زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط parande27.)
نمیدونم سهل انگاری یا تقلب یا حق خوری یا هر اسم دیگه بهر حال هر چی ک هست طبق مفهوم رتبه نباید دو نفر ی رتبه بیارن
انقدر رتبه دادن براشون بی مفهومه و معیارهای رتبه دهی براساس هیچ است و همین جوری ی سری رتبه رو ب ی عده نسبت میدن ک باید همچین چیزی برای من و آقای mohsen.rn پیش بیاد و هر دو دقیقا تو ی گرایش ی رتبه بیاریم
تایید دیگه ای بر سهل انگاری در نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش
۸
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorlin , yagmur0022 , sadradin , sahar_rostami2 , mojhde , mt_saman
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
نه غیر ممکن نیست، معدل موثر برای همین موقعست
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط parande27.)
RE: سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه غیر ممکن نیست، معدل موثر برای همین موقعست
خب پس باید معدل موثرو تاثیر میدادن و رتبه ها متفاوت میشد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  غیر ممکن که نیست.
تراز یکی بشه رتبه یکی میشه.
من برای کنکور کارشناسی دیدم دو تا رتبه عین همه شده.
پس کاربد معدل موثر چیه؟؟ برای همین موقع هاست دیگه طبق گفته رئیس سازمان سنجش
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
به نظر منم طبیعه. شما احتمالا دو رتبه متفاوت داشتید که با تاثیر معدل موثر رتبه ات یکی شده.
رتبه و درصداتون رو میشه بگید؟؟
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
پارسال هم این اتفاق افتاد برای ۲ نفر وقتی دو نفر همه چیزشون یکسان بشه رتبه شون برابرمیشه

Ayyy ya ya ya
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
خب برای انتخاب دانشگاه چطوری میشه؟ کدوم اولویت دارن؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط Amoojan.)
عزیز دل برادر! Smile
۸۰% امتیاز شما تراز درصدهای کنکور شماست و ۲۰% تاثیر تراز! معدل شما!
یعنی معدل ها رو هم تراز میکنند و به همراه تراز کنکور شما میشه تراز نهایی شما. حالا وقتی این اتفاق نادر میفته و دو نفر تراز کل شون یکی میشه چه ربطی یه سهل انگاری سنجش داره؟! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , shamim_s , maneshty , MShariati
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
من شنیدم اینطور میشه که مثلا اگه ۲ تا رتبه ۶۰ داشته باشیم نفر بعدی رتبه ۶۱ نیست بلکه ۶۲ میشه.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Amoojan , maneshty , Mänu , robert , سودابه م
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ
اینکه رتبه‌ها یکی بشه که ممکن هست
اما برای انتخاب رشته متوجه نمیشم که چه اتفاقی میتونه بیافته.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , parande27 , Good!
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ
آقا اینو بخونید یه دل سیر بخندین! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , maryam331
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
یعنی فکر میکنید سنجش کاراش رو حسااابه؟؟
نوع گزینششون استاندارد بوده یا سوالای ارشدشون؟؟ مثلا فکر میکنید سوالای طراحی الگوریتم هوش را نشستند کاملا بررسی کردند، که آیا ملاک خوبی برای سنجش دانشجویان هست!!
شما را نمیدونم (خب شاید نتیجه زحمتتونا تقریبا دیدید! ) اما من چی بگم؟؟ با اینهمه تلاشی که امسال کردم و سرمایه کلما برای عمومی و اختصاصی هوش گذاشتم، تمام الگوریتمام با کلی فکر و بررسی سر چلسه غلط شدند( خوداتون میدونید طراحی الگوریتما نمیشه با قاطعیت گفت این جواب صحیحه حتما! ) عمومیمم از پارسال که آزمایشی دادم بدتر شد!! درضمن هیچ تستیم شانسی نمیزنم چون سابقشت خرابه!!
حالا بگید مقصر کیه؟؟
ببخشید دلم خیلی خیلی پره، سرتونم درد اوردم!!
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , parande27 , 2star
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط tayebe68.)
RE: سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn
این دو نفرها ! که نمره کل و رتبشون دقیقا مثل هم شده، بعید نیست انتخاب رشتشون هم مثل هم باشهExclamation
اون موقع اولویت با کدومه ؟ برای منم سوال شد Huh

