زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختار تالار مباحث درسی

ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط Soheil.)
Brick ساختار تالار مباحث درسی
یه پیشنهاد در مورد تالار "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
" داشتم:
الان که وارد انجمن "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
" بشید با انواع سوال از سیستم عامل بگیر تا ساختمان و مدار و... همشون تو یه فهرست براتون لیست میشن، وجود سوالات جزئی از چند درس در یک لیست یکم غیر متعارف و آشفته به نظر میاد. تازه خود اسم "دروس مشترک" ابهام داره! دانشجوی IT سوالات گسسته رو وارد "دروس مشترک" میکنه در حالی که دانشجوی گروه مهندسی کامپیوتر در انجمن "ریاضی" این کار رو می کنه!
پشنهاد می کنم برای هر درس یه انجمن فرعی درست بشه که سوال و جواب‌ها بصورت سازماندهی شده‌تر دنبال بشن، الان تازه داره بحث های درسی شروع میشه و تعداد بحث های درسی زیاد نیست ولی بعد‌ها انجمن "
" ممکنه با بی نظمی و به هم ریختگی روبه رو بشه که هم کنترل و نظارت اون سخته و هم هر آدم تازه واردی رو فراری میده.
در مورد تیتر موضوعات هم میشه یه قالب تعریف کرد که همه از اون پیروی کنند، مثلا میشه از قالب {نام مبحث کلی}-{توضیح سوال} استفاده کرد! اینجوری کاربر اگه موضوعات رو بر اساس اسم اونها مرتب کنه سوالات یه مبحث کنار هم لیست میشن و جستجوی اون راحتر میشه و دیگه تاپیک تکراری زده نمیشه!
ممنون

سخته، ولی ممکنه!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
ساختار تالار مباحث درسی
منم با soheil موافقم.
اینجوری راحت‌تر میشه به جواب رسید و وقت کاربر هم الکی هدر نمیره
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۵۲ ق.ظ
ساختار تالار مباحث درسی
دلیل اینکه من دست نزدم این بود که قرار شد یکی از خود دوستان مسئولیتش رو قبول کنه!

من همینجا اعلام می کنم که نیاز به یه مدیر برای این بخش و سر و سامان دادن بهش داریم.
آیا شما مدیریت این بخش رو قبول می کنید؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۵۳۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۸ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۴۲ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۵۰,۶۴۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۴۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۲۱۱ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  اموزش روزانه مباحث بازار کار شبکه های کامپیوتری cisco_man ۲ ۲,۹۲۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeidkhan

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close