زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سلام دوستاان .رتبم ۹۲ نرم شده، دیگه واقعا گیج شدم تورو خدا تا فردا کمک برسونین میخام دیه انتخاب رشتمو ثبت کنم ، ببینین خوبه؟؟فقط اینو بگم که علم و صنعت رو میخاستم قبل تربیت مدرس بزنم اما دیدیم خوابگاه نمیدن!!!ودرضمن به نظرتون الزهرا جاش خوبه؟؟ اخه نیمسال دومه زیادم تعریفی از دانشگاهش نشنیدم.
شریف
امیرکبیر
تهران
شهیدبهشتی
تربیت مدرس
علم وصنعت
اصفهان
فردوسی مشهد
صنعتی اصفهان
شیراز
صنعتی شیراز
الزهرا
کاشان
قزوین
...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
RE: لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم
سلام تا اونجا که من شنیدم صنعتی اصفهان از فردوسی بهتره و حتی از اصفهانم بهتره....
البته اینها فقط شنیده ها هستند.....Big Grin

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
دوست عزیز هز چند احتمال می دم توی ۵ تای اول قبولی ولی جای دانشگاه اصفهان با دانشگاه شیراز رو عوض کن دانشگاه شیراز بعد تهران از همه دانشگاهها در گرایش نرم افزار سر تره
۰
۲
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
من دانشجوی دانشگاه شیراز بودم
دوستان نرم افزار دانشگاه شیراز ضعیفه نسبت به دانشگاه های اصفهان و فردوسی
شیراز رو توی انتخاب های آخر بزارید
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
سلام
من ۹۰ هوش مصنوعی شدم. ترتیب انتخاب هام اینطوریه
شریف
تهران
امیرکبیر
اصفهان
صنعتی اصفهان
علم و صنعت
تربیت مدرس
شهید بهشتی
خواجه نصیر

ولی بین اصفهان و صنعتی اصفهان موندم که کدومش رو بالاتر بزنم. اخه خودم کارشناسیم رو صنعتی اصفهان بودم ولی خب کلا کامپیوترش خیلی ضعیفه. یعنی هیئت علمیش حدودا ۱۱ - ۱۲ تان. واسه همین دیگه نمیخوام برم اونجا ولی خب اسم و عنوان صنعتی بالاتره. به نظرتون ترجیح چیه ؟
۱
۱
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط reza6966.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  ولی بین اصفهان و صنعتی اصفهان موندم که کدومش رو بالاتر بزنم. اخه خودم کارشناسیم رو صنعتی اصفهان بودم ولی خب کلا کامپیوترش خیلی ضعیفه. یعنی هیئت علمیش حدودا ۱۱ - ۱۲ تان. واسه همین دیگه نمیخوام برم اونجا ولی خب اسم و عنوان صنعتی بالاتره. به نظرتون ترجیح چیه ؟
هوش تربیت مدرس نداره
شما خودتون اصفهان بودید بهتر از ما در مورد دانشگاه اصفهان خبر دارید اما من فکر میکردم صنعتی بهتر هست
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۲۹۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۷۱۸ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close