زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر

ارسال: #۶۱
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Darkstar نوشته شده توسط:  خیلی مسخره بود . سوالاش همینایی بود که دوستان گفته بودن . اما طرف اصلا منو نگا نمیکرد . من همه رو بلد بودم شروع میکردم به جواب دادن سر ده ثانیه میپرید وسط حرفم .
مثلا شما از کجا میدونید من واقعا عضو فیس هستم یا نه . از کجا میدونید واقعا ماهواره دارم یا نه ...! خب اینکه من نماز جمعه میرم یا نه چی رو به شما ثابت میکنه !
بنظر میاد اونا دنبال یه کلمه خاص هستن. یه چیزی میخوان که واضح و مشخص باشه و قابل نوشتن تا بتونن بهش امتیاز بدن. منم خیلی توضیح میدادم اما مشخص بود که حرفام به دردش نمیخوره.
عضو فیس و ماهواره و اینا هم بیشتر برای فهمیدن صداقت و شخصیت طرف میپرسن. سعی کنید خودتون باشید و دروغ نگید
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: guest12
ارسال: #۶۲
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Darkstar نوشته شده توسط:  خیلی مسخره بود . سوالاش همینایی بود که دوستان گفته بودن . اما طرف اصلا منو نگا نمیکرد . من همه رو بلد بودم شروع میکردم به جواب دادن سر ده ثانیه میپرید وسط حرفم .
مثلا شما از کجا میدونید من واقعا عضو فیس هستم یا نه . از کجا میدونید واقعا ماهواره دارم یا نه ...! خب اینکه من نماز جمعه میرم یا نه چی رو به شما ثابت میکنه !
بنظر میاد اونا دنبال یه کلمه خاص هستن. یه چیزی میخوان که واضح و مشخص باشه و قابل نوشتن تا بتونن بهش امتیاز بدن. منم خیلی توضیح میدادم اما مشخص بود که حرفام به دردش نمیخوره.
عضو فیس و ماهواره و اینا هم بیشتر برای فهمیدن صداقت و شخصیت طرف میپرسن. سعی کنید خودتون باشید و دروغ نگید
مگه از کجا می فهمن کی عضو فیس بوکه یا کی ماهواره داره؟
(واقعا ازکجا می فهمن؟)

رفت
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: guest12
ارسال: #۶۳
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
اگه بحث نماز جمعه و اینا باشه اونا اینقدر میپرسن که دورغ آدم دربیاد.
اگه شما بگید ماهواره دارم یا عضو فیس بوکم خوب صداقت شما رو میرسونه (هر چند که زیادم جالب نیست). اگه بگید ندارمم کاری ندارن بهتون، اما اگه تابلو دروغ بگید که ندارم و اونا بفهمن بد میشه. بعضی از ماها دروغگوی خوبی نیستیم یا اینکه اونجا هول میشیم و توش میمونیمSmile
من خودم که دیگه نگو...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.oxe50
ارسال: #۶۴
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ
بچه ها مدرک دانشگاه مالک اشتر زیر نظر چه وزارتی است؟ من شنیدم که مدرکش زیر نظر وزارت دفاع است و فقط داخل کشور این مدرک معتبر است، یعنی اگه بخوایم از خارج کشور پذیرش بگیریم به مدرک مالک اشتر گیر میدن. در مورد مدرک دانشگاه شاهد هم اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم توضیح بده
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  ۳تا سوالمو جا انداختم
۱پرسید غیر رکن های نماز رو بگو
بهش گفتم خب رکن هارو میگم هرچی نگفتم میشه غیر رکن میگه نه انگار که من بپرسم عدد های زوج رو بگو تو بگی نه من فردها رو میگم!!! انگار که میخواستن منو بپیچونن خب اگه دانشمو میخواستن اندازه بگیرن که قبول میکردن رکن ها رو بگم چه زوج ها رو بگی به قول خودش چه فرد ها مکمل هستند دیگه
۲غسل ترتیبی؟
۳استحاله چیه؟

خیلی هم حرفمو قطع میکردن
معلوم نبود جواب مبخواستن یا دنبال چیز دیگری بودن

شما پذیرفته شدی تو مصاحبه یا نه ؟ امتیازاتو دیدی؟راستی انتخاب چندمت بود؟رشته ات و رتبه ات چی ؟ وای شرمنده این همه سوال پرسیدم Heart
یا حق و انشالله شما توی مصاحبه پذیرفته شده باشید نه مثل من ....

