زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۱۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
اما کسی نمیدونه وقتی ناامیدی رو توی چشمای مادرت ببینی یعنی چی

فقط میتونم آه بکشم

..........................سکوت............................
[/quote]

من میدونم دوست عزیز!
وقتی مادرم در رو با لبخند باز کرد،منو که آویزون دید .....
غم تو چشماش داغونم کرد!
از تنها چیزی که ناراحتم غم اون روز مامانمه و امیدش به قبولیمSad
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , mhd3 , mahtab69 , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ)Aref Safari نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  این اگه واقعیت داشته باشه چکار باید کرد تکلیف چیست اخه اینجوری که نمیشه
با توجه به موضع ضعیف وزیر در مجلس و متن خبر که خوندین در صورت صحت داشتن الان وزیر استیضاح هم شده بود Smile

سلام به همگی و خسته نباشید.
منم این قضیه رو شنیدم. اول یک معذرت خواهی از طرف "گیلانی ها" از سایر دوستانم بکنم چوت یه جورایی به خاطر اینکه ما بچه های شمال کشور هم بتونیم راحت تر امتحان بدیم کنکور عقب افتاد و این حرف و حدیث ها پیش اومد.امیدوارم راضی باشید ازمون.
دوم اینکه به نظر من توی هر سازمانی بالاخره حداقل کسی یا کسانی هستد که به هر طریقی دنبال منافع شخصی(نه صرفاً مادی) خودشونند و برای رسیدن به این هدف هرکاری میکنند و اگر این قضیه صحیح باشه چیزی نیست که اولین بار باشه رخ بده.

ولی من واقعاً میدونم چقدر واسه اجرای فرایند بزگزاری آزمون و سختی ها و حساسیت هایی که داره یه عده زحمت میکشند شاید هیچکدوم از اونها هم رییس و معاون و فلان پست نباشد،از همین مراقبها بگیر(چه خوب چه بد) تا آبدارچی عزیز اون موسسه ی برگزاری آزمون که ۴ ساعت از همه ی ما زودتر رفت اونجا تا شرایط رو محیا کنه.
من برای مجموعه ی این فرایند احترام قایلم و سازمان سنجش نیز از این قاعده مستثنی نسیت. به احترام کسانی که زحمت کشیدن هم ایکاش که "ادمین" عزیزمون یک تاپیک باز میکرد و تقدیر میشد از بعضیها. یادمون باشه کنکور امسال سخت بود همه هم اینو میدونیم، اما واسه همه سخت بود !! ( به جز احتمالا اون عده ی محدود که مسولیت کارشون با خودشون،انشالله که صحت نداره!)
خواهشاً نارحتیمونو و مسولیت خودمون رو بر عهده ی دیگران نذاریم و با توکل به خدا منتظر باشیم که حق به حقدار برسه. من فارغ ار هر نتیجه ای که برام پیش بیاد میگم خدا رو شکر، دقیقاً ۱۱ ماه درس کنکوری خوندم و منم حقمه که به یه نتیجه برسم اما اگر نتیجه هم باب میل من نبود میگم خدایا شکرت...
با آرزوی سربلندی همتون بچه های گل

فقط گیلان نبود، کل ایران شرایط جوی و آب هوایی پیش اومد که در ۵۰ سال اخیر بی سابقه بود.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
دوستان این بحث لو رفتن سوالات فقط مربوط به سوالات معماری و کامپیوتر هست یا رشته های دیگه مثل آیتی رو هم شامل میشه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  دوستان این بحث لو رفتن سوالات فقط مربوط به سوالات معماری و کامپیوتر هست یا رشته های دیگه مثل آیتی رو هم شامل میشه؟

تا اینجایی که من تو سایتهای دیگه دیدم،بحث رو سوالات آیتی و حتی بعضی رشته های دیگه هم بوده
واقعا مسخره هست بخدا. من دیگه حال و حوصله ندارم.لعنت بر همشون

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۲
ارسال: #۱۴۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ
باید از اول آزمون بگیرن!
اینجور حداقل خیالمون راحت تر از الانه!
بهتر از اینه که تا سال دیگه، دندان غروچه کنید برای حقتون!

