه ۵۰۰۰۰ تومان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  برنامه ی صعود امشب به جای اینکه استرس کم کنه،بیشترش کرد!!
بسته های جمع بندی هم اینا موضوعاتش هست:
جمع بندی ۱ ماه آخر

مباحث تخصصی رشته:

· سرفصل های پر تکرار و مهم کنکور در هر درس

· روش های تست زنی و مدیریت زمان(الویت بندی تست زنی دروس سر جلسه)

· پیش بینی قبولی بر اساس توانایی داوطلب(درصدهای کسب شده) (بر اساس داده های سال قبل)

· در صورتیکه نرسیدید کدام دروس را می توان حذف کرد؟دروس کم اهمیت و پر اهمیت یا رتبه ساز را بشناسید.

· راز و رمزهای رتبه های تک رقمی کنکور سالهای قبل

مباحث عمومی:

· کنترل استرس و افزایش تمرکز

· نکات سرجلسه ای کنکور

· نکات تست زنی زبان

· تقویت حافظه

· عدم اضافه کردن مطالب جدید در ۲۰ روز آخر

· مرور دروس حفظ کردنی

· اهمیت معدل دانشگاه در رتبه داوطلب و نحوه محاسبه معدل موثر

· تکنیک های خلاصه نویسی

کارنامه رتبه برترهای سال های قبل

تحلیل کنکور ۹۲

سه جلسه مشاوره تلفنی توسط رتبه های تک رقمی کنکور
................................................................................​.........................
حالا به نظرتون ارزش نداره سفارش بدیم؟ یا دیر شده؟ هزینه ۵۰۰۰۰ تومان
ماهی گرفتن از آب گل آلوده
تو دنیای امروز تمام استرس های شما منجر به هزینه واستون و سود یک گروه خاصی داره که در بوجود اومدن استرس نقش موثری دارن

۰
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ب.ظ
حالا این بسته ها به نظرتون واسه چه نوع از داوطلبین کنکور هست؟
فک کنم برای کسایی که یه تست جامع ندارن و شاید هم در مورد سوالات پر تکرار کم میدونن مفید باشه.
من که هنوز نخریدم و منتظرم ببینم دوستان نظرشون چیه؟
........................................

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۷۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۰۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۷۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۹۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۰۵ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۸۶۷ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۱۸۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۷۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۷۸ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close