زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست های تبدیل عبارت فارسی به منطق مرتبه اول

ارسال:

masume_ml پرسیده:

تست های تبدیل عبارت فارسی به منطق مرتبه اول

سلام دوستان امیدوارم همه حالتون خوب باشه
من تو این سوالا که یه جمله فارسی می نویسه بعد میگه به منطق مرتبه اول تبدیل کنید شدییییییییییید اشکال دارم اصلا نمیدونم کی نماد صو ر عمومی کی سور وجودی باید استفاده بشه . خیلی هم مهم اند همه سالا ازش سوال اومده .
کسی از دوستان راهی رو جهت یادگیری بهتر و زدن تست های این نوع سوالات داره؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر فراوان
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

arezoo174 پاسخ داده:

RE: تست های تبدیل عبارت فارسی به منطق مرتبه اول

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  سلام دوستان امیدوارم همه حالتون خوب باشه
من تو این سوالا که یه جمله فارسی می نویسه بعد میگه به منطق مرتبه اول تبدیل کنید شدییییییییییید اشکال دارم اصلا نمیدونم کی نماد صو ر عمومی کی سور وجودی باید استفاده بشه . خیلی هم مهم اند همه سالا ازش سوال اومده .
کسی از دوستان راهی رو جهت یادگیری بهتر و زدن تست های این نوع سوالات داره؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر فراوان
منم همین طور
میشه راهنمایی کنید
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۸۷۵ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۴ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۸۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  مرتبه شبه کد rad.bahar ۱ ۲,۰۹۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۹۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۷۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۴۲۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close