زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتصابات جدید در مانشت

ارسال: #۶۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
کلاً یه عده هستند که به مدیرهای ما فقط منفی می‌دن. جای داره که تذکر بدم که به زودی شناسایی خواهند شد Smile

(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من تصور میکنم شان یک مدیریت یک چیز دیگه است. ایشان را از مدیریت خارج کردم .
فکر می‌کنم بهتر بود بهشون اخطار می‌دادین. به هر حال باید خوبی‌ها و بدی‌های افراد رو کنار هم قرار داد و تصمیم‌گیری کرد. ما تنها در مواقعی می‌تونیم مدیر رو از مدیریت اخراج کنیم که:
۱. کارهای مدیریتی محوله رو به درستی انجام نده.
۲. با رفتارهاش باعث لطمه خوردن به مجموعه بشه.

از اونجا که توهین به شما صورت گرفته و یک سر ماجرا هستید یه خرده رای دادن از طرف شما خوب نیست. من ازتون می‌خوام که مدارک و شواهد رو برای من ارسال نمایید، حداقل این شاعبه ایجاد نمی‌شه که شما با کسی عقده و کینه شخصی دارید. و کاربران هم مطمئن می‌شن که مدیران با اهداف شخصی و با صلاح‌دید خودشون کار نمی‌کنند بلکه منطق پشت قضیه است.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
این کاربر هم حذف شد؟
hsh88

به نظرم جدیدا مانشت خیلی رفته توی حاشیه
طرف هیچ کس رو نمیخوام بگیرم چون اصلا فعلا مشخص نیست چه چیز و به چه دلیل داره اتفاق میافته
ولی این همه حاشیه جو علمی مانشت رو به هم زده
پیشنهاد من اینه که مدیرا توی تالار مربوط به خودشون مشکلات رو رفع کنند اختلاف سلیقه هم نباید مانع از فعالیت جمعی ما باشه
واقعا حیفه مانشتی که الان میشه گفت قویترین سایت ارشد بچه های کامپیوتر هست بخاطر دیدگاههای شخصی از هدفش دور بشه
امیدوارم هر کدوم کمی منصفانه‌تر قضاوت کنیم و تا اونجایی که ممکنه بخاطر مصلحت عموم از نظرات شخصیمون گذشت کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , fatima1537 , **sara** , narges_r , parvaz_hj , Mansoureh , SarahArshad , alime , hsh88 , ف.ش , mosavat , Maryam-X , robot110 , - rasool -
ارسال: #۶۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: انتصابات جدید در مانشت
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  این کاربر هم حذف شد؟
hsh88

به نظرم جدیدا مانشت خیلی رفته توی حاشیه
طرف هیچ کس رو نمیخوام بگیرم چون اصلا فعلا مشخص نیست چه چیز و به چه دلیل داره اتفاق میافته
ولی این همه حاشیه جو علمی مانشت رو به هم زده
پیشنهاد من اینه که مدیرا توی تالار مربوط به خودشون مشکلات رو رفع کنند اختلاف سلیقه هم نباید مانع از فعالیت جمعی ما باشه
واقعا حیفه مانشتی که الان میشه گفت قویترین سایت ارشد بچه های کامپیوتر هست بخاطر دیدگاههای شخصی از هدفش دور بشه
امیدوارم هر کدوم کمی منصفانه‌تر قضاوت کنیم و تا اونجایی که ممکنه بخاطر مصلحت عموم از نظرات شخصیمون گذشت کنیم
بهترین راه فرار صبر هست اما باید یه عادت رو جایگزین عادت قبلی کنیم‌، چه خوبه عادت جدید پاسخ به سوالات در بخش های درسی باشه‌، یه نمونه خوب بخش مباحث داغ هست که فرضاً برای ساختمان داده فعلا در حال بررسی درخت هستیم و بچه‌ها پر شور شرکت میکنن و فقط دنبال قبولی هستن( یکی از هدف هایی که مارو اینجا کشونده )منم قول میدم تو زمینه مباحث داغ‌، اونرا داغ‌تر کنم.
من از خدامه که دوستان از طریق پ.خ نکات یا سوالات درسی رو بزارن تا منم توی مباحث داغ اونا رو ارائه بدم‌، دریغ که فقط ۱ نفر اینکار رو کرد اما عیبی نداره طراحی الگوریتم در پیشه و من براش برنامه ویژه دارم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , **sara** , موج , narges_r , - rasool -
ارسال: #۶۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بهترین راه فرار صبر هست اما باید یه عادت رو جایگزین عادت قبلی کنیم‌، چه خوبه عادت جدید پاسخ به سوالات در بخش های درسی باشه‌، یه نمونه خوب بخش مباحث داغ هست که فرضاً برای ساختمان داده فعلا در حال بررسی درخت هستیم و بچه‌ها پر شور شرکت میکنن و فقط دنبال قبولی هستن( یکی از هدف هایی که مارو اینجا کشونده )منم قول میدم تو زمینه مباحث داغ‌، اونرا داغ‌تر کنم.
من از خدامه که دوستان از طریق پ.خ نکات یا سوالات درسی رو بزارن تا منم توی مباحث داغ اونا رو ارائه بدم‌، دریغ که فقط ۱ نفر اینکار رو کرد اما عیبی نداره طراحی الگوریتم در پیشه و من براش برنامه ویژه دارم
واقا تنها راه تحمل مشکل صبره.
شما هم خوب از این موقعیت برای تالار ساختمان داده استفاده می کنی Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۶۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بهترین راه فرار صبر هست اما باید یه عادت رو جایگزین عادت قبلی کنیم‌، چه خوبه عادت جدید پاسخ به سوالات در بخش های درسی باشه‌، یه نمونه خوب بخش مباحث داغ هست که فرضاً برای ساختمان داده فعلا در حال بررسی درخت هستیم و بچه‌ها پر شور شرکت میکنن و...
واقا تنها راه تحمل مشکل صبره.
شما هم خوب از این موقعیت برای تالار ساختمان داده استفاده می کنی Smile
خب دارم تبلیغ میکنم چطور پارسه تبلیغ میکنه‌، من نمیتونم
در قرآن کریم لقمان به فرزندش چند پند میدهد که یکی از اونا صبره و در نهایت تاکید میکنه این از جمله امور مهم و اساسی هست

