زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شب آرزوها

ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
Smile شب آرزوها
امشب
اولین ۵ شنبه‌ی ماه رجب ملقب به "لیلة الرغائب" و شب آرزوهاست.
امشب خدا تا صبح اون بالا می شینه و از اون بالا به آرزوهای بنده هاش گوش می ده.Angel

امشب،شب فراموش نشدنیه ...
نباید از دستش داد.

به نظرتون امشب چی باید از خدا بخوایم؟؟؟Heart

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , **sara** , ف.ش , mosaferkuchulu , fatima1537 , delta , ایرسا , baran , hamidkhl , mohammadichem
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
شب آرزوها
عاقبت بخیری. تنها دعای جامع که می شه کرد همینه. تو همین عاقبت بخیری دانشگاه خوب می ریم، زندگی آرومی داریم و از بندگی خودمون لذت می بریم.
دوستان التماس دعا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ف.ش , mosaferkuchulu , parimehraban , fatima1537 , Mozhgan , ایرسا , alime
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
شب آرزوها
امشب باید از خدا عاقبت بخیری بخوایم و اینکه هرچی به صلاحمونه امسال برامون رقم بخوره.
امیدوارم هر کی هر چی از خدا می خواد بهش برسه.
التماس دعا...

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ف.ش , mosaferkuchulu , fatima1537 , Mozhgan , ایرسا , alime , mohammadichem
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ب.ظ
شب آرزوها
فرج آقا امام زمان... عاقبت بخیری...سلامتی همه‌ی کسانی که دوستشون داریم و ...
داشتن آرامش توی زندگی که باعث میشه همیشه بتونیم بهترین تصمیم رو بگیرریم...و...
رضایت از خودمون که واقعا احساس قشنگیه... حتما شما هم این احساس قشنگ رو در پایان یک روز سخت تجربه کردین..
التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ف.ش , mosaferkuchulu , fatima1537 , ایرسا , alime , mohammadichem
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: شب آرزوها
آرامش ....آرامش ....آرامش ....آرامش .......

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , ف.ش , fatima1537 , **sara** , sani , parimehraban , ایرسا
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
باز پنجره های ملکوت به بهانه ای دیگر گشوده شده و چه عاشقانه می گوید:"این الرجیون". چه خدای عاشقی که گناه می خرد‌، بهشت می فروشد و ناز بنده می کشد. امشب در لیلِةالرغائب مرا از دعای خیرتان فراموش نکنید.

انجام تایپ، ساخت اسلاید، اکسل، اکسس و ... با کمترین قیمت
تایپ فارسی صفحه ای ۴۵۰ تومان
تنها با ارسال فایل به ایمیل sptypist@gmail.com
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , sani , parimehraban , ایرسا , mohammadichem
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
شب آرزوها
اول دعاهای معنوی و اخرویAngel
تعجیل در فرج صاحب الزمان_عاقبت به خیری_آمرزش گناهان...
بعدش دعاهای دنیویAngel
سلامتی_عمر با عزت_روزی حلال_قبولی در ارشدBig Grin_برآورده شدن حاجات همه ملتمسین دعا
واز خدابخوایم حضرت حجت ماروهم در دعاش فراموش نکنهHeart
انشاءالله همه دوستان مانشت هم به حاجاتشون برسنAngel
التماس دعا
آمینSleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , parimehraban , ف.ش , barca , ایرسا , najme60 , mohammadichem
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ
امشب چه سیاه باشی و چه سپید، هر چه قدر که نا امید، هر چه که بخواهی از خدا، امیدوار باش به اجابت...از " خداوند " چیزی را برایت میخواهم که جز " خدا " در باور هیچ کس نگنجد...

باور روز برای گذر از شب، کافی است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , parimehraban , ف.ش , fatima1537 , leilast , barca , arshad90 , ایرسا , mohammadichem
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
شب آرزوها
حال خوبی ندارم این روزا امیدخاصی نیست،مجبورم بخندم تا کسی از غمم ناراحت نشه،واسه خودم دعا نمیکنم اگه بهش اعتقاد دارید و گوشه ایی از ذهنتون آزاد بود من را دعا کنید از طرف یه آددم شاکی و عصبی از خدا!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , mehrdad123 , ایرسا , parimehraban
ارسال: #۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  حال خوبی ندارم این روزا امیدخاصی نیست،مجبورم بخندم تا کسی از غمم ناراحت نشه،واسه خودم دعا نمیکنم اگه بهش اعتقاد دارید و گوشه ایی از ذهنتون آزاد بود من را دعا کنید از طرف یه آددم شاکی و عصبی از خدا!
اگر از خدا عصبانی هستید پس خدا رو نشناختید
شاید اون داره امتحانتون میکنه که ببینه ایمانتون چقدره
خدا بسیار مهربانتر از تصور ماستHeartAngel
شماهم مارو دعا کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , najme60 , SarahArshad , parimehraban
ارسال: #۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ
شب آرزوها
آنچه را که خدا به تو اختصاص میدهد از دست نخواهی داد حتی اگر بر بال نسیم باشد.خدایا تقدیرم را زیبا بنویس کمک کن انچه را که تو زود میخواهی دیر نخواهم و انچه را که تو دیر میخواهی زود نخواهم
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Maryam-X , ایرسا , Msccom , parimehraban
ارسال: #۱۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ
شب آرزوها
یکی ازدوستان در کماست براش دعا کنید امشب
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , ایرسا , parimehraban
ارسال: #۱۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)mehrdad123 نوشته شده توسط:  یکی ازدوستان در کماست براش دعا کنید امشب
گرچه من هیچ اعتقادی به شب آرزو‌ها ندارم.ولی واقعا متاثر شدم.از ته دلم از خدا میخام شفاش بده.همه‌ی مریضهایی که محتاجن به دعا..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , ایرسا , ssjj , nima3608
ارسال: #۱۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
شب آرزوها
خدایا
مرا در راهی قرار ده و دنیایی به من ببخش که وقتی زمانی دگر در محضرت حاضر می شوم شرمنده ات نباشم.
نپرسی بنده‌ی من در فرصت عمری که عطایت کردم چه کردی؟
نگویی این چگونه زندگی بود که انتخاب کردی.؟
خدایا سربلندم گردان در روز قیامت

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , marjan2001 , **sara** , ایرسا , mehrdad123 , SarahArshad , fatima1537 , parimehraban , ف.ش
ارسال: #۱۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
شب آرزوها
خدایا در این شب عزیز قسمت می دم‌، قسمت میدم به بنده های خوبت که بهترین و زیباترین سرنوشت را برم ورق بزن و هر چی حکمتته را برام مقدر نما . آمین با رب العالمین

اگر همواره مانند گذشته بیندیشید همان چیزهایی را بدست می آورید که تا بحال کسب کرده اید.Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ایرسا , parimehraban

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close