زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط Morris.)
سلام دوستان.
کارنامه من در ادامه آمده است.
فکر می کنید با شرایط امسال کجا قبول می شوم ؟

[تصویر:  269551_karnameh.png]
۱۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , مهرانگیز , Samy , e2000 , 2star , Amoojan , arshadhoush , azad_ahmadi , maryam.raz , مرتضی صفری , hhosseinid , Jooybari , لنیا , maneshty , negar.v , minami , EhsanChess , behnam.m , Pure Liveliness , سودابه م , ashena1 , fa_shinobi , mrsh1372 , bahman2000 , mk1992 , sahar salehi , elahe-comp
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ق.ظ
تبریییییییییییییک Smile
یه سوال شما تو درس زبان در ابتدا در چه حد بودید؟؟با جزوه مظفری اینطور شدید؟!! :O آفرین در هر صورت Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ
RE: 82 نرم افزار و ۱۰۹ معماری
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  تبریییییییییییییک Smile
یه سوال شما تو درس زبان در ابتدا در چه حد بودید؟؟با جزوه مظفری اینطور شدید؟!! :O آفرین در هر صورت Smile

خیلی از شما ممنونم.
راستش من زبانم از قبل خوب بوده است. امسال به هیچ وجه وقتی نداشتم که به زبان اختصاص دهم و این درس را مطالعه کنم. در کل جز آن ۵ تست گرامر، تقریبا در بقیه مشکلی ندارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
سلام دوست عزیز تبریک میگم
منم ۸۲ نرم شدم قضیه چیه؟
یکی از دوستان ۵۱ هوش شدن آقا مسعودم ۵۱ هوش شدن یعنی چی الان؟
۱
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط mojtabamsd.)
منم مشترک ۷۲/۴۸ زدم ولی تخصصی ۵۰/۱۲ رتبم شد ۲۹۶

کارنامه تو بذار
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , ashena1
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
سلام خیلی تبریک میگم ایشالله همیشه موفق باشید
فقط خواهش میکنم لطفا هر چه سری تر منابعتون رو بگید که سخت سر در گمم
۱
۱
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط Morris.)
RE: 82 نرم افزار و ۱۰۹ معماری
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)mohsen100 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز تبریک میگم
منم ۸۲ نرم شدم قضیه چیه؟
یکی از دوستان ۵۱ هوش شدن آقا مسعودم ۵۱ هوش شدن یعنی چی الان؟

سلام دوست عزیز. بسیار سپاسگزارم. من هم به شما تبریک می گم.
احتمالا تراز ها دقیقا برابر بوده. مشکلی نیست چون بسیار نادر است.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)mojtabamsd نوشته شده توسط:  منم مشترک ۷۲/۴۸ زدم ولی تخصصی ۵۰/۱۲ رتبم شد ۲۹۶

کارنامه تو بذار

سلام دوست من.

در پست اول کارنامه ی من قرار دارد.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)salimeh نوشته شده توسط:  سلام خیلی تبریک میگم ایشالله همیشه موفق باشید
فقط خواهش میکنم لطفا هر چه سری تر منابعتون رو بگید که سخت سر در گمم

بسیار از شما سپاس گزارم. من هم برای شما آرزوی موفقیت می کنم.
هر کمکی از من ساخته است، دریغ نخواهم کرد. لطفا بفرمایید چه درسی مد نظر شماست تا خدمت شما عرض کنم.
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ
۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری - (به نظر شما کجا قبول میشم؟)
مبارک باشه انشاا... تو کل زندگیتون موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
RE: ۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری - (به نظر شما کجا قبول میشم؟)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  مبارک باشه انشاا... تو کل زندگیتون موفق باشید

از شما بسیار سپاسگزارم.

من نیز برای شما آرزوی موفقیت و پیرورمندی دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ
تبریک امیدوارم همیشه موفق باشی[تصویر:  270511_32988_s1591.gif]

Ayyy ya ya ya
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ
تبریک میگم ایشالا هر جا دوست دارین قبول شین.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
ببخشید جسارتا دروس تخصصی نرم و مشترک ها میشه بگید چی خوندی؟؟ راضی بودین ازشون ؟ در واقع کافی بودن؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط Morris.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  تبریک امیدوارم همیشه موفق باشی[تصویر:  270511_32988_s1591.gif]

ممنونم. همینطور شما.

