زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی نرم افزارهای مفید برای یادگیری زبان انگلیسی

ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط زهرا سادات.)
Lightbulb معرفی نرم افزارهای مفید برای یادگیری زبان انگلیسی
با سلام

در این تاپیک به معرفی نرم افزارهای آموزشی و مفید می پردازیم . Big Grin

۱)نرم افزار SuperMemo UX Extreme English مجموعه ای از لغات و اصطلاحات است که در ۴ سطح آموزش داده می شود. شما می تونید تعداد لغات جدید هر روز و تعداد تکرا و ... رو خودتون تنظیم کنید . برای هر لغت هم چند روش یادگیری داره که شما می تونین یکی و یا همه ی اونا رو انتخاب کنید .

۲)نرم افزار Pronunciation for Grammar این نرم افزار از انتشارات آکسفورد است که هم گرامر و هم تلفظ رو به خوبی آموزش میده .این نرم افزار از سطح مقدماتی تا پیشرفته است . البته دوستان دقت کنید که لهجه ی این نرم افزار بریتیش است.

۳) نرم افزار Learn to Speak English Deluxe نرم افزار معروف و محبوبی برای آموزش زبان از سطح مقدماتی است . در این نرم افزار محیط کاربر پسندی داره و شامل فیلم و آموزش لغت و ... هم میشه .

۴) نرم افزار Rosetta Stone یکی از نرم افزارای محبوب آموزش زبان است . شما یک بار این نرم افزار رو نصب می کنید و می تونین تا ۲۸ زبان رو بهش اضافه کنید . محیط این نرم افزار فوق العاده جذابو کاربرپسند است

امیدوارم مفید باشه و دوستان هم در صورت تمایل نرم افزار های محبوب و مفید رو اینجا معرفی کنن.

لبخند بزن سگرمه های آسمان باز شود ...
شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
دیکتاتورها هم لبخند می زنند !
۱۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329 , mrm.sary , armin.sheikh , ف.ش , shovaliehsiah , nina325 , pourya14 , هانی الرضا , aamitis , aria , m..ch , EhsanChess , مهشاد , neda.h , hosshah , hnarghani , nazanin2020 , rahil_free , مهرانگیز , atenaa , sybarite , baran , ehsazieh , happy07 , mjzarrin , hmd1
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط زهرا سادات.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
اما
اگه امکان داره لینک هاش روهم عنایت کنید بذارید
درواقع چگونگی تهیه هر کدام
ممنونم

خواهش می کنم دوست خوبم. حجم این نرم افزار ها زیاده و من امکان آپلودشون رو ندارم اما می دونم که سایت مرجع زبان ایرانیان به صورت کاملا رایگان محصولات آموزشی زبان رو برای دانلود قرار داده. امیدوارم کمکی کرده باشم .Blush

(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)زهرا سادات نوشته شده توسط:  ۴) نرم افزار Rosetta Stone یکی از نرم افزارای محبوب آموزش زبان است . شما یک بار این نرم افزار رو نصب می کنید و می تونین تا ۲۸ زبان رو بهش اضافه کنید . محیط این نرم افزار فوق العاده جذابو کاربرپسند است
رزتا خیلی خوب نیست! من روسیش رو داشتم خیلی روی اعصاب بود و پیشرفت هم خیلی خیلی کم بود! مثلا من تا وسطاش رفتم، هنوز الفبای روسی رو بلد نبودم! فقط مثه بلبل باید میگفتم: جیاوجکا! مایلچیک و .....( دختر و پسر و ...) Big Grin

من درباره زبان های دیگه اطلاعی ندارم اما خودم زبان انگلیسی رو دارم ازش راضی ام . چون واقعا به تلفظ من کمک کرده مخصوصا اوایل یادگیری. به نظر من نرم افزار خوبیه چون هم کاربرپسنده هم باگ نداره و هنگ نمی کنه.