می تونید از بخش پاسخگویی سایت سنجش بپرسید این گزینش خاص چه جوری انجام میشه ...
یا یک قاعده و قانون خاص برای این موقعیت دارند، مثلا اولویت آزمون یا معدل روی لحاظ می کنند؛ یا هم اینکه شیر یا خط میندازن!!

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parande27
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  آقا اینو بخونید یه دل سیر بخندین! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین این!

ظاهرا که این اتفاق از حالت نادر ، امسال به حالت ناصر دراومدهBig Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , tayebe68 , atenaa , friends , Brueder , Mänu , M4$0UD , MShariati , Good!
ارسال: #۱۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط parande27.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  یعنی فکر میکنید سنجش کاراش رو حسااابه؟؟
نوع گزینششون استاندارد بوده یا سوالای ارشدشون؟؟ مثلا فکر میکنید سوالای طراحی الگوریتم هوش را نشستند کاملا بررسی کردند، که آیا ملاک خوبی برای سنجش دانشجویان هست!!
شما را نمیدونم (خب شاید نتیجه زحمتتونا تقریبا دیدید! ) اما من چی بگم؟؟ با اینهمه تلاشی که امسال کردم و سرمایه کلما برای عمومی و اختصاصی هوش گذاشتم، تمام الگوریتمام با کلی فکر و بررسی سر چلسه غلط شدند( خوداتون میدونید طراحی الگوریتما نمیشه با قاطعیت گفت این جواب صحیحه حتما! ) عمومیمم از پارسال که آزمایشی دادم بدتر شد!! درضمن هیچ تستیم شانسی نمیزنم چون سابقشت خرابه!!
حالا بگید مقصر کیه؟؟
ببخشید دلم خیلی خیلی پره، سرتونم درد اوردم!!
نه برادر من من با سه تا رتبه تک رقمی تو مدرسان شریف و رتبه سه در آزمون هفتم ک ب قول مشاورم مهمترین آزمون موسسه است و دو سال زحمت ک فقط خدا از میزان زحمتم خبر داره رتبه آی تی م شده ۶۰۰ و هوش مصنوعی ۳۰۰ و الان برخلاف علایقم میرم هوش

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  این دو نفرها ! که نمره کل و رتبشون دقیقا مثل هم شده، بعید نیست انتخاب رشتشون هم مثل هم باشهExclamation
اون موقع اولویت با کدومه ؟ برای منم سوال شد Huh

می تونید از بخش پاسخگویی سایت سنجش بپرسید این گزینش خاص چه جوری انجام میشه ...
یا یک قاعده و قانون خاص برای این موقعیت دارند، مثلا اولویت آزمون یا معدل روی لحاظ می کنند؛ یا هم اینکه شیر یا خط میندازن!!
والا منطقی و منصفانش Smile)))) اینه ک برامون شیر و خط بندازن
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , سودابه م
ارسال: #۱۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط sepehr . kh.)
باز خدارا شکر که میرید هوش! مبارکتون باشه!
بخدااا چرا باید یه آزمون ۴ ساعته که به نظر خیلیااا استانداردم نیست، سرنوشت ما جوونها را مشخص کنه؟؟؟
هیچ راهیم به جز این راه نیست!!

یه سوااال؟؟؟؟
روز یک شنبه شب که نتایج اومدن، بالاسره قسمت ورودی کارنامهامون نوشته شده بود
"برای مشاهده پاسخنامه خود و کلید مربوطه از روز ۲شنبه مراجعه فرمایید!"
امروز ۴شنبست و هیچ خبری نیست!!
کسیم چیزی نمیگه چرا؟؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parande27 , سودابه م , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۱,۹۶۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۲۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close