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۶۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط موج.)
انتصابات جدید در مانشت
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بهترین راه فرار صبر هست اما باید یه عادت رو جایگزین عادت قبلی کنیم‌، چه خوبه عادت جدید پاسخ به سوالات در بخش های درسی باشه‌، یه نمونه خوب بخش مباحث داغ هست که فرضاً برای ساختمان داده فعلا در حال بررسی درخت هستیم و بچه‌ها پر شور شرکت میکنن و فقط دنبال قبولی هستن( یکی از هدف هایی که مارو اینجا کشونده )منم قول میدم تو زمینه مباحث داغ‌، اونرا داغ‌تر کنم.

خوب حالا که قراره با یه عادت جدید عادت قبلی رو عوض کنیم
و این تاپیک هم مربوط به مدیراست
بیاید مدیرا رو جور دیگه ای به پاسخ وادار کنیم
اول دکتر تنهایی
به پروفایل ایشون نگاه بندازین (البته اگه اصلاح نشه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نوشته
تاریخ تولد: مخفی (۲۴ ساله)

جان من دکتر ۲۴ سالشه اگه دکتر ۲۴ ساله باشه که من هنوز تازه میخام برم دبیرستان توی مانشت چه میکنم Smile

۳
۰
ارسال: #۶۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  تاریخ تولد: مخفی (۲۴ ساله)
من متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۵ هستم. و منتظر هدایای روز تولد شما Smile یعنی ۳۰ شهریور امسال می‌شم ۲۵ سال تمام Wink

۱
۰
ارسال: #۶۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  جان من دکتر ۲۴ سالشه اگه دکتر ۲۴ ساله باشه که من هنوز تازه میخام برم دبیرستان توی مانشت چه میکنم Smile
من متوجه این قضیه بودم .شما آشکارا گفتید.البته خودم کم سن نیستم! Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۶۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط موج.)
انتصابات جدید در مانشت
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۵ هستم. و منتظر هدایای روز تولد شما

اوه چه ناجور شد یه چیزی هم حالا باید بدیم
آقا اصلا به من چه که مدیر چند سالشه Big Grin

پیشاپیش تبریک میگم آقای دکتر
پس توی هم قطارتون توی دکتری کوچیکترین فرد هستین احتمالا؟
سربازی چی میشه؟

۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  جان من دکتر ۲۴ سالشه اگه دکتر ۲۴ ساله باشه که من هنوز تازه میخام برم دبیرستان توی مانشت چه میکنم Smile
من متوجه این قضیه بودم .شما آشکارا گفتید.البته خودم کم سن نیستم! Smile
پس دکتر بزرگمون تو سایت نیستند(البته جسارت نباشه منظورم به سن و ساله)
فکر کنم بزرگتر از دکتر زیاد باشند تو سایتSmile
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
دکتر جان از همین حالا تبریک میگم‌، میخای نو شریف یه پارتی بگیرو بچه های مانشت رو هم دعوت کن تا بترکونند .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۱
۱
ارسال: #۷۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
با تبریک ویژه به آقای دکتر و انشاءالله تا اون روز جمع مانشت باز اون گرمی و صمیمیت قبلیش رو بدست بیاره.
تا یک جشن تولد خوب تو انجمن واسه دکتر بگیریم

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۱
۱
ارسال: #۷۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۵ هستم. و منتظر هدایای روز تولد شما
سربازی چی میشه؟
اگه اشتباه نکنم ایشون یه جایی گفته بودن معاف شده Wink
اما خیلی خوبه که تو این سن داره دکتری میخونه و این نشانه برتری مدیران سایت ما هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  تاریخ تولد: مخفی (۲۴ ساله)
من متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۵ هستم. و منتظر هدایای روز تولد شما Smile یعنی ۳۰ شهریور امسال می‌شم ۲۵ سال تمام Wink
ای بابا . آقا دکتر سن مارو بالا نبرید.!! ینی من اشتباه فکر می کنم؟؟ بابا ما تازه ۲۴ تموم کردیم رفتیم وارد ۲۵ شدیما...
من ۱ ماه، شما هم در چند روز آتی
ینی من الان ۲۵ سال و ۱ ماه و ۲۰ روزمه پس ۲۵ سال تموم نیست
Big GrinBig Grin
الان فک کنم حس خانُمیانه‌ی و حساسی روی سن اینجا بروز کرد! ای وای!
CoolAngel
دور از شوخی چه حس خوبی داره وقتی از قدیم الایام با اینجا همراه بودم و همه چیو یادمه....
تقریبا از زمانی که تازه ارشد قبول شده بودید
AngelAngel
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ
انتصابات جدید در مانشت
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  سربازی چی میشه؟

من سربازی ندارم Wink

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۳۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۵۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۶۱۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۶۲۸ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۶۲۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۰۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close