زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه ماهان خوب یا بد؟(نظر شخصی من)

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ
سلام دوستان.
خیلی از بچه ها میخوان برن کلاس تو تابستون تا ان شاء الله بترکونن تو کنکور.ولی اینقدر موسسه و استاد است که خیلی ها مثل من به دیوار میخورن.
حالا من پارسال مهر رفتم موسسه ماهان و پنج تا درس رو ثبت نام کردم.نظر شخصیم رو میگم تا دوستان بتونن تصمیم بگیرند.البته این نظر شخصی بنده است و خوب مطمئنن با بقیه فرق میکنه.در ضمن اینو بدونید که نظر یک شخص با پایه علمی بسیار ضعیف در همه دروس بود.
من پنج تا درس رو رفتم ماهان.
معماری با جناب جمعدار: اصلا خوب نبود.اولش که کل مدار رو مجبور شدیم بخونیم.بعدش نوبت معماری که رسید گفت کتاب بگیرید و ما هم گرفتیم و تنها کاری که میکرد روخونی از روی کتاب بود.کاملا روخونی.در ضمن طرز صحبت کردنش اصلا خوب نبود.توهین زیاد میکرد به دانشجوها و اونها رو مسخره میکرد.جنبه شوخی نداشت.به بچه ها بعضا احترام نمیذاشت.به هر حال فکر کنم الان دیگه تو ماهان درس نمیده.کلا تو هر نیم ساعت ۵ دفعه میرفت بیرون و با تلفنش صحبت میکرد.
ساختمان گسسته و داده با جناب مقسمی: والا نمیدونم از ما خوشش نمیومد یا کلا از هیچکی خوشش نمیاد.اول از همه بسیار بسیار خشک تا جایی که جواب سلام نمیداد.جواب سوال اصلا نمیده.درس دادنش به همه چی میخوره الا درس دادن.خیلی سریع موضوعات رو رد میشه.واسه کسی که درس رو کاملا بلده و فقط میخواد نکته یاد بگیره خوبه ولی واسه کسی که میخواد درس یاد بگیره اصلا خوب نیست.دو جلسه کلاس جبرانی گذاشت و در صورتی که بنده گفتم نمیتونم بیام و فقط چون خودش اون موقع کلاس الگوریتم داشت و بیکار بود اومد و دو فصل رو درس داد.کلا من راضی نبودم به هیچ وجع ممکن

درس پایگاه و سیستم عامل با مهندس سلامی: اول بگم که انسان بسیار متشخصی بودند.خیلی با ادب و کمالات.درس دادنش هم خیلی ها میگن در حد کاردانی به کارشناسی است ولی واسه شروع عالیه.عموما به دکتر حقیقت و ... نمیرسه ولی در کل واسه من که پایه علمیم ضعیف بود خیلی خوب بود و تونستم به قول معروف راه بیفتم.نمیگم خیلی خیلی خوب بود ولی خوب استاد خوبی بود.شخصیت آدم رو حفظ میکرد.از کلاساش نمیزد.ولی نمیدونم چرا عموما به ردیف های اول بیشتر توجه داشت و ما که اخر بودیم مجبور بودیم بلند شیم تا نظر بدیم والا اصلا حواسش نبود.

خود موسسه: از لحاظ جا و مکان که خوب عالیه.یه سری ایرادات داره که امیدوارم حل بشه.اما پرسنلش اصلا جوابگو نیستند.چه موقع ثبت نام که افتضاح بود و من که از شهرستان اومده بودم و برگشتم فهمیدم که پروندم گم شده و فاکتور پرداختی بنده نیست.به مدت یک هفته کلی زنگ زدم ولی هیچ کس پاسخگو نبود.واسه دانشجو ارزش قائل نمیشند.انتقادات گذاشتند ولی وقتی انتقاد میکنی میخوان بخورنت.موقع کلاس ها رفتم میگم دوجلسه من نیمتونم بیام میگه به ما مربوط نیست یک کاری کن بیای.
دیگه فکر کنم همه چیز رو گفتم.بعضی از دوستام که کل کلاسا رو گرفته بودند هم اصلا راضی نبودند.
روز نمایشگاه کتاب بنده با مشاور کامپیوترشون صحبت کردم و همه اینا رو بهشون گفتم گفتند پیگیری میکنند ولی خوب بعیده.
این نظرات من بود.شاید بعضی از دوستان کاملا مخالف باشند.
البته گویا همه موسسات به همین شکل هستند.اگر چیزی یادم اومد اضافه میکنم.فعلا که یادم نمیاد دیگه چیزی.
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman , Asemaneabi
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ق.ظ، توسط sogiii.)
بببخشید شمااا واقعا از مقسمی ناراضی بودین آخه من واسه این درس ها بین این و سید جوادی و یوسفی و طورتنی موندم میشه راهنمایی کنیدد خیلییی خیلی ممنون می شم

طورانی منظورم بود
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
سلام
دوست عزیز اینها نظر شخصی بنده بود.
من راضی نبودم.نکته های خوبی میگفت ولی واسه کسی که یه مقدار درس رو بلده.البته به نظر من.
شاید واسه شما خیلی خوب باشه.
میتونید یه درس باهاش بگیرید یا یه جلسه برید سر کلاسش بعد انتخاب کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ
دوست عزیز به نظر من که گذاشتن همچین موضوعاتی نه تنها واسه هیچکدوممون سودی نداره تازه بیشتر گیجمون میکنه من ممنونم ازینکه میخواین تجربیاتتونو در اختیار بقیه بزارید ولی این وسط طرفدارای ماهان مسلمآ میان میگن عالیه یه سری دیگم که نارضایتیشونو اعلام کنن با برخورد و منفی روبرو میشن و در نهایت هم بن میشن پس لطفآ تا جایی که میتونین به جای قرار دادانه این موضوعات اجازه بدین هر کس با عقل و منطق خودش تصمیم بگیره ممنون از همگی .
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: reZa_N
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام
والا ما کسی رو مجبور نکردیم.شما اگر متن رو خونده باشید بنده گفتم اینها نظرات شخصی من بود.
حالا میتونه مخالف داشته باشه.واسه من فرقی نداره.من اینها رو حضوری به مسئولین ماهان گفتم.هم انتهای کلاس ها.هم در نمایشگاه کتاب.
اونام گفتن کاریش نمیشه کرد.
به هر حال شما با عقل خودت تصمیم بگیر. همه موسسات مثل هم هستند.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۳۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close