زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۹۸ آی‌تی (گرایش ۱و۴)

ارسال: #۱۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
رتبه ۹۸ - آی‌تی
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
ممنونم؛ همچنین برای شما.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  تبریــــــــــــــک میگم دوستم
سپاس؛ کارنامه‌ی شما عالی بود؛ به شما هم تبریک میگم

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم موفق باشی
سپاس از شما

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  تبریک آقا محمد
خوش بحال همه ی کسایی که رتبشونو دیدن یه نفس راحت کشیدن
تبریک میگم بهشون
ایشالا موفق باشید
ممنون؛ انشالله شما هم موفق باشید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
تبـــــریک میگم ولی نمیدونم چرا قبل از اینکه نتــــــایج اعلام بشه همش فک میکردم رتبه ام میشه رتبه شما :| ولی خداروشکر خیلی بالاتر نشدSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)akilis نوشته شده توسط:  تبـــــریک میگم ولی نمیدونم چرا قبل از اینکه نتــــــایج اعلام بشه همش فک میکردم رتبه ام میشه رتبه شما :| ولی خداروشکر خیلی بالاتر نشدSmile
ممنونم؛ حکمتیه تو این رتبه‌ها. من پیش از آمدن رتبه‌ها مدام می‌گفتم کاش دورقمی بشم. حداکثر دیگه ۹۹ . Big Grin خلاصه اینطوری شد و با یه پله فاصله این رتبه اومد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: akilis
ارسال: #۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط Eagle777.)
RE: رتبه ۹۸ آی‌تی (گرایش ۱و۴)
ضمن تبریک Heart

آقای مهندس امیدوارم مصاحبه یادتون نره

اگه ممکنه تجربیاتتون رو بفرمایید ما هم استفاده کنیمSmile
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط:  ضمن تبریک Heart

آقای مهندس امیدوارم مصاحبه یادتون نره

اگه ممکنه تجربیاتتون رو بفرمایید ما هم استفاده کنیمSmile
سلام.
ممنون از شما

از رتبه‌ی من بهتر تا دلتون بخواد برای مصاحبه هست Smile

۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
چون دوستانی در پیام خصوصی درباره‌ی منابع پرسیده بودند، گفتم اینجا توضیح بدم که انشالله اگر مورد استفاده‌ی کسی بود، ما را هم دعا کنند Smile

--------------------

گسسته: من ۶ فصل مهم دو جلد اول گریمالدی رو جدا کرده بودم و خوب خواندم. (از جلد اول ۲ فصل روابط و شمارش و جلد دوم کلش) برای مباحث گراف، یه سری خلاصه از جلد سوم گریمالدی داشتم که استفاده کردم. پیشنهادم اینه که حتماً مسائل گریمالدی رو حل کنید. یعنی برای گراف شاید کمتر از ۶ ساعت وقت گذاشتم. اما دو تا نکته:
۱- یک نگاهی به کتاب روزن بیاندازید، ببینید چقدر با سبک سوالات سال پیش فاصله داشته؟ اگر قرابت بیشتری دیدید، حتماً استفاده کنید.
۲- تست خیلی زیاد حل کنید و سعی کنید با سوالات جدید و حلشون آشنا بشید.

ساختمان داده: من کتاب یوسفی را خواندم. کتاب موجز و خوبی هست. تست هم به حد خوبی داره. کلاً راحت بودم با این کتاب.

طراحی الگوریتم: کتاب ارشد سپاهان را خواندم که بسیار مناسب بود. به خصوص در حل تست روش‌های خوبی داشت و تست‌های تألیفی‌ش هم خیلی خوبه.
برای هر دوی این درس‌ها، از کتاب ۶۰۰ مسئله چندگزینه‌ای + بعضی تمرین‌های میان‌ترم MIT هم استفاده کردم و هر دو بسیار خوب بودند.

