زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام به دوستان
من سال گذشته آزمون های مدرسان شریف رو شرکت کردم اصلا راضی نبودم جامعه آماری آزمون هاش خیلی پایین بود من دو تا آزمونش رو بیشتر شرکت نکردم اولین آزمون و چهارمین آزمون آزمون چهارم که رفتم باور کنین ۷۰ درصد غایب بودند . بعد دیدم نتیجه آزمونم اصلا با واقعیت جور در نمی یاد دیگه بی خیال آزمون هاش شدم . سوالاتش هم کیفیت نداشت عینا سوالات کنکور رو بدون هیچ تغیری تو آزمون هاش آورده بود . امسال تحقیق کردم می خوام برم پارسه بالاخره قدیمی تره امروز تماس گرفتم گفتند ثبت نام اینترنتی هم داره بابت ثبت نام اینترنتی تخفیف هم داشت.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Asemaneabi
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
سلام اشتباهات مارو تکرار نکن، هر جا میری برو مدرسان نروو
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Asemaneabi
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
به نظر من هیچ کدوم !! یه برنامه خوب واسه خودتون طرح ریزی کنین و با اون برین جلو !!
من واسه کنکور ۹۲ می رفتم پارسه و میانگین رتبم زیر ۵۰ بود .... ولی رتبه کنکورم ۶۷۳ نرم و ۱۰۵۷ هوش شد!! ولی واسه سال ۹۳ خودم برنامه ریختم و خوندم ...... ۸۴ هوش و ۱۲۹ نرم شدم

به نظر من رفتن به این موسسات هدر کردن وقت و پوله !!

Impossible Is Nothing
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , alim93 , Morris , Jooybari
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
دنبال استاد خوب باش نه موسسه...
برای مثال میگم :معماری و منطقی و گسسته فقط دکتر اجلالی
من ساله گذشته موسسه نصیر رفتم و از استاداش خیلی راضی بودم(مدرساش ، اساتید دانشگاه شرف و تهران هستن)
به نظرم اگه مثل من کارشناسیت دانشگاهه تاپی نبودی و کلا متوسطی تو کلاس رفتن شک نکن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟

آزمون می خوای ثبت نام کنی یا کلاس؟من خیلی تحقق کردم بالاخره پارسه ثبت نام کردم آمار قبولی هاش بالا بود از نظر قیمتی از ماهان و مدرسان ارزانتر بود ۸ مرحله حضوری ۴ مرحله اینترنتی بابت ثبت نام اینترنتی ۵۰۰۰۰تومان تخفیف دارد ولی قیمت ماهان و مدرسان هر دو ۶۰۰ هزرار تومن بود با ۲۰ درصد تخفیف ۴۸۰۰۰۰تومن ولی باز پارسه ارزانتر بود بالاخره موسسه قدیمی تری هم بود من پارسه ثبت نام کردم امیدوارم امسال قبول بشم.
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
منم موندم کجا ثبت نام کنم , مدرسان همینجا توی شهر خودمو هست , واسه نزدیکی مسافت میگم برم همینجا ثبت نام کنم, کلاً تعداد نمایندگی های مدرسان خیلی بیشتر از پارسه هم هست, مثلاً توی گیلان پارسه فقط ۳جا نمایندگی داره که نزدیکترینش ۴۵ دقیقه راهه ! که این واسه صبح جمعه واقعا زمان زیادیه! درحالیکه نمایندگی مدرسان ۱ کوچه با خونمون فاصله داره و شاید ۱ دقیقه یا ۵۰ ثانیه فاصله داشته باشه!
ولی همه از پارسه تعریف میکنن , واسه همین مردد هستم!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , alim93
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  منم موندم کجا ثبت نام کنم , مدرسان همینجا توی شهر خودمو هست , واسه نزدیکی مسافت میگم برم همینجا ثبت نام کنم, کلاً تعداد نمایندگی های مدرسان خیلی بیشتر از پارسه هم هست, مثلاً توی گیلان پارسه فقط ۳جا نمایندگی داره که نزدیکترینش ۴۵ دقیقه راهه ! که این واسه صبح جمعه واقعا زمان زیادیه! درحالیکه نمایندگی مدرسان ۱ کوچه با خونمون فاصله داره و شاید ۱ دقیقه یا ۵۰ ثانیه فاصله داشته باشه!

۲ هفته ۱ بار ۴۵ دقیقه دیگه کار سختی نیست
ضرر نمیکنید
پارسه از مدرسان خیلی سرتره

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  منم موندم کجا ثبت نام کنم , مدرسان همینجا توی شهر خودمو هست , واسه نزدیکی مسافت میگم برم همینجا ثبت نام کنم, کلاً تعداد نمایندگی های مدرسان خیلی بیشتر از پارسه هم هست, مثلاً توی گیلان پارسه فقط ۳جا نمایندگی داره که نزدیکترینش ۴۵ دقیقه راهه ! که این واسه صبح جمعه واقعا زمان زیادیه! درحالیکه نمایندگی مدرسان ۱ کوچه با خونمون فاصله داره و شاید ۱ دقیقه یا ۵۰ ثانیه فاصله داشته باشه!

۲ هفته ۱ بار ۴۵ دقیقه دیگه کار سختی نیست
ضرر نمیکنید
پارسه از مدرسان خیلی سرتره

شما تجربه ی آزمون در مدرسان رو دارید؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
آره
افتضاس
فقط پارسه
اگه پولش براتون اهمیت داره برو سنجش و دانش

Sent from my iPhone using Tapatalk

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۲
۱
ارسال: #۱۱
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ
من آزمون و کلاس پارسه بودم
راضی هم هستم... از همه چیز...

۱
۱
ارسال: #۱۲
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط roodantnt.)
واقعا آزمون هاش مسخره بود من همشو شرکت کردم ولی هیچ فایده ای نداره سوالات آزمون اصلی کنکور زمین تا آسمون با سوالای کنکور آزمایشی مدرسان فرق داشت چون مدرسان تمامی سوالاتش از کتاب خودشه به عنوان اولین منبع
۰
۱
ارسال: #۱۳
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
هر چند این بحثمون راجع به موسسات به نتیجه نمیرسه ولی نظر شخصی بنده و اون چیزی که از تجارب دوستانم شنیدم اینه که پارسه دیگه اون پارسه قدیم نیست افتضاحه ماهانم که هیچی فقط شعار میدن حالا مدرسان باز یه جامعه آماری خوبی داره که دلمون بهش خوش کنیم ولی بازم همشون سرو ته یه کرباسن .
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
از نظر من پارسه افتضاح نبود...
استاداش از نظر علمی واقعا عالی بودن و پارسه برای من تبدیل به یکی از بهترین خاطرات زندگیم شده...
همین

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط zoha66.)
سلام میخواستم بدونم منظور از سنجش کدوم سنجش؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

/sanjesh.net

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا اینکه یکی هستند؟
ممنون میشم جوابمو بدین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۶۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۹۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۳۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۷۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۵۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۱۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close