زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۶۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط sadafak7.)
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  دوستان من یه متن نوشم ببینید خوبه شما هم خواستید بفرستید:

باسمه تعالی
با سلام
احتراما در خواست می شود به وضعیت پذیرش دانشجوی ارشد فناووری اطلاعات در دانشگاه صنعتی شریف رسیدگی کرده و از مسئولان مربوطه برای شرایط پیش آمده درخواست پاسخ کنید.
در نسخه اول راهنمای انتخاب رشته اعلام شده بود که دانشگاه شریف در مجموع ۱۷ نفر در گرایش شبکه پذیرش خواهد داشت ولی با انتشار اصلاحیه ی این دفترچه اعلام شد که این دانشگاه هیچ پذیرشی در رشته ی فناوری اطلاعات نخواهد داشت. با پیگیری های صورت گرفته از جانب رتبه‌های برتر کنکور مشخص شد خود دانشگاه هم در جریان این تغییر قرار نداشته و سازمان سنجش بدون اطلاع به گروه کامپیوتر شریف این کار را انجام داده است مشابه اتفاقی که همین امسال برای یکی از رشته های علوم انسانی دانشگاه تهران رخ داده است.
نظر به اینکه این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های موجود است و این عدم پذیرش منجر به تغییر آینده‌ی بسیاری از داوطبان این رشته که دارای رتبه‌های برتر آن هستند و این رتبه‌ها حاصل تلاش چندین ماهه‌ی آن‌هاست می شود، لذا خواهشمندیم شما هم با ما همراه شده و ما را برای گرفتن این حق یاری کنید.
لازم به ذکر است رتبه‌های برتر کنکور فناوری اطلاعات روزگذشته و امروز در محل دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده کامپیوتر تجمع داشته‌اند و روز آینده در محل سازمان سنجش تجمع خواهند داشت.
اطلاعات بیشتر در

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باتشکر

اون قسمت علوم انسانی رو نگو هنوز. نوشتم بعد دیدم من که منمئن نیستم، پاکش کردم. یا کلن ننویس اونو یا بذار اول مطمئن شم بعد.
ولی بقیشو خیلی خوب نوشتی، راضیم!Wink

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
من با اجازه یه ذره اصلاحش کردم - نظرتون چیه؟
باسمه تعالی
با سلام
احتراما در خواست می شود به وضعیت پذیرش دانشجوی ارشد فناووری اطلاعات در دانشگاه صنعتی شریف رسیدگی کرده و از مسئولان مربوطه برای شرایط پیش آمده درخواست پاسخ کنید.
در نسخه اول راهنمای انتخاب رشته اعلام شده بود که دانشگاه شریف در مجموع ۱۷ نفر در گرایش شبکه پذیرش خواهد داشت ولی با انتشار اصلاحیه ی این دفترچه اعلام شد که این دانشگاه هیچ پذیرشی در رشته ی فناوری اطلاعات نخواهد داشت.
طی تجمع اعتراضی که امروز صبح در دانشگاه شریف انجام شد ، مسوولان این دانشگاه از علت این اتفاق ابراز بی اطلاعی کرده و مسئله را مربوط به سازمان سنجش دانستند.
پیگیری ها از سازمان سنجش ادامه داشت و نهایتا با جواب عجیب و بی فایده " ممکنه در تکمیل ظرفیت اضافه بشه!" مواجه شدیم.
که مسلما کار بیهوده ای برای دانشگاهی مثل شریف خواهد بود.(زیرا تمام رتبه های برتر انتخاب خود را امروز انجام میدهند ومنتظر تکمیل ظرفیت نخواهند شد!)
نظر به اینکه این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های موجود است و این عدم پذیرش منجر به تغییر آینده‌ی بسیاری از داوطبان این رشته که دارای رتبه‌های برتر آن هستند و این رتبه‌ها حاصل تلاش چندین ماهه‌ی آن‌هاست.