سلام
دیر شد!!!
انتخاب ۶۷ اینا نمیدونم ۶۰ و خورده ای!!!
نمیدونم پذیرفته شدم
نمیدونم امتیازام چند شد اصلا نمیدونستم که امتیازی هستTongue
مگه میشه روز مصاحبه بهت بگن قبول شدی یانه ؟Huh
پناه برخدا چه اتفاقاتی افتاده اون روز Wink

ایشالا که هرکی دوست داره قبول بشه
ما که همین انتخابمون هم کلی تمسخر به همراه داشتUndecided هیچ کس در خانواده انتخابش نکرده بود قبلا هم اگه کسی قبول شده بود واسه کارشناسی اما نرفته بود و ترجیح داده بود بره آزاد قزوین!!!!

اما من که کاری به کسی ندارم
کار خودمو میکنم
تحقیق خودمو دارم
گفتن از لحاظ علمی خیلی خوبه
عملی کار میکنن

موفق باشید و سر بلند

شما رتبه تون۶۰ بوده زدین مالک اشتر اخه چرا پس شما انشالله تهران قبول شید روزانه ابجی
۰
۰
ارسال: #۶۶
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ
داشتم تو نت میگشتم که به یه مطلب تامل برانگیز در مورد گزینش دانشگاه مالک برخوردم ، لینکش رو اینجا میزارم تا بچه های سال بعد به میزان بالای اهمیت مصاحبه در قبولی این دانشگاه توجه کنند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , aamitis , a.oxe50 , chaka , amard , dr.a_AI
ارسال: #۶۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
از بچه هایی که الان دانشجوی ئانشگاه مالک اشتر هستن ، میشه بگن برا خانوم ها چادر الزامی هست تو دانشگاه یا نه ؟ اصلا کسی بوده که چادری نباشه و مصاحبه رو قبول بشه؟
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)الام نوشته شده توسط:  از بچه هایی که الان دانشجوی ئانشگاه مالک اشتر هستن ، میشه بگن برا خانوم ها چادر الزامی هست تو دانشگاه یا نه ؟ اصلا کسی بوده که چادری نباشه و مصاحبه رو قبول بشه؟

من دانشجوی مالک نیستم ولی وقتی مصاحبه رو رفتم خیلی سوالا راجع به ظاهرم پرسید، اینکه همیشه چادر سر میکنم یا بخاطر مصاحبه سرکردم؟ بیرون رفتنی آرایش میکنم یا نه؟ ولی نمیدونم بعد پذیرش هم به ظاهر گیر میدن یا نه که خیلی جاها خوندم فقط مرحله ی اولو سخت میگیرنRolleyes
از بچه های مانشت کسی هست که الان دانشجوی مالک اشتر باشه؟ اگه هست لطفا بگین .من چند تا سوال دارم
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ق.ظ
مطالب رو خوندم

متاسف شدم . برای هممون
برای همتون

من زرتشتی هستم . شغل دولتی دارم و نمیخوام تو دفاع کار کنم . بعد انقلاب برای سرهنگ و خلبان و قاضی و ... شدن ما شرط گذاشتن.
رئیس جمهور آمریکا مسلمونه و آمریکایی هم نیست.
اما ما تو کشوری که مهد دینمونه حق زندگی برابر رو تو خیلی موارد نداریم.
البته با ما خوب برخورد میشه .

من هم به مصاحبه دعوت شدم و با توجه به این که شرط تدین به دین اسلام رو برداشتن(قبلا این شرط رو داشت) نمیدونم اصلا بیام مصاحبه یا نه. البته به جز خوندن قرآن بقیه سوالاش که راحته جواب دادنش.اما میترسم فقط به جرم مسلمون نبودن رد بشم که خیلی زور داره.
ما نسبت به جمعیتمون تعداد زیادی شهید و ... داشتیم . این حقمون نیست که ما رو جدا کنن . اگه خدای نکرده باز تو اون شرایط باشه ما از خاکمون دفاع میکنیم و مهم نیست که امروز حسابمون کردن یا نکردن.
اما شمایی که میگی رزمنده ها از دینشون دفاع کردن و نه وطنشون ، آیا حاضری بری تو فلستین به خاطر دینت بجنگی؟
تو جاهایی که تراکممون زیاده کلی مدرسه و ... ساختیم که مسلمونا هم دارن استفاده میکنن . همین دانشگاه یزد رو زمین اوقافی زرتشتی ها ساخته شده .

