زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال زمانبندی RR ارشد آزاد ۸۹

ارسال:

aa_nn12 پرسیده:

سوال زمانبندی RR ارشد آزاد ۸۹

با سلام
لطفا سوال زیر رو حل کنید
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

fsi2013 پاسخ داده:

RE: سوال زمانبندی RR ارشد آزاد ۸۹

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)aa_nn12 نوشته شده توسط:  با سلام
لطفا سوال زیر رو حل کنید
با تشکر

ارشد آزاد!!!!!
سوال جالبیه !جالب از این لحاظ که عمرن طراح نه میدونه RR چیه ،نه زمان کوانتوم یعنی چی نه زمان ورود نه هم زمان برگشت کار یعنی چی!
من کتاب سوالات کنکور های آزاد رو گرفتم،و حتی نتونستم تست های یک سالشو و هم بخونم،به نظرم اصلا واسه کنکور سراسری سراغ مجموعه سوالات آزاد نرید.البته بعضی تست هاشون ارزش یادگیری درس رو دارن
خلاصه من جواب رو پیوست کردم.هیچکدوم از پروسس ها overlap ندارن و حتی توی زمان هایی Cpu خالی هستش.!

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:

aa_nn12 پاسخ داده:

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)aa_nn12 نوشته شده توسط:  با سلام
لطفا سوال زیر رو حل کنید
با تشکر

ارشد آزاد!!!!!
سوال جالبیه !جالب از این لحاظ که عمرن طراح نه میدونه RR چیه ،نه زمان کوانتوم یعنی چی نه زمان ورود نه هم زمان برگشت کار یعنی چی!
من کتاب سوالات کنکور های آزاد رو گرفتم،و حتی نتونستم تست های یک سالشو و هم بخونم،به نظرم اصلا واسه کنکور سراسری سراغ مجموعه سوالات آزاد نرید.البته بعضی تست هاشون ارزش یادگیری درس رو دارن
خلاصه من جواب رو پیوست کردم.هیچکدوم از پروسس ها overlap ندارن و حتی توی زمان هایی Cpu خالی هستش.!

[undefined=undefined]با تشکر
من هم به همین جواب شما رسیدم اما با توجه به زمان IO که در سوال گفته نتونستم زمان برگشت رو بدست بیارم شما زمان برگشت رو بدست آوردید؟[/undefined]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

fsi2013 پاسخ داده:

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)aa_nn12 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)aa_nn12 نوشته شده توسط:  با سلام
لطفا سوال زیر رو حل کنید
با تشکر

ارشد آزاد!!!!!

[undefined=undefined]با تشکر
من هم به همین جواب شما رسیدم اما با توجه به زمان IO که در سوال گفته نتونستم زمان برگشت رو بدست بیارم شما زمان برگشت رو بدست آوردید؟[/undefined]
هیچ دلیلی نداره اینجا زمان I/O با زمان اجرا دخیل بشه!غیر از اینکه منظور طراح چیز دیگه ای بوده و ایده ی دیگه ای داشته که قبل از اینکه منظورشو روی کاغذ بیاره به دلیل گشنگی خوردتش Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۸۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۱۳۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  ۱۸۰ معماری، ۷۷۹ هوش، ۵۸۹ نرم افزار، ۸۹۳ الگوریتم uzarcf ۲ ۳,۴۷۹ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: f.amirdadi
  زمانبندی آزمون های پارسه و ماهان seede ۰ ۱,۴۵۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: seede
  سوال در مورد زمان ثبت نام مرحله دوم دکتری دانشگاه آزاد پری ۱ ۱,۹۸۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shailin
  سوال مهندسی کامپیوتر - آزاد ۸۵ ali.majed.ha ۴ ۲,۲۶۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close