زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا ساختمان پارسه خوبه؟ و حل المسایل clrs داریم؟ که بخرم؟

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
آیا ساختمان پارسه خوبه؟ و حل المسایل clrs داریم؟ که بخرم؟
دوستان ...میگید ساختمان داده ی پارسه مرداد میرسه...ایا تغییری داره؟ یا تازه تالیف شده؟ اگه مثه قبله از سایت پارسه میشه سفارش بدم....کتاب خوبیه؟ من مقسی رو خوندم اما احساس میکنم خیلی کم گفته....واینکه میشه بفرمایین حلclrs ایا در بازار موجوده؟ از کی؟ و چه انتشاراتی خوبه؟ ایا سایتی هست که پست کنه برامون؟
فصول clrs راهم همه سوال کردن کدومها را بخونیم اما مدیر تاپیک رو بستن.فرمودن تکراری اما من نتونستم پیدا کنم اینجا؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ق.ظ
RE: آیا ساختمان پارسه خوبه؟ و حل المسایل clrs داریم؟ که بخرم؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان ...میگید ساختمان داده ی پارسه مرداد میرسه...ایا تغییری داره؟ یا تازه تالیف شده؟ اگه مثه قبله از سایت پارسه میشه سفارش بدم....کتاب خوبیه؟ من مقسی رو خوندم اما احساس میکنم خیلی کم گفته....واینکه میشه بفرمایین حلclrs ایا در بازار موجوده؟ از کی؟ و چه انتشاراتی خوبه؟ ایا سایتی هست که پست کنه برامون؟
فصول clrs راهم همه سوال کردن کدومها را بخونیم اما مدیر تاپیک رو بستن.فرمودن تکراری اما من نتونستم پیدا کنم اینجا؟

سلام
من یک کتاب حل CLRS می شناسم:
تشریح کامل تمرین های طراحی الگوریتم CLRS به همراه خلاصه ای از هر فصل
سیدهاشم داور پناه - مریم گلچین
مرکز توزیع: کتاب فروشی جهان آرا- روبروی دانشگاه تهران - بین دوازده فروردین و اردیبهشت

نمی دونم کتاب خوبی هست یا نه. وقتی درس طراحی الگوریتم رو داشتم یه مدتی برای امتحان امانت گرفتمش. بعضی جاهاشو که خوندم به نظر خیلی بد نبود.

اما در کل خودم هم یه مقدار با درس ساختمان داده مشکل دارم. یکی از اساتید به من توصیه کرد که خود CLRS رو بخونم. فکر کنم بهترین انتخاب کتاب دکتر قدسی (داده ساختارها و طراحی الگوریتم ها) باشه. چون خیلی نزدیک به CLRS نوشته شده. در ضمن یک حل هم براش توی بازار هست (۶۰۰ مساله چند گزینه ای از داده ساختارها و طراحی الگوریتم ها - دکتر قدسی - نشر فاطمی)
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۷,۷۷۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۳۱ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۳۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۰۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۴۱۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۲۶۹ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۸۸۶ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close