لازم به ذکر است رتبه‌های برتر کنکور فناوری اطلاعات روزگذشته و امروز در محل دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده کامپیوتر تجمع داشته‌اند و روز آینده در محل سازمان سنجش تجمع خواهند داشت. لذا خواهشمندیم شما هم با ما همراه شده و ما را برای گرفتن این حق یاری کنید.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahram.nasaji , sadafak7 , ghaderZ , س.غ
ارسال: #۶۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط happy07.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  اون قسمت علوم انسانی رو نگو هنوز. نوشتم بعد دیدم من که منمئن نیستم، پاکش کردم. یا کلن ننویس اونو یا بذار اول مطمئن شم بعد.
ولی بقیشو خیلی خوب نوشتی، راضیم!Wink
اون قسمتو پاکش کردم، خواهش می‌کنم کاری نکردم مثلا خودم خبرنگار بودم یه زمانی Wink ولی هر چی سعی کردم کوتاه تر بشه نشد!!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۶۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
بچه ها دوباره یه نفر حالش بد شد داره به همه منفی میدهSmile
بیاین مثبت بدین طرف کم بیارهSmileWink
۱۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sadafak7 , Asemaneabi , ka arman
ارسال: #۶۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نظر شخصی بنده:اگه ساعت تجمع و مکانش توی ایمیل گفته نشه خیلی بهتره

اگه بگیم فلان ساعت جلو سنجش میریم، اونا هم شاید اومدن مسئولای اونجا رو بردن زیر ذره بین! اگه بخوایم این اتفاق بیفته باید ساعت و مکانشو بگیم دیگه. مگه اینکه شما به یه دلیلی بگید این اتفاق نیفته بهتره. میتونم بپرسم دلیلتون چیه؟شاید ما بهش فکر نکرده بودیم

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۴
۱
ارسال: #۶۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  بچه ها دوباره یه نفر حالش بد شد داره به همه منفی میدهSmile

آره منم الآن دیدم- مشکلش چیه Huh
مشکلات کمن ...اینم اومد روش
حالشو بگیریمBig Grin
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۶۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  من با اجازه یه ذره اصلاحش کردم - نظرتون چیه؟
باسمه تعالی
با سلام
در نسخه اول راهنمای انتخاب رشته اعلام شده بود که دانشگاه شریف در مجموع ۱۷ نفر در گرایش شبکه پذیرش خواهد داشت ولی با انتشار اصلاحیه ی این دفترچه اعلام شد که این دانشگاه هیچ پذیرشی در رشته ی فناوری اطلاعات نخواهد داشت.
طی تجمع اعتراضی که امروز صبح در دانشگاه شریف انجام شد ، مسوولان این دانشگاه از علت این اتفاق ابراز بی اطلاعی کرده و مسئله را مربوط به سازمان سنجش دانستند.
پیگیری ها از سازمان سنجش ادامه داشت و نهایتا با جواب عجیب و بی فایده " ممکنه در تکمیل ظرفیت اضافه بشه!" مواجه شدیم.
که مسلما کار بیهوده ای برای دانشگاهی مثل شریف خواهد بود.(زیرا تمام رتبه های برتر انتخاب خود را امروز انجام میدهند ومنتظر تکمیل ظرفیت نخواهند شد!)
نظر به اینکه این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های موجود است و این عدم پذیرش منجر به تغییر آینده‌ی بسیاری از داوطبان این رشته که دارای رتبه‌های برتر آن هستند و این رتبه‌ها حاصل تلاش چندین ماهه‌ی آن‌هاست.

لازم به ذکر است رتبه‌های برتر کنکور فناوری اطلاعات روزگذشته و امروز در محل دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده کامپیوتر تجمع داشته‌اند و روز آینده در محل سازمان سنجش تجمع خواهند داشت. لذا خواهشمندیم شما هم با ما همراه شده و ما را برای گرفتن این حق یاری کنید.