البته نظر شما کاملا محترمه Blush شاید منم اگه نسخه های دیگه رو نصب کنم نظرم عوض شهCool

شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط زهرا سادات.)
RE: معرفی نرم افزارهای مفید برای یادگیری زبان انگلیسی
سایت هایی هم هستند که این نرم افزار ها رو به صورت رایگان برای دانلود گذاشتن اون هم در چند پارت که کاربرا به مشکل بر نخورن Blush

(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  دقیقا چگونه است مثل نارسیس است یا با تصاویر است؟

من چند تا عکس براتون گذاشتم از سیستم خودم Blush امیدوارم مفید باشه براتون

[تصویر:  260445_29500600349454408179.jpg]

[تصویر:  260445_70724484669123026694.jpg]

[تصویر:  260445_60987311804103350620.jpg]
good-wishes، در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نقل قول حاوی لینک فروشگاه حذف شد

شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهشاد , hosshah , aamitis , nazanin2020
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
سادات خانوم واقعا تشکر میکنم از معرفی همچین نرم افزاری

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ق.ظ
میشه بیشتر توضیح بدین در مورد این نرم افزار ...چی هست...فارسی هست؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ
به دوستانی که تازه می خوان شرو کنن پیشنهاد می کنم مجموعه ی صوتی "نصرت" رو گوش بدن . ۹۰ تا فایل صوتی نیم ساعتیه . برا کسی که بخواد از اول شرو کنه و منظم هم پیش بره به نظرم بهترین گزینه همین نصرته . نرم افزارهایی که دوستان معرفی کردن خوبن منتها یه مقدار طاقت فرسا Big Grin .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ)amiramiri نوشته شده توسط:  به دوستانی که تازه می خوان شرو کنن پیشنهاد می کنم مجموعه ی صوتی "نصرت" رو گوش بدن . ۹۰ تا فایل صوتی نیم ساعتیه . برا کسی که بخواد از اول شرو کنه و منظم هم پیش بره به نظرم بهترین گزینه همین نصرته . نرم افزارهایی که دوستان معرفی کردن خوبن منتها یه مقدار طاقت فرسا Big Grin .

تا چه میزان زبان آدم قوی میشه
این که خیلی الکی بود اولش

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amiramiri
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
شما کدوم یکی از این نرم افزارها رو نوصیه میکنید؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط sybarite.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  شما کدوم یکی از این نرم افزارها رو نوصیه میکنید؟
به نظرمن این لیست ایشون خیلی خوب هست . معلومه روش کار کرده و میدونسته چیا رو بگه . اما عالی نیست . دوتای اول رو خیلی عالی پیشنهاد داده و اصلا اونایی که دارن حرفه ای کار میکنن میشناسن . من به شخصه خیلی روی SuperMemo UX Extreme English تا کید دارم . اما دوتا ی آخر بیشتر بازاری هست . منظورمو میگیرین که ! همینجوریه . برای کار آکادمیک نیست . هدف مشخصی ندارن . تاکید روی افزایش مهارت خاصی ندارن . برنامه های خوشگلی هستن که همه کار میکنن .

دوتای اول vocab , grammar , accent شما رو در هر جایی باشه به سطح خیلی خوب می رسونه . ضمن اینکه کمی با تست و تمرین و هم سر کار خواهید داشت .

نظر باقی دوستان هم محترم است Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , aamitis , زهرا سادات , baran , happy07 , S - Is
ارسال: #۱۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط amiramiri.)
اره خوب راست می گید . من یادم رفت عرض کنم خدمتتون که نرم افزار یا مجموعه ای که آدم استفاده می کنه بستگی داره به کاربردی که می خاد . این مجموعه ی نصرت برا کسی خوبه که ابتداییه و می خاد توان یه مکالمه ی ساده رو داشته باشه . نصرت تقریبا بر روی لغت تمرکز نکرده.
اما مثلا اگه کسی بخواد روی listening کار کنه طبیعیه که نصرت و خیلی دیگه از مجموعه ها بدرد نمی خوره Confused بلکه صرفا گوش دادن ، گوش دادن و گوش دادن Big Grin فرقی هم نمی کنه به چی گوش کنی میتونه اخبار صدای امریکا باشه.
اما اگه کسی بخاد رو لغت کار کنه (که کار زیاد جالبی نسیت ) دیگه من نمی تونم راهنمایی بکنم .

