زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال: #۱۳۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  پیام بازرگانیه دیگه آره؟Big Grin بچه ها اینجا متقاضیه ارشدن به نظرت قدرت تجزیه تحلیل مسائل رو ندارن و تفاوت تبلیغات رو با توصیه متوجه نمیشن؟
اونوقت چرا سنجش رو میون این جمع بندیه جامع قید نکردی؟
عیبی نداره من اضافه میکنم حتما یادتون رفته
۸ نوبت آزمون ۳/۲۰۰/۰۰۰ (سه میلیون و دویست هزار ریال)+همراه با هدیه رایگان بسته آموزشی

من خودم پارسال کنکور آزمایشی شرکت کردم و واقعا پشیمون شدم تو موسسه ای (که اسمشو اینجا نمیگم) شرکت کردم سوالا هموشن خزعبلات (سوالای که دانشجو های که پارسال قبول شدن طراحی کردن بدون ضرره ای تجربه) البته اون موسسه سال قبلش خیلی خوب بود چون اساتید موسسه طراحی میکردن ولی از پارسال که دادن دست دانشجوها کیفیتش کاملا از بین رفت
تازه اینم بگم که جمعیت آماریش به احتمال ۹۰% خالی بندی بود

حالا چرا اسمش رو نمیگی!؟ تبلیغ میشه؟ Big Grin
بگو تا روشن شه قضیه برا همه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۱۳۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  پیام بازرگانیه دیگه آره؟Big Grin بچه ها اینجا متقاضیه ارشدن به نظرت قدرت تجزیه تحلیل مسائل رو ندارن و تفاوت تبلیغات رو با توصیه متوجه نمیشن؟
۸ نوبت آزمون ۳/۲۰۰/۰۰۰ (سه میلیون و دویست هزار ریال)+همراه با هدیه رایگان بسته آموزشی

من خودم پارسال کنکور آزمایشی شرکت کردم و واقعا پشیمون شدم تو موسسه ای (که اسمشو اینجا نمیگم) شرکت کردم سوالا هموشن خزعبلات (سوالای که دانشجو های که پارسال قبول شدن طراحی کردن بدون ضرره ای تجربه) البته اون موسسه سال قبلش خیلی خوب بود چون اساتید موسسه طراحی میکردن ولی از پارسال که دادن دست دانشجوها کیفیتش کاملا از بین رفت

حالا چرا اسمش رو نمیگی!؟ تبلیغ میشه؟ Big Grin
بگو تا روشن شه قضیه برا همه

معلومه دیگه.پارسه بودTongue

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۱
ارسال: #۱۳۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)sina1366 نوشته شده توسط:  سلام بجه ها! منم کاره آذین جان رو انجام دادم Big Grin
رفتم یک پرس و جوی کلی تو همه سایت ها!
نتایج برای خودم جالب بود،گفتم بزارم شاید به درد شما هم بخوره دوستان

پارسه ۹ تا آزمون داره که ۶ تاش بودجه بندی و ۳ تا جامع و هزینه ۳۹۰ تومان
نصیر ۹ تا آزمون داره که ۶ تاش بودجه بندی و ۳ تا جامع و هزینه ۴۰۰ تومان
ماهان ۸ تا آزمون داره که ۵ تاش بودجه بندی و ۳ تا جامع و هزینه ۶۰۰ تومان
مدرسان شریف ۸ تا آزمون داره که ۵ تاش بودجه بندی و ۳ تا جامع و هزینه ۵۰۰ تومان

اولش بین پارسه و مدرسان شک داشتم،هر جوری هم که دارم بررسی میکنم تو سایت هاشون خداییش با یک نگاه کلی میبینم پارسه یک چیز دیگست.مصاحبه بچه های پارسال رو هم تو سایتش خوندم برام جالب بود،

پیام بازرگانیه دیگه آره؟Big Grin بچه ها اینجا متقاضیه ارشدن به نظرت قدرت تجزیه تحلیل مسائل رو ندارن و تفاوت تبلیغات رو با توصیه متوجه نمیشن؟

پارسه بود عایا؟

زمین در انتظار تولد یک برگ....

من در حال شمارش معکوس

صفر همیشه پایان نیست

Heartگاه اغاز پرواز استAngel
به امید موفقیت در ارشد ۹۴
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۷۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close