زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا

ارسال: #۴۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
RE: رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  رتبه من برتر نشده ولی دوس دارم منابع رو بگم و یه جاهاییش رو اصلاح کنم

و اما قبل از گفتن منابع خیلی متاسفم که خیلی ها دکتر قدسی و آقای روحانی رانکوهی رو کتاباشون رو معرفی نمیکنند و نمیخوام اسم ببرم ولی یه کتابایی که اسم می برند در حد کاردانی به کارشناسی هستند وهمین و فقط تفکر تجاری تو اون کتاب هست
....
اگر قرار رتبه خوب قبول بشین باید سختی بکشین به نظر من
...
پس از دوستان خواهش میکنم که منابع رو همشو بررسی کنندو و یه خورده سر کیسه رو شل کنند...

من با این حرف که خوندن کتابای مرجع و پخته خیلی عالیه موافقم اما کنکوری خوندن با خوندن برا دانشگاه فرق داره. یه وقتایی چیزایی هست که خوندنش خیلی زحمت داره اما بدرد کنکور نمیخوره. چه خوب چه بد این مکانیزم کنکوره. بنظرم خیلی خوبه مرجع بخونید، اما من برا کنکور متد یادگیری با حل مسئله (و تست ) رو بیشتر میپسندم و طبق مشاهداتم روش تسلط با حل تست بهتر نتیجه میده

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال sql - لطفا کمک alisan94 ۰ ۶۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: alisan94
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۵,۰۹۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۷۷۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۵۰۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۸۷۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۲۳۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۷۳۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۲۲۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close