[تصویر:  MySign.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahtab69
ارسال: #۱۴۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  برا من چن روز قبل کنکور یه ایمیل اومده که نوشته بود خرید سوالات کنکور، ادامه هم داشت ولی من به بقیش اصلا توجه نکردم و حتی بازشم نکردم فک کردم مربوط به سالهای پیش هس و منم که قصد شرکت در کنکور ارشدا نداشتم برا همین برام جالب نبود و اصلا بهش توجه نکردم الان که اومدم اینجا رفتم سراغ میلم ببینم چه خبر بازش کردم دیدم سوالات ارشد ۹۳ و کنکور دکتری آزاد ۹۳ هم داره.(این قبل از برگزاری کنکور اومده) چون من سال پیش از این سایت دفترچه دکتری را خریده بودم و عضو شده بودم میلش برام اومده بود. حالا نمیدونم واقعا سوالات ۹۳ بوده یا نه.

این لینک دفترچه کامپیوتر۹۳ که دوستان مانشتی گذاشنتد .لطفا مقایسه بفرمایید.
و نتیجه به همه دوستان اطلاع بدید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۱۴۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  شب قبل کنکور یک نفر تو مانشت لینک این وبلاگو گذاشته بود. می خواست سوالای آیتی رو ازش بخره
پرسیده بود بچه ها به نظرتون بخرم یا کلاهبرداریه
یه نفر دیگه جواب داده بود کلاهبرداریه ، نوشته مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو هم داره ، این که فرداست...
همون شب رفتم تو این وبلاگ کذایی، ولی چون کنکورم صبح تموم شده بود حتی کنجکاوی هم نکردم!

من اون شب از ساعتای ۹ تا ۳، ۴ صبح تو اینترنت بودم بعید می دونم سوالات اینقدر بی سر و صدا لو رفته باشن ! اون هم سوالای کامپیوتر که نصف بچه هاشون!! تو مانشت عضون
امیدوارم که فقط یه پاپوش توخالی باشه و حقیقت نداشته باشه تا تلاش بچه های کامپیوتر به هدر نره

دوست عزیز این پستو من گذاشته بودم. البته الان هر چی گشتم نمیدونم چرا نبود!!!!!
اما پست من چیز دیگه ای بود!
من بعد کنکور آی تی همون روز این لینکو پیدا کرده بودم . پرسیدم میخوام آی تی رو بخرم چون میگن با کامپیوتر مشترک زیاد داره به نظرتون معتبره یا نه.
یکی از دوستان جواب داده بود خیر چون نوشته کامپیوتر.
بنده هم جواب دادم کدش همون آیتی هست احتمالن اسمشو اشتباه زده.
من از اون سایت نخریدم اما ۱۰۰% مطمئنم که کنکور آیتی بوده نه کامپیوتر. چون هر کنکور که تموم میشد لینک دانلود سوالاش چند ساعت بعدش میومد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۱۴۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  شب قبل کنکور یک نفر تو مانشت لینک این وبلاگو گذاشته بود. می خواست سوالای آیتی رو ازش بخره
یه نفر دیگه جواب داده بود کلاهبرداریه ، نوشته مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو هم داره ، این که فرداست...
همون شب رفتم تو این وبلاگ کذایی، ولی چون کنکورم صبح تموم شده بود حتی کنجکاوی هم نکردم!

من اون شب از ساعتای ۹ تا ۳، ۴ صبح تو اینترنت بودم بعید می دونم سوالات اینقدر بی سر و صدا لو رفته باشن ! اون هم سوالای کامپیوتر که نصف بچه هاشون!! تو مانشت عضون
امیدوارم که فقط یه پاپوش توخالی باشه و حقیقت نداشته باشه تا تلاش بچه های کامپیوتر به هدر نره

من بعد کنکور آی تی همون روز این لینکو پیدا کرده بودم . پرسیدم میخوام آی تی رو بخرم چون میگن با کامپیوتر مشترک زیاد داره به نظرتون معتبره یا نه.
من از اون سایت نخریدم اما ۱۰۰% مطمئنم که کنکور آیتی بوده نه کامپیوتر. چون هر کنکور که تموم میشد لینک دانلود سوالاش چند ساعت بعدش میومد.

