زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز سنجی اطلاعاتی در حوزه نرم افزار

ارسال:

s3-h پرسیده:

نیاز سنجی اطلاعاتی در حوزه نرم افزار

سلام دوستان

من دنبال یه موضوع خوب در درس نیاز سنجی اطلاعاتی هستم که مبحث ریاضی هم داشته باشد میشه لطفا چند تا موضوع به من معرفی کنید؟
Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

s3-h پاسخ داده:

RE: نیاز سنجی اطلاعاتی در حوزه نرم افزار

کسی نیست راهنماییم کنه؟Confused
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۹,۰۸۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۲,۰۲۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۹۲۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  ایده برای نوشتن مقاله در حوزه ی شبکه ۲۰۱۲s ۳ ۳,۶۳۹ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: crevice
  موضوعات تازه در حوزه امنیت Rehe1994 ۰ ۱,۶۴۱ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی banou ۴۹ ۳۸,۶۵۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۳۴۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  تجارت الکترونیک در حوزه خدمات hiradupvc ۰ ۱,۷۸۷ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hiradupvc
  معرفی موضوعات روز در حوزه امنیت اطلاعات - شبکه amirhacker ۲ ۳,۴۲۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  مباحث موجود در حوزه ی آزمون نرم افزار Software Test Ametrine ۰ ۱,۳۷۳ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close