زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

ارسال: #۶۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد
از عزیزان جدید الورود بهمن ماه کسی تونسته تا حالا تو سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لوگ این شه ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط ariansehati.)
RE: واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد
سلام من کارشناسی ارشد گرایش جوش قبول شدم و از مشهد هستم . دوستان اگر کسی هست از مشهده بگه . یک وبلاگ هم برای دور هم جمع کردن بچه های مشهد درست کردم . لطفا در بخش نظرات وبلاگ اعلام حضور کنید تا بزودی یک گروه در نرم افرار لاین با وایبر بسازیم.
آدرس وبلاگ :iauecm.mihanblog.com

www[dot]iauecm.mihanblog[dot]com
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ
با سلام.
دوستان در مدرک دوره های مجازی چه چیزی ذکر میشه؟؟ذکر میشه که دوره به صورت مجازی بوده یا نه؟؟لطفا دوستانی که مطمئن هستن راهنمایی کنن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ق.ظ
کسی نیست که بتونه راهنماییم کنه؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۳۸ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۳ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۶۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۸۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۹۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۵۷۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۱۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close