مهندسی نرم‌افزار: کتاب مدرسان شریف را خواندم. متن و تست‌هاش خیلی خوبه. متنش تقریباً کامله. اما حتماً باید این کتاب رو چند بار خواند و دقیق. مثلاً به موضوع Stamp Coupling که امسال سؤال بود، دقت کنید. باید خیلی دقیق خوانده بشه این درس کلاً و مفهومی. باید علاقمند به این درس باشید. (من زیاد نبودم متأسفانه)

شبکه: من کتاب دکتر حقیقت را خواندم اما به نظر می‌رسه که دیدگاه طراحان سوال کلاً عوض شده. برای این درس اگر از یه سری مباحث سوال بدن (مثل Routing و Sub-netting و...) میشه به کتاب‌هایی مثل حقیقت، اکتفا کرد اما اگر روی موضوعات جدید برن، حتماً باید مطالب تازه‌تر رو بخوانید. روی روش حل مسئله حتماً باید خیلی تأکید کنید. فقط خواندن متن کتاب یا جزوه مهم نیست.

مدیریت: کتاب مبانی مدیریت رابینز ترجمه‌ی دکتر اعرابی. کافی بود این کتاب برای امسال. جدول‌ها و نمودارهای این کتاب بسیار مهم هستند. من توی سه هفته‌ی قبل از کنکور شاید ۴ بار این جدول‌ها رو مرور کردم. حتی اگر نرسیدید فصلی رو بخوانید، حتماً جدول‌ها رو دقیق بخوانید. در واقع حدود ۸۰ تا جدول داره این کتاب و میشه گفت هر جدول به طور میانگین استعداد طرح ۱۰ تست رو داره (بعضی بیشتر و بعضی کمتر). یعنی یه چیز در حدود ۸۰۰ سوال رو میشه فقط از جدول‌های این کتاب طرح کرد و خیلی مهم هستند.

پایگاه داده‌ها: مقسمی را خواندم که بسیار راضی بودم. یه سری تمرین‌های سیلبرشاتس رو هم حل کردم. کلاً بهتره سعی کنید سوالات جدید ببینید. در مباحث روتین مثل SQL و نرمال‌سازی، خیلی بهتره که تمرین‌های جدید رو ببینید و حل کنید. به زودی یه سری پیوست برای پایگاه داده می‌گذارم توی بخش منابع پایگاه داده که از مطالب انگلیسی هست، خیلی مناسب هستند.

هوش مصنوعی: کتاب راهیان ارشد را خواندم که کلاً خیلی خوب بود. اگر وقت کردید، سعی کنید حل تمرین‌های راسل رو هم بخوانید. همه‌اش نیاز نیست مثلاً برای فصل دوم و منطق و استنتاج مطالب خوب و مهمی داره که حتی سوال کنکور هم بوده.

سیستم عامل: کتاب دکتر حقیقت را کامل و حدود ۲-۳ بار خواندم. اما دو فصل اول رو کلاً نخواندم Big Grin یعنی برای شش فصل وقت گذاشتم و بیشتر از هر چیز هم روی فصل همروندی و حافظه مجازی وقت گذاشتم. فصل اول یه سری مباحث مهم مثل اعمال ممتاز و تله و... داره که حتماً باید اشراف داشته باشید. فصل دوم هم روی مطالب فرایند تمرکز کرده که مقدمات مهمی برای فهم کل سیستم عامل داره. من چون قبلاً خوانده بودم این دو فصل رو، دیگه براش پارسال وقت نگذاشتم.

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , Hamed90 , akilis , - rasool - , 112113 , رتبه۱سال۹۴ , khadij147
ارسال: #۲۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
میشه رمز موفقیتتون رو برای ماهم بگید
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: رتبه ۹۸ آی‌تی (گرایش ۱و۴)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ)setare1369 نوشته شده توسط:  میشه رمز موفقیتتون رو برای ماهم بگید

رمزی نداره!!!!
فقط باید تلاش و پشتکار داشت
البته توکل هم یادت نرهTongue

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۳۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۹۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۰۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close