بازم میگم دوستانی که تازه می خوان شرو کنن و می خوان کاربردی باشه یاد گرفتنشون بی خود خودشونو درگیر انتخاب این نرم افزارا نکنن .
اگه ادم بشینه رو مکالمه و لسنینگش کار کنه هر نرم افزاری باشه یا حتی با کانال های تلویزیون زبان انگلیسی هم میشه .
خیلی ها بودن خیلی از این نرم افزار ها رو کار کردن و حتی کلاس هم رفتن ولی وقتی یه مکالمه ی کوتاه نیتیو براش می زاری هنگ می کنه . پس سعی کنید از هر روشی استفاده می کنید کاربردی به مساله نگا کنید. موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , زهرا سادات , sybarite , baran
ارسال: #۱۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  شما کدوم یکی از این نرم افزارها رو نوصیه میکنید؟
به نظرمن این لیست ایشون خیلی خوب هست . معلومه روش کار کرده و میدونسته چیا رو بگه . اما عالی نیست . دوتای اول رو خیلی عالی پیشنهاد داده و اصلا اونایی که دارن حرفه ای کار میکنن میشناسن . من به شخصه خیلی روی SuperMemo UX Extreme English تا کید دارم . اما دوتا ی آخر بیشتر بازاری هست . منظورمو میگیرین که ! همینجوریه . برای کار آکادمیک نیست . هدف مشخصی ندارن . تاکید روی افزایش مهارت خاصی ندارن . برنامه های خوشگلی هستن که همه کار میکنن .

دوتای اول vocab , grammar , accent شما رو در هر جایی باشه به سطح خیلی خوب می رسونه . ضمن اینکه کمی با تست و تمرین و هم سر کار خواهید داشت .

نظر باقی دوستان هم محترم است Smile

ممنون از شما . بله من با دو تا نرم افزار اول کار میکنم و خیلی هم به پیشرفت من کمک کرده اما من تازه کارم و ۶ ماه که دارم به طور جدی رو زبان کار می کنم . به نظر من ۲ نرم افزار اول واسه کسایی خوبه که یه منبع آموزشی اصلی دارن و زبان رو به صورت اصولی و پایه ای از اون منبع یاد میگیرن و تقریبا راه افتادن، در این صورت این نرم افزارا کمک می کنه اما برای کسی که زبان رو پراکنده خونده و سطح زبانش پایینه وحالا میخواد یه سر و سامانی به زبانش بده ممکنه خیلی مفید نباشه .

کسی که از منبع اصلی استفاده نمی کنه و فقط می خواد یه کم تلفظش بهتره شه یا جملات ساده و روزمره رو درک کنه خب چاره ای نداره جز استفاده از نرم افزارهایی مثل رزتا یا Learn to Speak English Deluxe . دلیل این حرفم اینکه این جور نرم افزارا تقریبا هر ۴ مهارت رو در بر می گیرن و یه جانبه نیستن. البته خیلی هم مبتدی هستن به درد کسایی میخورن که سطح زبانشون پایینه .

دوستانی که فقط دنبال درک مکالمات هستن پیشنهاد می کنم از فیلم های آموزشی مثل Extra استفاده کنن چون خیلی ساده حرف می زنن و شما با جملات روزمره آشنا می شین .

شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite , happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۶۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۵۸ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۷,۷۳۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۳۷ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۰۷ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۷۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۷۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close