زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی پیام نور؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۱۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
RE: سهمیه شاگرد اولی پیام نور؟؟؟؟؟؟
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  متوجه منظورتون.نمیشم. منظورتون از این که میگین باید کنکور بدیم چیه؟

منظورم اینه که از طریق سهمیه شاگرد اولی چیزی عایدتون نمیشه، آیین نامشو بخونید میبینید زده پذیرش ممتازین پیام نور صرفا در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی می باشد؛ دانشگاه های روزانه فقط از میان روزانه و شبانه پذیرش می کنن!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط razie.t.)
باید توجه کنید که سهمیه ده درصد برتر با سهمیه رتبه اولی فرق داره!
برای ده درصد،شما بدون کنکور از طرف دانشگاه خودتون یا بعضا بقیه دانشگاهه پذیرش میشید.
ولی برای رتبه اول حتما باید کنکور داده باشین و مجاز بشین...

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  متوجه منظورتون.نمیشم. منظورتون از این که میگین باید کنکور بدیم چیه؟
اون سهمیه ده درصد که چیزی عایدتون نمیشه.با رتبه اولی میتونید دانشگاههای دولتی هم برین.البته منم امسال از این سهمیه استفاده کردم و از نتیجش خبر ندارم.
ا

منظورم اینه که از طریق سهمیه شاگرد اولی چیزی عایدتون نمیشه، آیین نامشو بخونید میبینید زده پذیرش ممتازین پیام نور صرفا در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی می باشد؛ دانشگاه های روزانه فقط از میان روزانه و شبانه پذیرش می کنن!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
ببینید دوستان ما دوتا سهمیه دیگه هم داریم. ۱۰ درصد و ۲۰ درصد که برای پذیرش بدون آزمونه. این دو سهمیه فقط میشه پیام نور یا پیام نورو غیر انتفاعی انتخاب کرد. یکیش از طریق سازمان سنجش انجام میشه یکیشم از طریق خود پیام نور. یکیشون فکر کنم ۵۰ تومن و اون یکی ۱۸ تومن هزینه داره.
اما سهمیه رتبه اولی توی کنکور ارشد جداست و شما اگه مجاز شده باشید و انتخاب رشته کرده باشید میتونید ازش استفاده کنید. ما روزانه شبانه و همه دانشگاه ها رو میتونید انتخاب کنید، اصلا انتخاب رشته همون انتخاب رشته ارشده. سهمیه خوبیه و برای گرفتن پولو... سرکاری هم نیست. تو هر کلاسم فقط یه نفر میتونه ازش استفاده کنه (بالاترین معدل از بین کسانی که ۸ترمه تموم میکنن). شرط معدلی هم وجود نداره، حتی با معدل ۱۳ هم میتونید این سهمیه رو ببرید، فقط باید از بقیه بالاتر باشید. در ضمن دانشگاه شما رو ثبتنام میکنه و هیچ هزینه ای هم نداره.
دانشگاه آزادیا متاسفانه نمیتونن استفاده کنن، توی دفترچه هم نوشته شده. اما پیام نور هر مرکزش سهمیه جدا داره. کشوری یا استانی هم نیست.
دوستمون هم که گفتن چیزی عایدتون نمیشه دقیقا با سهمیه ۱۰ و ۲۰ درصد اشتباه گرفتن. پیام نور اونقدرا هم بد نیستSmile