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  تبریک میگم ایشالا هر جا دوست دارین قبول شین.

انشالله !
خدا از زبوت بشنوه !
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ
تبریک می‌گم Smile
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط Morris.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ)salimeh نوشته شده توسط:  ببخشید جسارتا دروس تخصصی نرم و مشترک ها میشه بگید چی خوندی؟؟ راضی بودین ازشون ؟ در واقع کافی بودن؟؟

دروس مشترک :
ساختمان داده ها :
کتاب مقسمی و پارسه مهندس طورانی و جزوه دکتر ابراهیمی مقدم را خواندم. اصلا کافی نبود. به جای این سه تا فقط جزوه پارسه را بخوانید مثل این است که هر سه را خوانده اید که در کل کافی نیست. بهترین منبع، کتاب CLRS ویرایش سوم است البته به زبان انگلیسی و همچنین حل تمرین های آن. البته نمی دانم سوالات امسال را با چه منبعی باید پاسخ داد.

نظریه زبان ها و ماشین ها :
جزوه و ویس دکتر کارگهی فوق العاده است. البته باید تک تک تمرین هایی که ایشان تعیین کرده اند را حل نمایید. تضمینی است. برای تست نیز می توانید از کتاب انتشارات نصیر استفاده کنید.

معماری سیستم های کامپیوتری :
جزوه و ویس یکی از اساتید فوق العاده است. این استاد تست های سال های اخیر را نیز حل نموده اند که در کنار جزوه و ویس ایشان، ۸۰ درصد معماری تحت پوشش قرار می گیرد. برای تست نیز می توانید از کتاب انتشارات نصیر استفاده کنید.

مدار منطقی :
جزوه و ویس همان استاد معماری، فوق العاده است. این استاد تست های سال های اخیر را نیز حل نموده اند که در کنار جزوه و ویس ایشان، ۹۵ درصد مدار منطقی تحت پوشش قرار می گیرد (اون ۵ درصد هم برای خطا). برای تست نیز می توانید از کتاب انتشارات نصیر استفاده کنید.

سیستم عامل :
کتاب و ویس دکتر حقیقت به همراه تست هایی که خود ایشان حل نموده اند و در کتابشان آورده اند بسیار عالی است. اگر فرصت داشتم سیلبرشاتس را هم می خواندم.

دروس تخصصی :
کامپایلر :
نخواندم زیرا وقت نداشتم. در کنکور ارشد مهندسی ۹۳، این درس تعیین کننده بود ! اگر وقت داشتم و می خواندم رتبه ام کمتر از نصف آنچه الان است می شد. جروه و ویس دکتر کارگهی عالی می باشد و از کتاب کامپایلر مدرسان شریف نیز تعریف می کنند ولی من مدرسان را نخواندم.

طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی :
جزوه و ویس دکتر نوراله را مطالعه کردم که اصلا کافی نبود ولی برای راه افتادن بد نبود. مقسمی هم خواندم که اصلا از آن راضی نبودم. بهترین منبع کتاب زبان اصلی پرات است که وقت نداشتم آن را بخوانم.

طراحی الگوریتم :
جزوه و ویس دکتر سید جوادی را در کنار الگوریتم پوران خواندم که اصلا کافی نبود ولی برای راه افتادن بد نبود. بهترین منبع، کتاب CLRS ویرایش سوم به زبان انگلیسی و حل تمرین های آن است. درکنار آن اگر وقت داشتید، ۶۰۰ مساله دکتر قدسی را نیز مطالعه فرمایید.

پایگاه داده :
پایگاه داده پارسه دکتر کیوانپور را مطالعه نمودم که بسیار از آن راضی بودم. البته اگر فرصت داشتم جزوه و ویس دکتر روحانی رانکوهی را به همراه کتابشان مطالعه می کردم. البته اینطور می گویند که کتاب پایگاه داده مدرسان شریف هم کتاب خوبی است ولی من آن را مطالعه نکردم.

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ)far1991 نوشته شده توسط:  تبریک می‌گم Smile

بسیار ممنونم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , ashena1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۴۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۳۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۸۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۳۱ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close