نه خواهش می کنم خیلی هم بهتر شد اتفاقا چیزی که من بهش نپرداخته بودم رو خوب گفتید فقط یکی از جمله ها یه فعل کم داره:
"نظر به اینکه این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های موجود است و این عدم پذیرش منجر به تغییر آینده‌ی بسیاری از داوطبان این رشته که دارای رتبه‌های برتر آن هستند و این رتبه‌ها حاصل تلاش چندین ماهه‌ی آن‌هاست، خواهد شد."

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۳
۱
ارسال: #۶۸
بنده این متن رو به news@yjc.ir ایمیل کردم با اجازه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۶۹
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  بچه ها دوباره یه نفر حالش بد شد داره به همه منفی میدهSmile

یکی از فامیلای وزارت گسترش علومه احتمالا! Wink

۶
۲
ارسال: #۷۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نظر شخصی بنده:اگه ساعت تجمع و مکانش توی ایمیل گفته نشه خیلی بهتره

اگه بگیم فلان ساعت جلو سنجش میریم، اونا هم شاید اومدن مسئولای اونجا رو بردن زیر ذره بین! اگه بخوایم این اتفاق بیفته باید ساعت و مکانشو بگیم دیگه. مگه اینکه شما به یه دلیلی بگید این اتفاق نیفته بهتره. میتونم بپرسم دلیلتون چیه؟شاید ما بهش فکر نکرده بودیم

دوستمون منظورش اینه که ممکنه اونجا منتظرمون باشن!!Confused
ولی برای اینکه خبرنگار بیاد فک کنم باید وقتشو بگیم!

اون رشته حذف شده هم انگار حقوق بشره! دربارش چیزی نگید که سیاسی میشه و ماهم سانسور میشیمExclamation
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , guest12
ارسال: #۷۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
اره منم دیدیم واسه همین دارم یه دور به همه مثبت می دم Wink Big Grin

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Zahra.70 , neda.h
ارسال: #۷۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط Good!.)
از آنجا که خبرنگاران اصولا خیلی جنجال دوس دارن من موقعیت رو بسیار برای بحث بر سر کنکور و حق گیری شریف و بقیه دانشگاهها از سنجش مناسب میبینم. Big Grin
حداقل سنجش میفهمه نمیشه همه چی رو تحمیل کنه!!!!!!!
من ۹ ، ۱۰تا از مقبولیتم کاسته شد :|
مقبولیت هرچی باشه مهم نیس حالا مثلا نمره انضباطمون داره کم میشه؟؟ Big Grin بذارید کم شه من با کسانیکه حال روانی سالمی ندارن هیچ گفتگویی ندارم.حرص نخورید ارزش نداره وقت و اعصابتون رو که از سر راه نیاوردید Smile
خب این متن چی شد؟همین خوبه؟
خطاب به دوستی که گفتن کجا بنویسیم منظورم زیر همون نظرات اون صفحه بود.انگار صفحه "ذره بین" هست

۶
۱
ارسال: #۷۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  بنده این متن رو به news@yjc.ir ایمیل کردم با اجازه

منم به این ایمیل میکنم: science@yjc.ir

۲
۱
ارسال: #۷۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  بنده این متن رو به news@yjc.ir ایمیل کردم با اجازه

منم به این ایمیل میکنم: science@yjc.ir
صبر کنید !!
یه اشکال کوچیک داره متنش!
۳
۱
ارسال: #۷۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  صبر کنید !!
یه اشکال کوچیک داره متنش!

اشکال نداره بابا. نامه اداری نیست که حالا دقیق و بدون مشکل باشه.

الان بحث سره اینه که تعداد زیادی ایمیل با این عنوان به شبکه خبر ارسال شه تا

صدامون بهشون برسه و پیگیری صورت بگیره.
۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۳۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۰۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۳۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۳۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۱۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۲۰۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۸۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close