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  ببینید دوستان ما دوتا سهمیه دیگه هم داریم. ۱۰ درصد و ۲۰ درصد که برای پذیرش بدون آزمونه. این دو سهمیه فقط میشه پیام نور یا پیام نورو غیر انتفاعی انتخاب کرد. یکیش از طریق سازمان سنجش انجام میشه یکیشم از طریق خود پیام نور. یکیشون فکر کنم ۵۰ تومن و اون یکی ۱۸ تومن هزینه داره.
اما سهمیه رتبه اولی توی کنکور ارشد جداست و شما اگه مجاز شده باشید و انتخاب رشته کرده باشید میتونید ازش استفاده کنید. ما روزانه شبانه و همه دانشگاه ها رو میتونید انتخاب کنید، اصلا انتخاب رشته همون انتخاب رشته ارشده. سهمیه خوبیه و برای گرفتن پولو... سرکاری هم نیست. تو هر کلاسم فقط یه نفر میتونه ازش استفاده کنه (بالاترین معدل از بین کسانی که ۸ترمه تموم میکنن). شرط معدلی هم وجود نداره، حتی با معدل ۱۳ هم میتونید این سهمیه رو ببرید، فقط باید از بقیه بالاتر باشید. در ضمن دانشگاه شما رو ثبتنام میکنه و هیچ هزینه ای هم نداره.
دانشگاه آزادیا متاسفانه نمیتونن استفاده کنن، توی دفترچه هم نوشته شده. اما پیام نور هر مرکزش سهمیه جدا داره. کشوری یا استانی هم نیست.
دوستمون هم که گفتن چیزی عایدتون نمیشه دقیقا با سهمیه ۱۰ و ۲۰ درصد اشتباه گرفتن. پیام نور اونقدرا هم بد نیستSmile

چی بگم والا ، آخه من تو مرکز رتبه اول بودم وحتی اگه اشتباه نکنم استان ولی هر موقع از آموزش سوال می کردم می گفت همچین چیزی نداریم، می گفت اگه باشه خود دانشگاه مرکزی این کارو میکنه، رو همین حساب چیزی عاید من نشد! Sad

۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط fa_shinobi.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  چی بگم والا ، آخه من تو مرکز رتبه اول بودم وحتی اگه اشتباه نکنم استان ولی هر موقع از آموزش سوال می کردم می گفت همچین چیزی نداریم، می گفت اگه باشه خود دانشگاه مرکزی این کارو میکنه، رو همین حساب چیزی عاید من نشد! Sad
نمیدونم واقعا این مسئولای آموزش چرا اینطورین. همه جا هم همینه. تازه با ۱۰ درصد اشتباه میگیرن. اگه خود دانشجو نره دنبالش اونا هم اقدامی نمیکنن.
از اوایل تیر باید برید سر بزنید یا تلفنی از سازمان سنجش بپرسید که زمان ثبتنامش کی انجام میشه. فکر کنم امسال یکم تا ششم مرداد بود. به هر دانشگاه یه یوزرنیم پسورد داده میشه تا رتبه اولا رو تو سنجش ثبت کنن.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۲۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط hamid1989.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  چی بگم والا ، آخه من تو مرکز رتبه اول بودم وحتی اگه اشتباه نکنم استان ولی هر موقع از آموزش سوال می کردم می گفت همچین چیزی نداریم، می گفت اگه باشه خود دانشگاه مرکزی این کارو میکنه، رو همین حساب چیزی عاید من نشد! Sad
نمیدونم واقعا این مسئولای آموزش چرا اینطورین. همه جا هم همینه. تازه با ۱۰ درصد اشتباه میگیرن. اگه خود دانشجو نره دنبالش اونا هم اقدامی نمیکنن.
از اوایل تیر باید برید سر بزنید یا تلفنی از سازمان سنجش بپرسید که زمان ثبتنامش کی انجام میشه. فکر کنم امسال یکم تا ششم مرداد بود. به هر دانشگاه یه یوزرنیم پسورد داده میشه تا رتبه اولا رو تو سنجش ثبت کنن.
تو مرکزی که من بودم فاصله من با نفر بعدی حدود ۱/۵-۲ نمره اختلاف معدل بود، اگه اینجوری که شما میگید بوده باشه من با توجه به رتبه ای که تو کنکور آوردم به راحتی می تونستم یه دانشگاه خیلی خوب بیارم، ولی چه فایده که یه سری آدم بی تعهد تو دانشگاه نشستن و به این فکر نمی کنن با این کاراشون آینده یه نفرو خراب می کنن!
من خیلی زحمت کشیدم تا معدلم بالای ۱۶ شد، کسانی که پیام نور خوندن متوجه میشن من چی میگم، ولی خوب چه فایده!
توکل بر خدا انشاالله با همین کنکور بدون اعمال شاگرد اولی یجا بیارم!

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۳۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  گیت های نوری mostafaheydar1370 ۳ ۴,۰۲۳ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza318
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۳۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  طراحی یک سیستم نورانی هوشمند marvelous ۸ ۵,۶۵۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۶۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close