زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) ۹۲-۹۳

ارسال: #۹۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط arashmobileboy.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ)arashmobileboy نوشته شده توسط:  یکی از بچه ها گفته بود کرسفی خوب نیست واسه استاد راهنما.

۶ ماه از این پستم گذشت و الان میگم که استاد کرسفی نسبت به خیلی استادای دیگه خیلی بهتره.حداقلش اینه که واسه دانشجوش وقت میزاره و خیلی مودب برخورد میکنه(برخلاف خیلی استادای دیگه که اصن دانشجو رو آدم حساب نمیکنن متاسفانه!!) ولی سخت گیرم هست.من این تابستون اکثر هفته ها رفتم دفترش(بااینکه تازه دارم میرم ترم ۲!).البته قضیه من یکم فرق داره.من چون عشق برنامه نویسی بودم(و هستم!) ، قرار بود برم MRL ولی ایشون گفتن که قراره آزمایشگاه پردازش موازی راه اندازی کنند و بهم گفتن اونجا مشغول به کار بشم برای ساخت روبات و هم اینکه پایان نامم رو همونجا انجام بدم.منم از خدا خواسته قبول کردم.
در کل این ۲ ۳ ماه که با ایشون صحبت کردم خیلی راضیم ازینکه با ایشون برداشتم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
سلام دوستان
من با دکتر کرسفی سمینار دارم یه تاریخ را برای ۳۵ درصد کار مشخص کردند واین تاریخ ۱۷ خرداد موقع امتخانات بود بعد در این تاریخ من نتونستم کار را تحویل بدم این درس را به من ترم اول دادند و استاد راهنمای من حدودا اواخر فروردین مشخص شد وقتی به استاد راهنما گفتم ایشون گفتند که این زمان برای ۳۵ درصد کار کمه و وقتی با دکتر کرسفی حرف زدم ایشون گفتند که من در این تاریخ می خوام در غیر اینصورت شما بخشی از نمره را نمیگیرید و تا اخر شهریور باید ۷۰ درصدکار اماده شده باشه و الان من مجبور به حذف این درس شدم وقتی من شرایط را برای دکتر کرسفی گفتم ایشون گفتند که باید دانشجو استرس داشته باشه حالا جدای از هزینه ایی که به من وارد شده من تا حدی عقب افتادم و جالب تر اینکه تاریخ دفاع از درس سمینار برای دانشجویان ترم بهمن ، بهمن سال بعد است
حالا قضاوت برعهده خودتون
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
RE: دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) ۹۲-۹۳
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من با دکتر کرسفی سمینار دارم یه تاریخ را برای ۳۵ درصد کار مشخص کردند واین تاریخ ۱۷ خرداد موقع امتخانات بود بعد در این تاریخ من نتونستم کار را تحویل بدم این درس را به من ترم اول دادند و استاد راهنمای من حدودا اواخر فروردین مشخص شد وقتی به استاد راهنما گفتم ایشون گفتند که این زمان برای ۳۵ درصد کار کمه و وقتی با دکتر کرسفی حرف زدم ایشون گفتند که من در این تاریخ می خوام در غیر اینصورت شما بخشی از نمره را نمیگیرید و تا اخر شهریور باید ۷۰ درصدکار اماده شده باشه و الان من مجبور به حذف این درس شدم وقتی من شرایط را برای دکتر کرسفی گفتم ایشون گفتند که باید دانشجو استرس داشته باشه حالا جدای از هزینه ایی که به من وارد شده من تا حدی عقب افتادم و جالب تر اینکه تاریخ دفاع از درس سمینار برای دانشجویان ترم بهمن ، بهمن سال بعد است
حالا قضاوت برعهده خودتون
سلام.منم مثل شما ورودی بهمن هستم .این مشکل برنامه ریزی گروه هست و ربطی به شخص دکتر کرسفی نداره.همه این مشکل رو دارن.منم با دکتر حسینعلیزاده سمینار دارم و ۳۰ درصد اولم ناقص بود .ولی فکر نکنم نمره کم بشه.شما به جای حذف ادامه بدید .اگر بهمن تموم نشد سمینار رو تمدید کنید
۰
۰
ارسال: #۹۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Iran2014.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)shokoohsun نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
حالا قضاوت برعهده خودتون
سلام.منم مثل شما ورودی بهمن هستم .این مشکل برنامه ریزی گروه هست و ربطی به شخص دکتر کرسفی نداره.همه این مشکل رو دارن.منم با دکتر حسینعلیزاده سمینار دارم و ۳۰ درصد اولم ناقص بود .ولی فکر نکنم نمره کم بشه.شما به جای حذف ادامه بدید .اگر بهمن تموم نشد سمینار رو تمدید کنید
متاسفانه دکتر کرسفی گفتند که نمره کم میشه و قبول نکردن

برای انتخاب واحد نمیدونم چه درس هایی را بگیرم و با کدوم استاد لطفا راهنمایی کنید

پایگاه داده پیشرفته دکتر معصومی
پایگاه داده پیشرفته دکتر کیوان پور
گرافیک کامپیوتری پیشرفته خانم دکتر اعظم باستان فرد
گرافیک کامپیوتری پیشرفته آقای دکتر بهروز قلی زاده
الگوریتم موازی آقای دکتر بهروز قلی زاده
الگوریتم موازی آقای دکتر محمدرضا میبدی
الگوریتم موازی آقای دکتر وحید خواجه وند
ریاضیات پیشرفته در مهندسی کامپیوتر آقای دکتر رضا کاظمی متین
سیستمهای عامل پیشرفته آقای دکتر علی برومند نیا
سیستمهای عامل پیشرفته آقای دکتر بابک کرسفی‌
شبکه های کامپیوتری پیشرفته آقای دکتر هادی سرگلزایی
مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار ((الگوریتم های فراابتکاری)) آقای دکتر مجتبی شاکری
مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار ((برنامه نویسی چند عامله)) آقای دکتر بهروز معصومی
مهندسی نرم افزار پیشرفته آقای دکتر اسلام ناظمی
مهندسی نرم افزار پیشرفته آقای دکتر حسن رشیدی
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سلام.

دوستان دکتر وحید رستمی برای پردازش تصویر(تصویر پردازی رقمی) چطور هستند؟

ممنون
۰
۰
ارسال: #۹۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط virtual girl.)
منم اومدم زنبیلمو بذارم واستم تو صف Smile

بروبچ ورودی ۹۳ شبکه رو خفت میکینم ینی !‌ شاگرد اولتون منماااااااا گفده باشم Smile)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۹۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط Pegasus.)
بچه ها خسته نباشین اگر واحد قزوین قبول شدین بیاین اینجا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anika , Hybrid SyntaX

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۷۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۹۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۹۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۹۱ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۲۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۴۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۳۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۱۳,۰۹۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۳۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close