زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ها زیر ۱۰۰ نرم که مایل به انتخاب رشته در گرایش دیگریا در شبانه دانشگاه برترند؟

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ
رتبه ها زیر ۱۰۰ نرم که مایل به انتخاب رشته در گرایش دیگریا در شبانه دانشگاه برترند؟
مانشتی های مهربون ضمن تشکر از همتون لطف کنید یکم مارو از استرس در بیارین و اگه خودتون یا از دوستانتون کسی هس که در دو گرایش رتبه خوبی داره ولی مایل به انتخاب رشته در گرایش نرم نیست اعلام بکنه یا رتبه های خوبی که ترم ۶ بودن و امکان انتخاب رشته ندارن یا بازم بگم کسایی که عاشق شریف و تهران و امیر کبیرن و تحت هر عنوانی حتی شبانه ان ها رو در اولویت نسبت به روزانه علم وصنعت وشهید بهشتی یا تربیت مدرس قرار میدن یه اعلام وجودی بفرمایند تا ما یه حساب دو دو تا چهار تایی داشته باشیم و تا شهریور نمیریم و زنده نشیم؟ چون با اجازتون یکم یا بیشتر با وضعیت امسال لب مرزیم و احتمال سقوط به شهرستان زیاده(رتبه ۹۸ نرم افزار)Blush

با تشکرHuhAngel
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , hhosseinid , Morris , misagh01 , mar2000 , zahra2012 , sarehkar , مریم ۷۰ , unknown! , سودابه م , mohsen100 , Good!
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: رتبه ها زیر ۱۰۰ نرم که مایل به انتخاب رشته در گرایش دیگریا در شبانه دانشگاه برترند؟
ممکنه هنوز خیلیا ندونن در نهایت میخوان چیکار کنن Cool منم خودم خیلی دوست دارم بدونم Dodgy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط matt2007.)
اگه کمکی میکنه من جزو دسته دلخواه شما هستم Wink
به عبارتی به روزانه علم وصنعت وشهید بهشتی یا تربیت مدرس نسبت به شبانه ها ( و حتی شاید آموزش محور) اولویت ندادم ...

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: unknown! , sarehkar , Amoojan , ashena1
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط zahra2012.)
RE: رتبه ها زیر ۱۰۰ نرم که مایل به انتخاب رشته در گرایش دیگریا در شبانه دانشگاه برترند؟
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  اگه کمکی میکنه من جزو دسته دلخواه شما هستم Wink

شما مگه ۴۹ نرم نشدین؟؟!!! رتبه هوشتونم که کمتر از ۴۹ نیست و فکر می کنم به احتمال خیلی زیاد نرم انتخاب رشته کنین پس دلخواه من که نیست ConfusedBig Grin
ولی به شما بابت رتبه خیلی خوبتون تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشین Smile
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ق.ظ
دوست من ۴۵ نرم شد و ۳۷ امنیت
دیروز پرسیدم می گفت می خوام برم امنیت

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , matt2007 , Amoojan , hhosseinid , Riemann , gogooli , computerman , Good! , ashena1
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  به عبارتی به روزانه علم وصنعت وشهید بهشتی یا تربیت مدرس نسبت به شبانه ها ( و حتی شاید آموزش محور) اولویت ندادم ...
یعنی شما ابتدا شبانه رو میزنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  دوست من ۴۵ نرم شد و ۳۷ امنیت
دیروز پرسیدم می گفت می خوام برم امنیت

هوش مصنوعی چند شده؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
دوستان شما عالی بودین مثله همیشه ایول ایوله ادامه بدین هر یکی که از کورس رقابت خارج میشه انگار یکی دستمون گرفته جلوی سقوطه میگیره Tongue(البته همه کار خدا قربونش برمه که هرچی بخاد بهش راضیم)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , hhosseinid , Good!
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام بچه ها منم رتبه ۹۰ نرم هستم.
می خواستم بگم که اگر فکر کردین من نرم نمیام کور خوندین! Big Grin Tongue

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , Riemann , gogooli , computerman , Good! , ashena1
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط zahra2012.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم رتبه ۹۰ نرم هستم.
می خواستم بگم که اگر فکر کردین من نرم نمیام کور خوندین! Big Grin Tongue

Big Grin بابا بزارید یکیشم به من برسه نیاز دارم خب Confused
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , ashena1
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من هم ۱۰۹ نرم هستم ولی نمیرم!!!!
نمیرین؟؟!!! پس چی میرین ؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من هم ۱۰۹ نرم هستم ولی نمیرم!!!!

Exclamation چرا؟!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  امسال به اون چیزی که میخوام نمیرسم،

شبانه امیرکبیر یا روزانه بهشتی و مدرس رو میرسونید دیگه
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  شبانه امیرکبیر یا روزانه بهشتی و مدرس رو میرسونید دیگه
بهشتی مثه این که خوبگاه نمیدن، میدن؟؟؟؟
شبانه رو توی دفترچه زده نمیدن (که اونم میدن اگه خالی بمونه) ولی روزانه رو میدن
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط zahra2012.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  امسال به اون چیزی که میخوام نمیرسم،
فکر می کنم شبانه رو بیارین یا الگوریتم روزانه دانشگاه تهران رو

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  فکر می کنم شبانه رو بیارین یا الگوریتم روزانه دانشگاه تهران رو
چرا منفی میدین خب !
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close