زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۹ معماری

ارسال: #۱۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
۳۹ معماری
منم ممنونم

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran_rz78
ارسال: #۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط mehran_rz78.)
RE: 39 معماری
با سلام
بلاخره انتخاب رشته کردم به ترتیب معماری شریف - تهران - بهشتی - امیر کبیر - علم و صنعت - تربیت مدرس و دو تا شبانه. ان شاء الله هر کسی هر جا دوست داره قبول بشه.
یک سری لیست منابع آماده کردم که در فایل ضمیمه قرار داره البته با مدل درس خوندن من که سعی میکردم ضعف های دوره لیسانس رو پوشش بدم و نه صرفا کنکوری بخونم امیدوارم به درد بخوره. . برخی از کتابها و منابع را کم کم هم در یه فولدر شیر آپلود می کنم اگه دوست داشتید ایمیل بزنید تا آدرس فولدر را براتون ارسال کنم

فایل‌(های) پیوست شده
منابع کارشناسی ارشد.pdf
اندازه فایل: ۱۲۶/۹۳ KB
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dr.Cnet , Pure Liveliness , mrsh1372
ارسال: #۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
۳۹ معماری
سلام
مبارکه
یه سوال:
چرا بهشتیو قبل امیرکبیر زدی؟
و نظرت در مورد دانشگاه های اصفهان و صنعتی اصفهان چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  سلام
مبارکه
یه سوال:
سلام
امیر کبیر تو معماری استاد خوبی مثل دکتر پدرام یا دکتر صاحب الزمانی و صدیقی دارد. اما سخت گیری بدی و بیموردی وجود دارد و معدل خوبی نمیشه گرفت(مدتی من امیر کبیر بودم) و در کل جو دانشگاه امیر کبیر و من دوست ندارم و اما در مورد بهشتی باید بگم با بررسی از سایت دیدم اساتید خیلی خوبی در زمینه معماری کامپیوتر دارد. دکتر کیوان ناوی با سربازی آزاد کارهای مشترکی انجام داده هم خودش هم لینک با دکتر سربازی آزاد یه امتیاز محسوب میشه و یکی دیگه(اسمش یادم نیست) دیدم که با بهروز پرهامی(بنام) کارهای مشترکی انجام دادن.خیلی هم روی معماری کامپیوتر و VLSI و (صرف معماری کامپیوتر نه شبکه و مخابرات و ... )کار می کنند که باب طبع منه. کلا اساتیدش به نظرم قوی رسیدن. معدل بالا از بهشتی بعلاوه داشتن اساتید خوب راه شما را برای دکترا بازتر می کنه تا معدل پایین از امیر کبیر. پذیرش دکتراش هم بالاتر بود(۵ نفر) نشون میده در زمینه معماری اساتیدش بیشترن و انتخابهای بیشتری داری هم برای گرفتن دروس هم گرفتن تز و میگن جو دانشکده هم خیلی خوبه. بقولی استاداش عقده ای نیستن. در مورد علم و صنعت با اینکه گفتن اساتیدش کامپیوترش خیلی دلسوزن احساس کردم بیشتر برق و کنترل و اینطور زمینه کار می کنن. در مورد اصفهان و صنعتی اطلاعات خاصی ندارم فقط صنعتی اصفهان علاوه بر اسمش بنظر میرسه در مورد معماری اساتید بهتری داره. کلا من چون شاغلم شهرستان نمیرم ولی اگه شاغل نبودم بعد علم و صنعت دانشگاه صنعتی اصفهان را انتخاب میکردم.شیراز که بودم برای معماری کامپیوتر حرفی برای گفتن نداره فقط یه مدرک میتونین بگیرین. من به احتمال بالا یکی از انتخاب دوم یا سوم قبول میشم بقیه تزئینی بودن. شما چطور انتخاب رشته کردین و رتبتون چند شده بود؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال: #۲۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  سلام
مبارکه
یه سوال:
سلام
امیر کبیر تو معماری استاد خوبی مثل دکتر پدرام یا دکتر صاحب الزمانی و صدیقی دارد. اما سخت گیری بدی و بیموردی وجود دارد و معدل خوبی نمیشه گرفت(مدتی من امیر کبیر بودم) و در کل جو دانشگاه امیر کبیر و من دوست ندارم و اما در مورد بهشتی باید بگم با بررسی از سایت دیدم اساتید خیلی خوبی در زمینه معماری کامپیوتر دارد. دکتر کیوان ناوی با سربازی آزاد کارهای مشترکی انجام داده هم خودش هم لینک با دکتر سربازی آزاد یه امتیاز محسوب میشه و یکی دیگه(اسمش یادم نیست) دیدم که با بهروز پرهامی(بنام) کارهای مشترکی انجام دادن.خیلی هم روی معماری کامپیوتر و VLSI و (صرف معماری کامپیوتر نه شبکه و مخابرات و ... )کار می کنند که باب طبع منه. کلا اساتیدش به نظرم قوی رسیدن. معدل بالا از بهشتی بعلاوه داشتن اساتید خوب راه شما را برای دکترا بازتر می کنه تا معدل پایین از امیر کبیر. پذیرش دکتراش هم بالاتر بود(۵ نفر) نشون میده در زمینه معماری اساتیدش بیشترن و انتخابهای بیشتری داری هم برای گرفتن دروس هم گرفتن تز و میگن جو دانشکده هم خیلی خوبه. بقولی استاداش عقده ای نیستن. در مورد علم و صنعت با اینکه گفتن اساتیدش کامپیوترش خیلی دلسوزن احساس کردم بیشتر برق و کنترل و اینطور زمینه کار می کنن. در مورد اصفهان و صنعتی اطلاعات خاصی ندارم فقط صنعتی اصفهان علاوه بر اسمش بنظر میرسه در مورد معماری اساتید بهتری داره. کلا من چون شاغلم شهرستان نمیرم ولی اگه شاغل نبودم بعد علم و صنعت دانشگاه صنعتی اصفهان را انتخاب میکردم.شیراز که بودم برای معماری کامپیوتر حرفی برای گفتن نداره فقط یه مدرک میتونین بگیرین. من به احتمال بالا یکی از انتخاب دوم یا سوم قبول میشم بقیه تزئینی بودن. شما چطور انتخاب رشته کردین و رتبتون چند شده بود؟