بله تو کشورای دیگه هم چنین دانشگاههایی هست . اونجا کسی که معتقد نیست خودش نمیره . اصلا دلیلی نداره که کسی که مغایره با اهداف چنین دانشگاهی بیاد . به قول خودتون میره دانشگاههای دیگه و توشون خیلی هم راحت تره.
کسی هم که بخواد بیاد این دانشگاه و از خارج اپلای بگیره که به هدفش نمیرسه چون این دانشگاه تحریمه و تحصیل تو این دانشگاه برای کسایی که میخوان ازایران برن یه کارنامه بد محسوب میشه.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , dr.a_AI
ارسال: #۷۰
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)الام نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امسال رفتم برای مصاحبه ۱۴ آبان البته، اما نگفتن قبولم یا رد! راستش به همه سوالا درست جواب دادم فقط یکی رو با دو دلی جواب دادم و گفتم انشاله که درسته، رتبه کنکورم ۳۰۰ شده، از نظر خانوادگیم رزومه خوبی داشتم، به نظرتون قبولم یا نه؟ کسی میدونه نتایج نهایی چه زمانی از طریق سنجش اعلام میشه؟ لطفا جواب بدید دارم میمیرم از نگرانی
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)الام نوشته شده توسط:  از بچه هایی که الان دانشجوی ئانشگاه مالک اشتر هستن ، میشه بگن برا خانوم ها چادر الزامی هست تو دانشگاه یا نه ؟ اصلا کسی بوده که چادری نباشه و مصاحبه رو قبول بشه؟

من دانشجوی مالک نیستم ولی وقتی مصاحبه رو رفتم خیلی سوالا راجع به ظاهرم پرسید، اینکه همیشه چادر سر میکنم یا بخاطر مصاحبه سرکردم؟ بیرون رفتنی آرایش میکنم یا نه؟ ولی نمیدونم بعد پذیرش هم به ظاهر گیر میدن یا نه که خیلی جاها خوندم فقط مرحله ی اولو سخت میگیرنRolleyes
از بچه های مانشت کسی هست که الان دانشجوی مالک اشتر باشه؟ اگه هست لطفا بگین .من چند تا سوال دارم
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط farzad.arshad.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ق.ظ)dinaz نوشته شده توسط:  رئیس جمهور آمریکا مسلمونه و آمریکایی هم نیست.

In an interview with the evangelical periodical Christianity Today, Obama stated: "I am a Christian, and I am a devout Christian. I believe in the redemptive death and resurrection of Jesus Christ. I believe that that faith gives me a path to be cleansed of sin and have eternal life."[362] On September 27, 2010, Obama released a statement commenting on his religious views saying "I'm a Christian by choice. My family didn't—frankly, they weren't folks who went to church every week. And my mother was one of the most spiritual people I knew, but she didn't raise me in the church. So I came to my Christian faith later in life, and it was because the precepts of Jesus Christ spoke to me in terms of the kind of life that I would want to lead—being my brothers' and sisters' keeper, treating others as they would treat me.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

On July 27, 2009, Fukino issued a statement explicitly stating she has "seen the original vital records maintained on file by the Hawaii State Department of Health verifying Barack Hussein Obama was born in Hawaii and is a natural-born American citizen.

۲
۰
ارسال: #۷۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Morza.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ)man123 نوشته شده توسط:  دارید شوخی می کنید؟؟؟!!!!!!!! یا واقعا اینها سوالات مصاحبه برای جذب مهندسین کامپیوتر بوده؟!!!!!!! یعنی واقعا ملاک ارزیابی توانایی های یک مهندس این سوالاته؟؟؟!!!!

من واقعا باورم نمیشه !!!
مثله اینکه یادتون رفته این بچه ها کنکور دادن!

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ق.ظ)dinaz نوشته شده توسط:  رئیس جمهور آمریکا مسلمونه و آمریکایی هم نیست.

In an interview with the evangelical periodical Christianity Today, Obama stated: "I am a Christian, and I am a devout Christian. I believe in the redemptive death and resurrection of Jesus Christ. I believe that that faith gives me a path to be cleansed of sin and have eternal life."[362] On September 27, 2010, Obama released a statement commenting on his religious views saying "I'm a Christian by choice. My family didn't—frankly, they weren't folks who went to church every week. And my mother was one of the most spiritual people I knew, but she didn't raise me in the church. So I came to my Christian faith later in life, and it was because the precepts of Jesus Christ spoke to me in terms of the kind of life that I would want to lead—being my brothers' and sisters' keeper, treating others as they would treat me.

On July 27, 2009, Fukino issued a statement explicitly stating she has "seen the original vital records maintained on file by the Hawaii State Department of Health verifying Barack Hussein Obama was born in Hawaii and is a natural-born American citizen.

کاملا درسته.رییس جمهور آمریکا مسلمون نیست مسیحیه.ولی پدر یا مادرش یا نمیدونم هردو مسلمون بودن.و مطمان باشید اگه مسلمون بود همچین جایگاهی نداشت و اینم بدونید ایشون بخاطر رنگ پوستش بارها مورد انتقاد قرار گرفته که چرا یه سیاهپوست شده رییس جمهور آمریکا.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۵۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۸۰۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۲۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close