زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوه ساختمان استاد یوسفی خوبه؟؟؟جزوه کدوم استاد رو بخونم؟

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط ریحان.)
دوستان برای درس ساختمان داده جزوه ی دست نویس دکتر یوسفی رو مناسب میبینیت واسه تکمیلی خوندن...بعد از خوندن مقسمی؟
یا خیلی جالب نیست؟ ایا برای عالی زدن ساختمان و الگوریتم نیاز به گوش کردن ویس هست؟ یا فقط جزوه کفایت میکنه؟ جزوه کدوم استاد رو بیشنهاد میدین؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
جزوه ساختمان استاد یوسفی خوبه؟؟؟
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ساختمان داده حتما تمرین های این درس رو که توی دانشگاه شریف هست ر وببینید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینا یه چن تا نمونه هستن، باقیش رو هم میتونید پیدا کنید توی سالهای قبل

این سوالاش که به نظر خیلی سخت میاد Sad
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
دوستان لطفا جواب سوال منم بدید.جزوه و ویس کدوم استاد رو بیشنها میدین؟ واسه ساختمان و الگوریتم؟؟؟؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط fatima.sr68.)
طراحی الگوریتم وویس سید جوادی، خیلی خوب توضیح میده
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
پارسه کتاب جدید + ۶۰۰ مسئله قدسی

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
RE: جزوه ساختمان استاد یوسفی خوبه؟؟؟جزوه کدوم استاد رو بخونم؟
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  پارسه کتاب جدید + ۶۰۰ مسئله قدسی

مگه کتاب جدیدامده ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان برای درس ساختمان داده جزوه ی دست نویس دکتر یوسفی رو مناسب میبینیت واسه تکمیلی خوندن...بعد از خوندن مقسمی؟
یا خیلی جالب نیست؟ ایا برای عالی زدن ساختمان و الگوریتم نیاز به گوش کردن ویس هست؟ یا فقط جزوه کفایت میکنه؟ جزوه کدوم استاد رو بیشنهاد میدین؟

=================
من یکی دو روز دیگه درسم تمومه خوب پایه ایی باهم بخونیم؟
راستی میخام واسه رضای خدا به تو که بهترین دوستم تو سایتی که وظیفه ست اما به بقیه همه جزوه هامو رایگان بدم توام اگه هزینه کپی وپستشو بدی هرچی میخای بگو برات بفرستم خوبه؟
حتی سیستم هم یه استاد عالی در حد حقیقت داریم تنبلم حال ندار مگوش کنم سال قبل به نظرت صدا سیستم گوش کنم یا فقط حقیقت بخنم؟
بعدشم صدهای ساختمان گسسته الگوریتم سیستم زبان مدار محاسبات معماری ر وعالی دار مهر چی میخای بگو برات بفرستم ۰۹۳۸۱۳۶۲۳۹۳ اینم شمارمه توام که خداروشکر همیشه خاموشی یا در دسترس نیستی

ممنون..اما چرا من بهترین دوستتونم؟ تاحالا باتون صحبتی نداشتم که...من ویس محاسبات لازم دارم...از کی رو دارین؟ باید چیکار کنم؟ممنون از لطفتون

الانم واقعاموندم برای ساختمان و الگوریتم ویس از کی رو گوش بدم..میخوام تا چند روز دیگه اتفاقا شروع منم.تا بفهمم کدوم اساتید بهترینن....

من نفهمیدم با من هستین؟ من خاموشم و در دسترس نیستم؟ کسی اینجا از من شماره ای نداره

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ
Smile) ajab vase in ke karbar mahrom nashe chetory gofte na khusham omad in zerngi jay dige bekar mibord dr mishud
Morris، در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام دوست عزیز. لطفا در مانشت فارسی تایپ کنید.

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ
؟؟؟؟؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۰
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ق.ظ
rihan khanum ba shuma nabudm ba akhrin post budam ke gofte jozavato mikhad baraton befreste
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۱
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط flowerirani.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من اشتباه کردم عذر میخام این پیام واسه اقای اردشیری بود اشتباها کپی شد اینجا در ضمن به جز درس پایگاه وشبکه همه درسها رو جزوه وصدا رو دار موبا کیفیت عالی چون برخورد شما ر ودیدم به هیچ عنوان دیگه نمیخام ادامه بدم در ضمن شما که دانشمندی قضاوت میکنی عقل کل در حدی نیستین جوابتونو بدم چون میشم مثل خودت. واسه اثبات گفته های من از اقای اردشیری سوال کنید.

دوستان برای درس ساختمان داده جزوه ی دست نویس دکتر یوسفی رو مناسب میبینیت واسه تکمیلی خوندن...بعد از خوندن مقسمی؟

=================

ممنون..اما چرا من بهترین دوستتونم؟ تاحالا باتون صحبتی نداشتم که...من ویس محاسبات لازم دارم...از کی رو دارین؟ باید چیکار کنم؟ممنون از لطفتون

الانم واقعاموندم برای ساختمان و الگوریتم ویس از کی رو گوش بدم..میخوام تا چند روز دیگه اتفاقا شروع منم.تا بفهمم کدوم اساتید بهترینن....

من نفهمیدم با من هستین؟ من خاموشم و در دسترس نیستم؟ کسی اینجا از من شماره ای نداره
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
اوکی.خب باکش کنین....در غالب ویرایش...بهتره که

تنبلی دزد آرزوهاست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۱۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close