یعنی امیدوار باشیم که تقلبی نبوده؟
بخدا حقمون نیست که اینجوری شه!
۲
۱
ارسال: #۱۴۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)magnez نوشته شده توسط:  بچه ها اتفاقی که واسه من افتاد اینه که :شب قبل از کنکور تو اینترنت سرچ کردم واسه سوالای IT .میخواستم ببینم سوالاش امسال سخت بوده یا آسون.که مثل خیلیا رفتم تو اون سایت...ولی با خودم گفتم حتما طرف اشتباه نوشته منظورش همون سوالای IT هست !!!آخرشم رمز اینترنتیم فعال نبود نتونستم خرید کنم....نمی دونم واقعا اونا سوالای مهندسی کامپیوتر بود یا نه...کسی هست که قبل از آزمون سوالارو دیده باشه ؟؟

نه دوست عزیز مطمئن باش که نبوده. منم اون سایتو دیدم. متاسفانه نخریدم. ولی مطمئنم که آی تی بوده.

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  شب قبل کنکور یک نفر تو مانشت لینک این وبلاگو گذاشته بود. می خواست سوالای آیتی رو ازش بخره

یعنی امیدوار باشیم که تقلبی نبوده؟
بخدا حقمون نیست که اینجوری شه!

من فقط در مورد اون پستی که گذاشته بودم و اون سایتی که لینکشو دیده بودم توضیح دادم و مطمئنم که کد رشته ۱۲۷۶ بود که کد آیتی هست. همونجا هم توضیح دادم. و اینکه من اون سایتو از بعد کنکور چک کردم دائم تا اینکه ۵-۶ ساعت گذشته بود که سوالا اومد.
اما در مورد خبر اصلی تقلب و ... هیچ اطلاعی ندارم.
از مدیرای محترمی که اون پست بی عیب منو الکی الکی پاک کردن هم کمال تشکرو دارم!!!!!!!!!!!
۰
۱
ارسال: #۱۴۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
ای تی هم لو رفته یا کامپیوتر؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  ای تی هم لو رفته یا کامپیوتر؟

فقط خبر از لو رفتن رشته کامپیوتر و معماری هست همین دو
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
ای تی لو نرفته توجنگل؟

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ ب.ظ)threefx نوشته شده توسط:  در هر صورت هر ساله با مبالغ مشخص این سوالات به تعداد محدود فروش میره و چیز عجیبی نیست و مشکلی هم پیش نمیاد
افرادی که قدرت یا ثروت دارند نه نیازی هست برن سربازی نه اینکه برای کنکور درس بخونن یا ... این چیز روتین و معمولی هست باید تا الان باهاش کنار اومده باشین دیگه ...
احسنت هرسال روباه و گرگ و شغال میخورن
امسااااااال موشا هم ادم شدن... با ۱۸۵۰ تومن که ۲ تاچی توز میمون نشانم نمیدن سوال میخرن...
۱
۰
ارسال: #۱۴۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
این پستار که میخونم دلم آشوب میشه .
از اینکه شاید ناحقی به همین راحتی اتفاق افتاده باشه و آخرشم اثبات نشه و راحت از کنارش بگذرن احساس خفقان میکنم.
خدا عاقبت این داستان بخیر کنه.

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
دوستان عزیز هم نگران نباشید ..الان قضیه رسانه ای شده ... در موردش تحقیق می کنند ... ولی اینکه بیان اعلام کنند خودش یک مساله ی دیگری است ...
یک چیزهایی نوشته بود این فرانس ۲۴///به این رسانه های خارجی که از آب گل آلود ماهی می گیرند اعتمادی نیست ولی ...فقط خدا کند این دوستانی که این مدارک رو ارائه کردند رو اذیت نکنند ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , ☺☺☺☺☺☺☺
ارسال: #۱۵۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  ای تی هم لو رفته یا کامپیوتر؟

نه بنده خدا خجالت کشید it رو بفروشه آخه با چندتا از بچه های it رودرواسی داشت دیگه روش نشد
به مادر بزرگم گفتم قضیه رو گفت انشالله کسی که فروخته جزه جیگر بزنه Big GrinBig Grin
منم با اینکه دقیقا نمیدونم جزه جیگر چه بیماری ای هست ولی منم دیگه دستم به چیزی بند نیست آقای محترمی که سوالا رو فروختی انشالله جزه جیگر بزنی Big GrinBig Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Pegasus , mahtab69 , tayebe68 , mehdi.m2 , hnarghani , nasim** , Good! , atenaa , tarane1992 , Mindhunter , mah5 , abji22 , zahra 67

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۱۲۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۹۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۱۲۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۵۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۸۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۷۹ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۷۵۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۲,۰۰۹ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۴۷۵ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close