ممنون بابت توضیحات جامع و شاملتون Smile
من صنعت اصفهانو جلو از بهشتی زده بودم ولی دوباره عوض کردم
یعنی بهشتی جلوتر...بعد صنعتی اصفهان..تربیت مدرس و خواجه نصیر
حالا بازم شک دارم تربیت و خواجه رو هم بیارم جلو صنعتی یا نه UndecidedHuh
آره شما رتبتون خیلی خوبه و انشاله شریفی میشید
من ۹۰ شدم
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  سلام
مبارکه
یه سوال:
سلام

ممنون بابت توضیحات جامع و شاملتون Smile
من صنعت اصفهانو جلو از بهشتی زده بودم ولی دوباره عوض کردم
یعنی بهشتی جلوتر...بعد صنعتی اصفهان..تربیت مدرس و خواجه نصیر
حالا بازم شک دارم تربیت و خواجه رو هم بیارم جلو صنعتی یا نه UndecidedHuh
آره شما رتبتون خیلی خوبه و انشاله شریفی میشید
من ۹۰ شدم
سلام. ببین اولویت تهران بودنه یا نه. خوابگاه و رفت و آمد مشکلات خودش را داره. جذابیت خودش را هم داره. شبانه هم هزینه داره میتونه برای درس خوندن مزاحمت ایجاد کنه. بهشتی را قطعا کار درستی کردی که بالاتر زدی ولی بین شهرستان و تهران اولویت شخصی خودت هست و قطعا صنعتی اصفهان برتر از این دو تا است در معماری. اصفهانو نمیتونم مقایسه کنم کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا؟
جالبه نمی دونستم میشه انتخاب رشته را ویرایش کرد. چطوری است؟ تا کی؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال: #۲۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
۳۹ معماری
قبلاً توو همین مانشت جناب ادمین مقایسه کردن البته سال ۹۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم ممنون از توضیحاتتون
بله میشه ویرایش کرد
وقتی وارد انتخاب رشته میشید سمت راست صفحه گزینه ویرایش هس
البته حاکثر ۵ بار امکان ویرایش هس
زمانشو نمیدونم :/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran_rz78
ارسال: #۲۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
[quote='pure liveliness' pid='271832' dateline='1400053167']
سلام شما هم داری واسه ی کنکور سال ۹۴ میخونی ....؟ منم دارم میخونم...اگه بشه با هم در ارتباط باشیم..
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close